Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za miłe słowa :)
Po wcześniejszym dniu, dziś tryskam pozytywną energią :D od rana przeglądamy z córkami książki o rozwoju dziecka itd. mega je to jara :D
Zaraz muszę się z nimi zbierać na rehabilitację, a pogoda mocno średnia... Nie wiem nawet jak nas ubrać!

Magdalena- po femibionie ( w I ciąży) miałam do 5mca takie mdłości, że gin łapała się za głowę. A ja przeżywałam tortury.... Jakie różne są nasze organizmy :)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :)
Po wcześniejszym dniu, dziś tryskam pozytywną energią :D od rana przeglądamy z córkami książki o rozwoju dziecka itd. mega je to jara :D
Zaraz muszę się z nimi zbierać na rehabilitację, a pogoda mocno średnia... Nie wiem nawet jak nas ubrać!

Magdalena- po femibionie ( w I ciąży) miałam do 5mca takie mdłości, że gin łapała się za głowę. A ja przeżywałam tortury.... Jakie różne są nasze organizmy :)

Ta pogoda jest straszna.. raz zimno na kurtkę a później nagle gorąco na spodenki..

Ja dzisiaj nie mam coś nastroju.. coraz więcej mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja juz tez od ponad godziny w pracy . Ja tak dobrze się czuje ze zapominam często o moim stanie błogosławionym.

Kasiuta kwas foliowy sugerują brać nawet przy staraniach. Ja juz biorą parę miesięcy. A najważniejszy jest szczególnie w pierwszym trymestrze.

Madzia to jeszcze sporo przed tobą. Siostrę i dwóch braci. ...no no ... :D.
Ja tez mam kartę z grupą krwi. Robiłam przy pierwszej ciąży bo u nas z mężem mamy konflikt. Wyrabiam ja w krwiodawstwie .

Olcik odgoń zle myśli od siebie. Miłej pracy

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Jak masz nie daleko do centrum polski to zapraszam bo jeszcze zostało a więc będę miała jeszcze na obiad. :D ja to z córką czasem tak sobie ugotuje y albo zupę mleczna z kluskami albo kasze manne z odrobiną cukru waniliowego albo z sokiem malinowym :D

A wogole nie mam pomysłu na obiad. Nawet mięsa żadnego nie wyciągnęłam z zamrażalnika. Ale muszę kupić wsio na fasolke po bretonsku bo mój już wspomniał.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Robiłam kartę grupy krwi w diagnostyce.
Byłam dziś powtórzyć beta hcg i progesteron A babka pisała cholesterol zamiast progesteronu :-(
Czekam w kolejce u lekarza od boleriozy i tyle ludzi że poszłam na obiad do gruzińskiej restauracji. Obym zdążyła na swoją kolejkę hihi

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam krem pomidorowy bo mojej córce czasem się zachce grzane takich z chleba wtedy pomidorowa blenderuje. Albo jeszcze zupa krem brokulowa.... Też mniami. No i chyba kupię brokuły :D

A no i przeglądałem papiery z poprzednich ciąż bo musiałam znalesc ta kartkę z grupą krwi. No i cyknelam zdjęci wszystkich 3 testów. Z każdej ciąży :D

monthly_2019_07/marcowe-mamusie-2020_76618.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Ja uwielbiam krem pomidorowy bo mojej córce czasem się zachce grzane takich z chleba wtedy pomidorowa blenderuje. Albo jeszcze zupa krem brokulowa.... Też mniami. No i chyba kupię brokuły :D

A no i przeglądałem papiery z poprzednich ciąż bo musiałam znalesc ta kartkę z grupą krwi. No i cyknelam zdjęci wszystkich 3 testów. Z każdej ciąży :D

Masz zaufanego dostawcę testów,że wszystkie takie same ? :D super, ja też trzymam testy :)

Odnośnik do komentarza

A mnie dziś od południa tak jakoś dziwnie kłuje, ciągnie po lewej stronie brzucha że nie mogę się wyprostować tylko przygarbiona chodzę. Nie mam pojęcia co to. Mam nadzieję że do czwartku będzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Donatka może to ten mięśniak? Może masz możliwość wcześniej spotkać się z ginka. Albo zobacz jak długo cię będzie boleć to jedz na sor. Bo po co nerwy tracić a przy nerwach to pełno czarnych myśli.

Ja wczoraj wieczorem jakoś krzywo stapnelam i przed samym spaniem jakoś dziwnie mnie klulo/ciagnelo w pachwinie. Jakby kółka. Ale ewidentnie krzywo stapnelam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasiuta podpisuje się pod dziewczynami, kwas foliowy jest najważniejszy. Przykre, że tak ginekolog Ci źle doradza.

Moi mężczyźni pojechali myć auto a ja szykuje kolację będzie omlet z pomidorami i szczypiorkiem. Mam smaka na cebulę, więc dla mnie skrojenie sobie cebulę na kanapkę ;) a co do zupy krem to krem z kalafiora a przepis na kwestii smaku ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...