Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

Teska cieszę się, że glukoza w porządku... Te nasze dzieci mają chyba jakaś fazę księżycowa o 23, bo każdo szaleje.. 

A ja się uśmiałam z tej kolędy jak nie wiem... Pojechałam. Po core, bo choinkę miała, wracam a ksiądz na tarasie czeka... Wpadamy do domu, psy na niego szczekaja, ptaki okrzykuja a ja tchu nie mogę złapać, wodę chlipie... Na koniec już pożegnałam i gonie, bo kolędy nie dalam 🤣

🙂🙂

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mama88 a to ja też mam taki ból tylko z lewej strony i u mnie napewno jest to jelito. Boli jak ucisnę a bywało wcześniej tak, że czasem ledwo chodziłam. Teraz mała jest ułożona główkowo wiec puściło trochę. 
Super wyglądasz. Bardzo zgrabny brzuszek 😉 

Teska cieszę się, że wyniki w porządku. 

Ja ostatnio czuje takie dziwne napieranie w kroczu. Mam nadzieje, że to nie jest wina odstawienia luteiny i skracania szyjki 😕 

Właśnie zabieram się za robienie ciasta kinder country 🙂
 

Dziewczyny a gdzie byście chciały się przenieść? Większość forum wyglada tak jak to teraz właśnie. 
Może chciałybyście na messenger pisać? Wiem, że nie wszystkie maja Facebooka ale messenger nie musi być połączony z fb. Jakbyście chciały to możemy tak zrobić i wtedy np. wyślecie swoje dane prywatnie w wiadomości jednej osobie i ta stworzy grupę, żeby nie podawać na forum danych. 
 

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

U mnie wyskakuje błąd jak chce zdjęcie wstawić więc nie wiem o co chodzi. Niania dzisiaj przyszła, na chwilę ją wlaczylismy i na razie mogę powiedzieć, że powinna być ok. Obraz ładny (jak jest ciemno to też dobrze widać), słychać dobrze, można mówić do dziecka, kołysanka jakaś też jest wbudowana. Nie wyszliśmy na dwór więc nie wiem jak z zasięgiem. Włączę dzisiaj u Zuzi w pokoju, zobaczę co robi zanim zaśnie hahaha. Model VB603. Ja właśnie robię frytki z batatow z piekarnika, sałatka do tego i kolacja gotowa. 

Teska super że wyniki ok 🙂 i zaraz masz wizytę, zobaczysz swoje maleństwo. Już pewnie nie takie małe 🙂 ja musze czekać do 22 stycznia. Na szczęście już bliżej niż dalej :)))

 

Mama88 WOW co za figura 🙂 wyglądasz ładnie!!! 

https://www.suwaczek.pl/cache/47fe60fbd7.png
https://www.suwaczek.pl/cache/cb65d4eb8d.png

Odnośnik do komentarza

Agula super wyglądasz! I uwierz na bałagan nikt nie patrzy tylko na brzuszek 😄to dziwne napieranie w kroczu to chyba maluchy główką uciskaja bo ja też tak mam. Co do naszych przenosin to ja sama nie wiem, już przyzwyczajam się do forum. Chyba taki sentyment do tego forum zostanie 😄 i aż szkoda z niego rezygnować jak jesteśmy tu od pozytywnych testów 🙂

Mama88 hahaha też uśmiałam się! Wyobrazilam to sobie 😄

https://www.suwaczek.pl/cache/47fe60fbd7.png
https://www.suwaczek.pl/cache/cb65d4eb8d.png

Odnośnik do komentarza

Dla mnie mógłby być to messenger

Miałam dziś wizytę, mała ułożona jest już główką do dołu (jak mnie poinformowała 8-letnia córka to jest normalne już na 3 miesiące przed porodem haha). Lekarz stwierdził, że mam twardy brzuch i zalecił mi magnez. W innym wypadku dziecko przez napięty brzuch nie ma wystarczająco miejsca żeby rosnąć ile potrzebuje (nie wiedziałam o tym). Wyniki glukozy mam ok. Z przykrych informacji podniósł sobie cenę i od nowego roku za wizytę 180 zamiast 150. Szkoda tylko, że z nowym rokiem i ja podwyżki nie dostałam. Wszystko drożeje, a wypłaty takie same. 

Do mnie ksiądz nie dotarł z kolędą na szczęście, bo do kościoła nie chodzę i szalenie mi to potrzebne nie jest, a nie chciałabym go nie wpuszczać. U sąsiadów był o 21.50, do mnie nie zachodził nawet, bo już światła zgaszone były. 

Odnośnik do komentarza

Teska, samo badanie poszlo sprawie, ale pelne wyniki poznam dopiero w poniedzialek. 

Co do nowej formy forum, to niestety nie podchodzi mi. Wkurzaja mnie te tematy ponizej postow (randki norwegia, zazdrosc o ginekologa... wtf? ) , wkurza mnie logowanie, ktore zawsze wywala mnie z naszego forum, wkurza mnie, ze nie mozna przejsc automatycznie do ostatniego postu, a na jednej stronie jest multum postow i trzeba ciagle jezdzic to w dol, to w gore.. No i to czego tu nie lubie to to, ze kazdy moze tu wejsc. Po tych kilku miesiacach piszemy czesto o bardzo osobistych sprawach, a tu nagle wpadaja niezarejestrowani ludzie. W czasie ciazy z Jankiem tez bylam tu na forum, ale tuz przed terminami porodow przenioslysmy sie z dziewczynami i na facebooka. Mamy tam zamknieta/tajna grupe. Nikogo nieproszonego nie ma, a piszemy sobie juz prawie 3 lata 🙂 Messenger tez moglby byc.

Bylam dzis na masazu i czuje sie jak nowonarodzona 😊 ostatnio plecy dawaly mi w kosc. 

Odnośnik do komentarza

Halszka mnie dokładnie to samo wkurza obecnie na forum. A jak dyskusja przenosi się na kolejna stronę i jest odpowiedz tylko jednej z nas to już nie da się przeczytać postów na poprzedniej stronie odpisując i ja tak dzisiaj miałam, że nie pamiętałam co kto pisał 😕 

Wiec jak dla mnie można pisać na messenger. A do forum można zawsze wrócić jak ktoś ma sentyment 😉 

Jak uważacie. Niedługo dzieciaczki się urodzą i być może nie każda będzie chciała pokazywać publicznie maluszka a tak można by się dzielić wszystkim i utrzymywać kontakt dalej 🙂 

No i są to szybkie odpowiedzi jeśli któraś będzie miała pytanie to na messenger zawsze ktoś odczyta wiadomość na bieżąco 😊

Klaudia też wyskakiwał mi ten błąd. Musiałam wrzucić mniejsze zdjęcie 😊

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia tak jak pisze Agula, trzeba dodawać mniejsze zdjęcia, ech...

Julka super, że na wizycie wszystko ok:) dobrze, że masz taką mądra córkę, to Cię uświadomiła:) no liczą sobie niestety słono Ci lekarze:/ 

Agula Ty też świetnie wyglądasz!:) Ja mam wrażenie, że przypominam już balon 😉

Ja bym nawet przeżyła to forum, ale to ciągłe wylogowywanie jest koszmarne, sprawia, że napisanie wiadomości trwa trzy razy dłużej, a jak jestem z małym to zależy mi żeby to zrobić jak najszybciej. No i rację ma Agula, że po narodzinach maluszków byłoby łatwiej wstawiać zdjęcia:) ja nie mam fb, ale massangera posiadam, więc mógłby być. Z tego co się orientuję, to teraz nie da się już założyć massangera bez konta na fb, więc nie wiem jak reszta dziewczyn? Grupę można też utworzyć na Whatsappie ewentualnie. Ja bym chciała, żeby większość z Was kochane się wypowiedziały w tym temacie, bo nie chciałabym, żeby ktoś został pominięty. Jak przenosiny, to wszystkie:) więc proszę o głosy :) 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też jestem chętna żeby się przenieśc na Messengera. Dobija mnie to że za każdym razem jak chce coś napisać to musze usuwać poprzednia wiadomość 🤦 

 

Agula Mama88 bardzo macie zgrabne brzuszki 🙂🙂🙂

 

My jutro z Martynka wybieramy się na zabawę choinkowa 🙂 dzisiejszy dzień ciężki choć bez żadnych dolegliwości ale dużo pospacerowalam i czuję że padam na twarz 😁

Odnośnik do komentarza

Hejoo Mamusie

Na wstępie zaznaczę, że też chetnie przejdę na messenger. Ostatnio mialam intensywne dni, trochę nerwówki i nie bardzo miałam jak TUTAJ wejść, poczytać ani udzielić się.  

Julka, Tesa- ciesze się, że Wasze wyniki badań wyszly w porządku! 

Halszka, czekamy na Twoje (dobre) wyniki 🙂 !

Agula, Mama88 - wyglądacie na prawdę oszałamiająco, brzuszki macie bardzo zgrabne👌

Jestem dzis po badaniu tym "spóźnionym" połówkowym. Synuś zdrowiutki, waga około 775g, wszystko w normie tylko jak przyszło Go oglądac, to się odwrócił tyłem, zasłonił buźkę rączkami i szukaj co gdzie jest. Już się przewrócił i też leży "do góry nogami". Jechałam do lekarza ponad 100km.... bardzo żałuję, że nie przyjmuje On we Wrocławiu 🙁 opóźnienie godzina piętnaście też mnie nie zraziło 🙂 dziecko jest bardzo aktywne, dziś się wiercił po badaniach, teraz też się wierci.... nie ma ustalonych godzin, ale też koło godz.23 czuć kopniaczki -łaskotki.. i rownież czuję od kilku dni napieranie w kroczu. 

Odnośnik do komentarza

Też jestem za msg, szału można dostać.... 

Kurcze ja też odczuwam to napieranie w kroczu, coraz częściej... Ale wstyd mi tak jęczeć ciągle... 

Jolaska śliczne zdj.. No i kawał chłopaka już... 

Dziękuję za komplementy, czy zgrabny ten brzuszek.. Ja tam. Widzę balon 

🤣

I te boczki ehhhh.... 

Halszka trzymam kciuki za wyniki 🙂

🙂🙂

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Większość dziewczyn jest chętna więc może zróbmy tak, że będziecie mi w wiadomości prywatnej wysyłać swoje dane żebym mogła was odszukać i ja utworze nam grupę 😉 Nadal możemy tu przecież zaglądać ale powili przeniesiemy się na messenger. Będzie o wiele wygodniej 🙂

Jolaśka fajnie, że badanie zrobione. Będziesz spokojniejsza 😉 Super macie zdjecie z usg. U mnie do dziś nie udało się uchwycić małej. 

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Agula wysłałam Ci wiadomość prywatną:) 

Jolaśka super, że po badaniu wszystko ok:) dobrze, że Ci się udało tak szybko zapisać:) kawał chłopca, cudny jest:) 

Patka, BlackPanter, Nika, Ady, Aneczka  jesteście z nami? 

Ja dziś się obudziłam z przytkanym nosem i lekkiem bólem gardła, oby szybko mi przeszło. 

Odnośnik do komentarza

Teska ja od dwóch dni mam jakiś zapchany nos 😕 męczy mnie to... Na dodatek Zuzia dziś też wstała z katarem 😕

Agula jak poszukam jak wysłać wiadomość to zaraz napiszę z danymi 😄

Mama88 oj tam trochę jęczeć można, po to to forum 😄 🙂 a balon to ja mam, zaloguje się zaraz, zmniejsz zdjęcie i spróbuję wstawić to zobaczysz ha

Jolaśka gratuluję udanej wizyty 🙂 masz już dużego synka. A jakie ładne zdjęcie 🙂

Mery o tak! Usuwanie poprzedniej wiadomości denerwuje mocno... 

Julka super że wizyta udana. A Twoja córka jest przeurocza, ładnie mamie wytłumaczyła 😄 moja 5latka nadal się dziwi dlaczego Zosia jest do góry nogami no bo 'jak ona je?'. Miała swoje wyobrażenie z jedzeniem że co ja jem to spada do brzuszka, a Zosia otwiera buzke i jej wpada do brzuszka 😄 wczoraj miałam dzień tłumaczenia jak Zosia je haha

Odnośnik do komentarza

Już wysłałam kontakt na messenger 😉

A ja z kolei codziennie rano wstaję z lekko bolącym gardłem, przechodzi po ok 2h. Nos zapchany mam od listopada ale smog wrocławski też robi swoje...

Teska, może possaj jakieś Hallsy rano? To gardło przejdzie (powinno)

Klaudia ciekawe musi być takie tłumaczenie Zuzi 😁 

Julka a tłumaczenie Twojej córci mnie zatkało -pozytywnie 👌😁

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny melduje się na szybko ze żyje i wszystko jest dobrze ale miałam jakoś tak aktywny czas ze nie miałam nawet kiedy się odezwać .... 

jestem oczywiście tez za przejściem na messengera, postaram się do Ciebie napisać Agula jak ogarnę jak to się robi :D

w środę mam wizytę wiec postaram się bardziej wypowiedzieć co i jak bo ten tydzień powinnam mieć spokojniejszy , ale czytam Was na bieżąco ;)

Odnośnik do komentarza

Nie uda mi się odnieść do Was wszystkich , ale witam nowa Mamusie 😉

Ja przez ostatni czas byłam zajęta ogarnianiem sypialni oraz kącika dla małej , wszystko już mamy czekamy tylko na materac do nowego naszego łóżka 😉 łóżeczko planujemy odnowić po mnie i moim bracie , ponieważ rodzice tak je zabezpieczyli ze wyglada jak nowe , wiec szkoda kupować tym bardziej ze na początku będziemy mieć dostawkę 😉

W środę mam wizytę u swojego lekarza , 29.01 mam umówione trzecie badanie genetyczne wiec mam nadzieje ze wszysyko jest okey 😉  Byłam u okulisty bo wydaje mi się ze ostatnio pogorszył mi się wzrok - ale okulista kazał przyjść na badanie dna oka po 33 tc , aby sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań do porodu SN , a ze podobno wzrok w ciąży się psuje . 
Mi ostatnio brzuch tez coś twardnieje , dodatkowo boli mnie (czy nawet uciska) w kroku ale wyczytałam ze to może być od dużego ruchu , a ostatnio trochę się naspacerowalam praktycznie codziennie - mam nadzieje ze lekarka potwierdzi , ze to nie jakieś skracanie się szyjki ...

w forum tez nie mogę się odnaleźć , najgorsze ze nie ma tego podglądu aby do każdej z Was można było spokojnie się odnieść no i uważam ze Messenger będzie wygodniejszy bo pojawia się powiadomienia na bieżąco i faktycznie będzie zamknięta grupa 😉

Co do niani elektronicznej , mamy dostać od znajomej taka zwykła ale mówili ze na takie domowe potrzeby to jest wystarczająca a nie miałam w planie kupować 😉

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaiskjowo6mmw5o.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...