Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

DobraWróżka
kasiuta wczoraj przeczytałam Twoją smutną wiadomość, ale nie bylam w stanie napisać nic. Tak strasznie mi przykro.... ;( Tule Cię całym sercem!
ewelina daj znać na jaką poduchę się zdecydowałaś. Muszę też coś wybrać. Myślę o wypełnieniu ze styropianu, ale sama nie wiem...

Gratuluję wszystkim dobrych wieści i trzymam kciuki za kolejne wizyty :D

Witam nowe mamusie!

Nie kupilam w sumie. Jedna znalazłam ale drogo bo 150 zł, a na allegro z przesyłką ta sama 90 zł. Szukam wypełnienia silikonowe go. Czytałam trochę i raczej ten polecany jest. Zamówie dzisiaj na allegro.

Odnośnik do komentarza

~Lubie _kawe
W ogóle dziękuję za wszystkie kciuki :)
Teraz mam wizytę 10 sierpnia bo potem lekarz ma urlop. A ja powinnam się cieszyć ale chyba do końca tak nie jest bo trochę martwi mnie ta rozbieżność terminów - tym bardziej że mam dość krótkie cykle - 24/25 dni

Nie przejmuj się. Ja teraz na usg widziałam jaka może być różnica w rozmiarze dziecka między jednym zdjęciem a drugim. Na tym co zmierzył bo o 30 cm mniej niż na pierwszym (ale nie zdarzył dać opcje termin porodu bo zniknęło), i mam wg drugiego usg na 05.03. Wg OM 07.03,a wg pierwszego usg to by było pewnie 01.03. Także spokojnie. Na następnym usg będzie łatwiej zmierzyc

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, właśnie wstaję.. To dziwne że czasem potrzebuje tylko 7h snu a bywa że aż 14.. Mój kot od jakichś dwóch tygodni jest bardziej miziasty niż zawsze pewnie coś przeczuwa. A mnie ta ciąża z jednej strony męczy ale z drugiej jakoś tak uskrzydla.. Pierwsza rzecz po pobudce to muszę się napić bo notorycznie mnie suszy, więc woda, Maślanka (ostatnio cały czas mam ochotę albo na jogurty) i ten nieznośny ból pleców.. A mąż tylko mi kolejne poduszki przynosi ❤️ jak jest u was? Jak wasi mężowie reagują i inne osoby bliskie? O reakcji rodzeństwa już ktoś pisał. Mam nadzieję że wszystkie mamy wsparcie! Ja mojemu mężowi zrobiłam niespodziankę i 3testy, jajko niespodziankę i śpioszki włożyłam do pudełka po butach, to było w zeszła niedzielę i był zaskoczony ale i wzruszony jak ja. Do później Dziewczyny, miłego dnia życzę❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

Gratki dziewczyny fajnie że na waszych wizytach wszystko dobrze :) tylko sie cieszyć :) ja dziś dobrze spałam prawie do 10, ale mdli mnie cały czas :( o 19 mam spotkanie ze znajomymi z poprzedniej pracy zaraz będzie ej czemu nie pijesz? :D muszę coś wymyślić (coś w stylu żołądek mnie boli a wiedzą ze mam problemy to może dadzą mi spokój :D) boję się tylko że o 20 zacznę ziewać i będzie tyle z imprezy hehe albo zacznie mnie mdlic ostatnio wieczorami mocno mnie bierze aż na wymioty :( Nie chce mówić znajomym jeszcze bo to jednak dopiero 7 tydz, wolę poczekać. Ja mam wizytę dopiero 21 sierpnia bo i ja jadę na urlop i mój gin także muszę wytrzymać jakoś żeby zobaczyć fasolke a to już będzie 22 tydz :)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

A ja melduję się znad morza. Od dziś na urlopie. Wreszcie. Plecy mi chyba dziś rozsadzi po podróży w korkach. Mąż poszedł z synem miejscowość obczaić a mnie zostawili w hotelu z nakazem odpoczynku i spania. Ale wieczorem jeszcze na plażę chociaż miałabym im po rynnie z czwartego piętra zwiać

Odnośnik do komentarza

lubie_kawe super wieści. Ważne że serduszko bije. A te początkowe rozmiary zawsze są rozbieżne. Któraś pisała że nawet 2 tygodnie może się różnić.

Ja mam wizytę 19nastego sierpnia to będę miała 12 tydzień i któryś dzień :D a więc wszystkie mamy w podobnych terminach będzie ciekawie.

A co do imprezy to dzisiaj na 18 jadę na 30tke przyjaciółki. Usypiam. Zdrzemnelam się z 10minut bo córka dojrzała że mama śpi i mnie obudziła :D a wykapalam się teraz to już wogole mogłabym spać. Też nie wiem jak wytrzymam ale z racji że moi rodzice mają mieć gości to małej nie zostawiam i zabieram ze sobą więc będę zganiac na córkę że zmęczona. Chociaż przyjaciółki wiedzą już o ciąży.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jestem mam dwóch córek 7i 6 lat przy tamtych ciazach nie było żadnych problemów z zajściem w ciążę ale objawy były bardzo uciążliwe od pierwszych tygodni do 15 tyg wymiotowala cały dzień i w nocy za to tutaj zero nic ani mdłości ani zachcianek żadnych boli kompletnie nic troche mnie to stresuje czy wszystko jest w porządku

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

angela i ja ciebie witam w naszym gronie. Gratulacje. Tak jak ewelinka pisze pewnie jeszcze są emocje i dlatego nie ma objawów. Ale brak objawów to też objaw. No i najważniejszy objaw jako masz to brak @ :D

Ja się właśnie obudziłam po imprezie. Wrócimy o 24. Cora nie chciala wszesniej wracać bo ona imprezowa. Zawsze ja wszędzie bierzemy i tańczyła z każdym. Nawet ja trochę potupalam. Nie wiele ale zawsze coś. No i było fajnie. A więc z racji że jak wróciliśmy to cora jeszcze chciała aby jej książkę czytać o Bożym Narodzenia to poszlysmy spać koło 1 więc kładę się jeszcze bo moi jeszcze też śpią. :D
Miłej niedzieli życzę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...