Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość

21.III. Imieniny: Lubomira, Ludomira, Ludomiry i Żywii21.III. Imieniny: Lubomira, Ludomira, Ludomiry i Żywii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Położna

Drogie Panie! Jestem położną w trakcie studiów magisterskich. Serdecznie zapraszam do wypełnienia mojej ankiety na temat wiedzy kobiet ciężarnych o porodzie przedwczesnym. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Posłuży mi ona do analizy statystycznej w pracy magisterskiej. Pozdrawiam 🙂

https://forms.gle/qp3hrx8FqAh8yt7f7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13/12/2019 o 9:55 PM, Agula89 napisał:

Klaudiamasz racje, człowiek wie, że czegoś nie powinien jeść a i tak to robi. Ja wiem, że jelito mnie boli a dzisiaj beze sobie wciągnęłam :D
A Zuzia będzie super siostrzyczka z tego co piszesz 🙂 Zaradna dziewczynka.
Julkasuper, że udało się z wizyta dzisiaj i że potwierdziła się córeczka tak jak chciałaś 😉
Adypo to jest też to forum, żeby właśnie móc się komuś wygadać. Co do wagi to myśle, że nie masz co się przejmować. Dziecko i tak weźmie co potrzebuje 😉 W stresie niestety apetyt odchodzi 😕 Nie martw się, lekarz napewno zrobi wszystko żebyś wyniki się poprawiły 🙂
Widzisz mnie boli coś z lewej strony i nie wiadomo co to. Mam nadzieje, że chirurg coś zaradzi w piątek. Teraz jest trochę lepiej bo mogę normalnie funkcjonować ale jak tam ucisnę to niestety boli.
Halszkaudanego wyjazdu :D
TeskaTwoja mała to już nie taka mała :D Moja ważyła w 21+4 413 g i już się zastanawiałam czy to nie dużo :D Ale tak jak piszesz ma po kim rosnąć 🙂
Cieszę się, że wszystko dobrze u was a glukoza napewno wyjdzie dobrze.

Ja ogólnie jak zwykle trochę się martwię, że moje dziecko tak mało czuję. Dzisiaj bardzo sporadycznie. A to już przecież 23+5.
Nie mam czegoś takiego żeby wiedzieć lub widzieć po brzuchu w którym ona jest miejscu. Mam wrażenie, że jestem jakaś gruboskórna :D Jak ostatnio na Facebooku na forum widziałam jak dziewczynie dziecko się rusza na tym etapie ciąży to byłam w szoku. Miałam wrażenie, jakby ona miała cienka skore jak papier i normalnie było widać jak się przesuwa. Szok.

Byłam dzisiaj u nas w pepco i nie było już na mnie rozmiarów z tych sukienek 😕

Ogólnie ostatnio mam jakiś spadek formy. Też się czuje trochę zmęczona, mam podkrążone oczy, skórki mam jakieś kiepskie przy paznokciach a dzisiaj rano dostałam takiego krwotoku z nosa, że nie mogłam zatamować.
Jutro Mój idzie do pracy a ja mam w planie popakować prezenty bo dzisiaj nakupiłam pierdółek rożnych i właśnie ogarnąć paznokcie bo po ostatniej hybrydzie są w opłakanym stanie 😕 Weekend pewnie będzie nudny ale może trochę odpocznę jutro.
Za trochę ponad tydzień święta! Aż nie chce się wierzyć, że to już.

będzie dobrze trzymaj się ciepło i nie daj się zarazić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Niektore z mion nadawanych w 2019:

Nadia 2506

Milena 2157

Jagoda 1945

Barbara 1535

Aniela 1028

Róża 888

Kalina 857

Daria 418

Jagna 341

Wanda 340

Agnieszka 249

Mila 94

Malina 70

Mira 49

Dobrawa 40

Bogna 31

Zlata 25

Bogumiła 24

Marzena 19

Stanisława 16

Dobrosława 16

Miłosława 14

Dobromiła 13

Bożena 13

Nadzieja 12

Ludmiła 12

Mirosława 11

Dobrochna 11

Nawojka 10

Żywia 5

Bogusława 4

Radochna 4

Bronisława 4

Jagienka 3

Miła 3

Dąbrówka 3

Miłochna 3

Miłka 3

Bogdana 3

Kazimiera 2

Jaga 2

Czesława 2

Wiesława 2

Luba 2

Bohdana 2

Nawoja 2

Sawa 1

Tomiła 1

Władysława 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...