Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia28

Dziewczyny my po zajęciach. Zuzia z tańców zadowolona, na szkole rodzenia było te 5 metod uspokajania dzieci doktora Karpa. Aż spróbuję na Zosi jak się urodzi czy to tak na prawdę działa 😄 bo z Zuzia o tym nie słyszałam. Już nie pamiętam kto pisał a nie mogę ogarnąć tego forum teraz bo jest dziwne dla mnie, ale jeżeli chodzi o tabletki jakie biorę to omegamed optima forte (3x dziennie tą ciemną tabletkę z kwasami omega i raz tą różową) no i magnez 3x dziennie. Mnie odpukać żadna zgaga nie męczy. Jestem ciekawa czy już tak zostanie i w tej ciąży ominie mnie ta nieprzyjemność 😄 co do tych spięć brzucha to nie da się ich pomylić z wypychaniem dziecka. Jak się dziecko wypchnie to przeważnie po jednej stronie a druga strona brzucha jest miękka (najlepiej to idzie odróżnić jak się leży na plecach) Z kolei jak jest skurcz to spina się cały brzuch, wygląda dziwnie, tak jakby krzywy się robi, trochę boli ale przeważnie trwa do 1min i przechodzi. Najlepiej zmienić pozycje. U mnie w ten poniedziałek zdecydowanie za dużo tych spięć było. Na szczęście jest lepiej i teraz spina mi się raz na jakiś czas 🙂

 

BlackPanter28 a od kiedy bierzesz tabletki? I od razu dostałaś dawkę 50? Bo ja przez tydzień miałam brać dawkę 25 a potem zwiększyć do 50. I gdybym po tej 50 źle się czuła, miała jakieś kołatania serca to miałam znowu brać dawkę 25.

 

Magdaa07 to koleżanka się nameczyla biedna. 

 

Teska współczuję nie przespanej nocy, mam nadzieję że dzisiaj już będzie lepiej. Zdrówka dla synka! 

Odnośnik do komentarza

Juz wszystko w porzadku 🙂 widze wszystkie posty i moge sie zalogowac. 

Jestem wlasnie po wizycie. Wszystko jest w porzadku. Mala wazy 1005g 🙂 Szyjka dluga na 4,4cm i zamknieta. Wody plodowe, przeplywy bardzo dobre. Jutro ide na glukoze, na nastepna wizyte (30.1) mam przyjsc z zastrzykiem immunoglobulina Rh. No i szczepienie przeciw krztuscowi chce jeszcze zalatwic pod koniec stycznia. W przyszlym tygodniu mam termin w szpitalu z polozna. 

Black Panther, u mnie po operacji tarczycy troche trwalo, zeby ustawic prawidlowo dawke. Raz bylo za malo, raz za duzo. Ale po jednej tabletce to raczej nie jest mozliwe. 

Magdaa, gratuluje coreczki kolezanke, chociaz porod faktycznie ciezki... 

Mama88, oj nie zawsze mam sily, a czasem plecy daja mi mocno popalic, ale nie zastanawiam sie specjalnie tylko jakos sie zwlekam 😉

IMG-20200108-WA0000.jpg

IMG-20200108-WA0001.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie odnoście niani elektronicznej. Kupujecie? Możecie coś polecić? Ja się na tym nie znam. Przy Zuzi nie potrzebowałam bo pierwszy jej rok mieszkaliśmy w kawalerce.. Z racji tego że teraz mieszkamy w domu, wiosną i latem lubimi siedzieć cały dzień na dworzu to chciałabym kupić nianię z kamerką. Ale tyle tego jest że nie mam pojęcia co wybrać 😞

https://www.suwaczek.pl/cache/47fe60fbd7.png
https://www.suwaczek.pl/cache/cb65d4eb8d.png

Odnośnik do komentarza

Halszka super, cieszę się z takich dobrych wiadomości😊 kawał dziewuszki już nosisz w sobie:)

Black Panter ja też mam letrox 50. Dostałam od razu taką dawkę i taką biorę od początku. U mnie bez żadnych skutków ubocznych, mam nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie i jutro już będziesz czuła się dobrze:) 

Klaudia fajnie, że Zuzia zadowolona z zajęć:) i że Tobie podobało się na szkole rodzenia:) nie mogę sobie przypomnieć tych sposobów na uspokajanie o których piszesz, muszę zerknąć w internet;) jeśli chodzi o nianię to ja mam i nie wyobrażam sobie bez niej życia :) ale ja mam taką zwykłą, bez kamerki, babyono. Testowaliśmy z kamerką, ale u nas się nie sprawdziła. My mamy mieszkanie, więc chodziło mi tylko o to, żeby słyszeć małego jak się budzi. 

Jutro wybieram się na badania, oczywiście jeśli nocka będzie w miarę przespana:) 

Odnośnik do komentarza

Ojej co za wygląd forum 😣 ciężko się będzie przyzwyczaić.

 

Klaudia co do niani to nie pomogę ale chętnie poczytam bo też bym chciała kupić 🙂 

Halaszka piękne zdjęcia udało się zrobić 🙂 cieszę się że wszystko w porządku 🙂 

Teska zdrówka dla Was, oby przeszło jak najszybciej 😣😣

Któraś z Was pytała o tabletki . Ja biore teraz prenatal dha  , asmag i żelazo . Wcześniej mialam mama dha premium ale zgaga była tragiczna i ciągle czułam ten rybi zapach tabletek. Fuj! 

My dziś zamówiliśmy okna do domku 😍 do tego udało nam się kupić nowe sosnowe łóżko z materacem dla Martynki za 150 zł ! Znajomy męża splajtował i wyprzedaje to co mu zostało więc mieliśmy fart 😉 ogólnie dzień na plus. Teraz czekam na co wieczorny koncert z dyskoteka w moim brzuchu 😁 

 

 

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:) u nas dziś deszczowo i ponuro. Ja już jestem w laboratorium, po pierwszym pobraniu po glukozie i grzecznie czekam:) miałam tą cytrynową, mega słodka, ale dało się wypić. Teraz tylko wytrzymac do śniadania;) nocka dziś o wiele lepsza, więc mam nadzieję, że będzie lepszy dzień:)

Mery to poszaleliście z zakupami, fajnie że Wam się tak udało z tym łóżeczkiem:) 

Odnośnik do komentarza

Teska super że nocka lepsza 🙂 teraz trzymamy kciuki za Twoją glukoze! Przeczytaj albo zobacz na YT te 5 metod uspokajania 🙂 ja byłam aż w szoku, że to tak łatwo im szło 😄 no my zdecydowanie z kamerką szukamy niani z racji tego, że w domu mieszkamy. Mała będzie u siebie w łóżku, a my śmiało możemy siedzieć na tarasie czy w ogrodzie. Będę spokojniejsza jak będę widzieć, a nie tylko słyszeć 🙂

 

Mery widzę że budowa wrze 🙂 fajnie!!!! Jak tam Twoja dyskoteka w brzuchu? Bo moja upatrzyła sobie godzinę 23 i tak z 30min szaleje, a ja zasnąć nie mogę 😄

 

Dziewczyny nie wiem czy ostatnio pisałam ale zamówiłam komplet już wiosenny kocyk+poduszka, do tego kokon i ochraniacz do łóżeczka w formie tego warkocz. Chciałam zamówić gdzieś na stronie, już nawet miałam upatrzone ale napisałam do naszej lokalnej pani, która szyje dla dzieci różne rzeczy i z nią się ugadałam 🙂 na jednej rzeczy około 15zl taniej mi wyszło więc zawsze coś. Wrzucam Wam zdjęcia jaki będzie wzór kocyka, poduszki i kokon. Z jednej strony szary welvet, z drugiej bawełna z aplikacją w liski chyba 😄 warkocz będzie szary. Zamówiliśmy wczoraj nianię elektroniczną mam nadzieję że się sprawdzi. Mam wybraną wanienke ze stelażem więc chyba szał zakupów powoli mnie ogarnął 😄 i fotelik do samochodu też wybrany.

IMG_20200109_100039.png

https://www.suwaczek.pl/cache/47fe60fbd7.png
https://www.suwaczek.pl/cache/cb65d4eb8d.png

Odnośnik do komentarza

Hej..

U nas też dziś ponuro.. Do tego brzuch mnie boli... 

Klaudia zestaw śliczny, ja właśnie robię porządki z ubrankami, które dostałam... Na szczęście już kończę... Prasuje od 3h 🙂🙂

Niani nie kupuje ponieważ mam maleńki dom i nie będzie mi potrzebna.. Na pewno zainwestuje w szumisia. 

Też napadło mnie na zakupy, zamówiłam pieluszki bambusowe (nie będę kupował tetrowych) i otulacz.. 

 

https://www.suwaczek.pl/cache/82dae38ea7.png

Odnośnik do komentarza

Jestem po badaniach, nie było źle:) trochę mnie mdliło, ale dało się wytrzymać:) za to kanapka smakowała jak ambrozja 😁😁😋😋😋😁😅😋😁 przepraszam za te wszystkie buźki, ale przywiesza się to forum, wstawiłam niechcący i teraz za cholerę nie mogę tego usunać. 

Klaudia faktycznie szał zakupów:):) ja też już coś muszę zacząć kompletować bo zostanę na szarym końcu;) praktycznie jeszcze nic nie kupiłam. 

Mama88 3 godziny prasowania, podziwiam:) 

Odnośnik do komentarza

Teska nie przejmuj się, nie jesteś sama. Ja też nic jeszcze nie kupiłam. Mam tylko te trochę ciuszków co dostałam ale w tych najmniejszych rozmiarach niewiele. 
Musze jechać w końcu kupić coś. Nie wspomnę o reszcie wyprawki. Nadal nie zrobiłam listy i jakoś nie mogę się za to zabrać. 
Fajnie, że masz już glukozę z głowy. Trzymam kciuki za wyniki 😉 

mama88 dlaczego brzuch Cię boli? Masz skurcze czy tak okresowo? 

Ja odstawiłam tą luteinę i dzisiaj nad ranem też czułam lekki ból taki jak na okres ale później cały dzień było Ok. Musze obserwować czy to odstawienie nie spowoduje jakichś dolegliwości. 

Kurczę denerwuje mnie to forum, że nie ma podglądu wiadomości na dole. 
Nie wiem co komu odpisać. 
 U nas też dzisiaj ponuro, szaro i wilgotno. A ja jestem jakaś padnięta wiec zrobię sobie drzemkę 😉 

Halszka super, że udało wam się zrobić takie zdjęcia ładne na wizycie. Ja mojej malutkiej buźki jeszcze nie widziałam. Zawsze jest obrócona tyłem 😕

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

 

Klaudia no niestety aż tak nie wrze na budowie, idziemy bardzo małymi kroczkami ☹️ 

Dyskoteka w brzuchu też  zaczyna się właśnie koło 23 , wtedy ma jakiś punkt kulminacyjny swojej aktywności 😁 ale jak obudzę się w nocy to ona też się budzi i szaleje. W dzień mało ruchów czuje 

Agula nie przejmuj się, moja też nie chce pozować do zdjęć, ukrywa swoją urodę 😁

Teska trzymam kciuki za prawidłowe wyniki 🙂 mnie też miło po wypiciu glukozy ale najlepsze jest to, że zrobiło mi się słabo po tym pierwszym pobraniu krwi na czczo. 

 

Ja dziś byłam w lumpeksie , coś tam kupiłam dla dziewczyn ale wyhaczyłam też fajny sweterek w kiku na promocji za 25 zł 👍🏽 będzie na chwilę bo rozciągliwy  

 

 

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Odnośnik do komentarza

 

Cześć, 

U mnie bez zmian.. Ten brzuch boli ciągle, Agula to taki ból kolkowy, chyba znowu mała jakieś jelito mi uciska... Wieczorem chodzić nie mogłam... Do tego mała w nocy szalala, spać nie mogłam 😕 czuje się tak jakbym za chwilę miała biegunki dostać... 

Czekam teraz na księdza... Kolęda dziś u nas... Ale chyba będzie przed wieczorem, zaczął od drugiej strony...

Czy któraś z was miała ubranka Newbie, jak z jakością? Bo są strasznie drogie za to cudne i nie wiem czy jest sens inwestować... 

 

 

🙂🙂

 

Odnośnik do komentarza

Mama88 ojj biedna Ty 😞 mam nadzieję że szybko Ci to puści.

 

Julka mnie wtedy to nie bawiło 😄 hahaha. Trzymam kciuki za badania. Ja już nianię zamówiłam, dzisiaj powinna przyjść jestem ciekawa czy będę zadowolona.

 

Mery92 pomału do przodu 🙂 nie obejrzysz się a rok minie od mieszkania w nowym domu. Ten czas tak szybko ucieka. Człowiek chodził do szkoły i czas od poniedziałku do piątku tak woooolno leciał, a teraz dosłownie pędzi nie wiem czemu. Moja też w nocy lubi poszaleć. Ale ja dopóki śpię to nie przeszkadza mi to. Najgorzej mi zasnąć jest bo o 23 to impreza na całego. Później jak wstaje do toalety to małą też czuję ale zasypiam momentalnie (na razie :D)

Teska w końcu coś mnie ruszyło, a raczej męża bo zaraz zostanie mało czasu, a dużo do kupienia. Lepiej finansowo rozłożyć to na ostatnie 3msc, które zostały 🙂 na razie i tak mam kupioną tylko nianię (dzisiaj chyba przyjdzie) i zamówiony komplet do łóżeczka, a gdzie reszta... 😄

Czy Wam też wyskakują błędy jak chcecie dodać zdjęcie? Chciałam aktualne zdjęcie brzuszka wrzucić ale nic z tego 😕

https://www.suwaczek.pl/cache/47fe60fbd7.png
https://www.suwaczek.pl/cache/cb65d4eb8d.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:) 

Dostałam wyniki, na szczęście glukoza w porządku, więc trochę odetchnęłam:) wizyta już w poniedziałek:) u mnie też wieczorami dyskoteka w pełni w brzuchu, właśnie tak ok 23. 

Mama88 bardzo współczuję tych bóli, mam nadzieję, że szybko przejdzie. Ja miałam kolędę wczoraj;) Twoje zdjęcia się dodały, wyglądasz super:) jeśli chodzi o ubranka, to niestety nie miałam. 

Klaudia pochwal się nianią jak przyjdzie:) 

Julka też przez chwilę myślałam, żebyśmy się gdzieś przeniosły, ale nie wiem, czy uda nam się znaleźć takie wyjście, żeby wszystkie dziewczyny miały dostęp. 

Halszka a Ty wczoraj robiłaś tą glukozę? Jak poszło? 

Ja też spróbuję dodać zdjęcie:) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...