Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) melduje się z pracy.. już nie dla mnie to poranne wstawanie.. pół godziny walczyłam ze sobą żeby się wydostać z łóżka. :p

Gagatek witamy. Jaki ślubny prezent :D dobrze,że jeszcze bez brzuszka,bo w suknie byś się nie zmieściła ;)

Eewelinka mnie też bolą mega piersi,ale jak leżę to jakoś dają radę. Najgorzej jest wstać z nimi. Może zacznij spać w staniku jakimś bawełnianym?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w poniedziałek. Zostawić was na jeden dzień i tyle stron naskrobalyscie.

A na początek witam nowe mamusie. Gratulacje. Stres związany z wizytą? Norma :D byleby ten czas tylko od wizyty do wizyty leciał szybciej :D

Ja dzisiaj w świetnym humorze. Chrzciny się UDAŁY zdjęcia też więc jest git. Najadlam się za dwóch i te 3kg co miałam na. Minusie to chyba narobilam :D tak czy siak w nocy tylko piłam i siusialam bez podjadania jak zwykle.

A co do bólu miednicy to wydaje mi się normalne. Tak jak pavhwina i spojenie lonowe teraz będzie boleć bo tam wszystko się rozciąga. A jak to pierwsza ciąża to tym. Ardziej. Mnie przy 3 ciąży ciągnie tam i wogole. A już conieco porozciagane.

Życzę wam zdrówka i oby do następnej wizyty.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena a jak gastro ? Ogórek zjedzony? :P ja czekam w pracy z niecierpliwością na Pana Kanapkę i chyba pół bufetu mu wykupię.

A największy hit! Od 3 lat (po poprzedniej ciąży ) dostałam nietolerancji na fruktozę przez co od tego czego nie mogłam zjeść żadnego owoca. A wczoraj na próbę zjadłam ciasto z owocami i czuję się wspaniale! Czyżby ciąża zdziałała cuda? :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny!
Widzę że nie tylko ja marzę o blizniakach hihi
Ja miałam dużego zylaka na nodze i jak byłam na konsultacji u chirurga naczyniowego to mówił że operacyjnie trzeba usunąć jak urodze A po porodzie mi sam zniknął. Podobno tak się czasem dzieje :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Mnie wysypalo teraz jak.. Tylko że skończył mi się aloesowy żel i używam jakiegoś z biedronki i może to jest przyczyną. A jakie kremy używacie na noc? Kończy się mój, a podobno w przeciwzmarszczkowe maja składniki nieodpowiednie dla płodu

Odnośnik do komentarza

olcik u mnie z brzuchem dobrze nic mi nie było ani nie jest. Weszłam na wagę z nadzieją że narobilam wczoraj te 3kg stracone ale dalej jest jak było. Tylko już mam 2kg bo tak dumam że musiałam być bardzo głodna i wysiusiana jak się u gin i w domu ważyłam. :D
A co do trądziku to ja nie walczę. Sam zszedł. Tak od czasu do czasu mi coś wyskoczy teraz na czole. Ale to może być poprostu tlusciejsza cera i dlatego tak wysypuje albo hormony. Więc trzeba byłoby od środka ale kto by dziecko faszerowal lekami.
A krem to ja nie stosuje na noc ani na dzień poprostu smaruje się kremem nivea córki taki dla dzieci. Może u znacie mnie za jakieś staroswieckie ale nie używam. Kosmetyków typu fluid czy tusz do rzęs też nie używam. Okazyjnie na jakąś imprezę okolicznościowa. Ale np wczoraj się nie malowalam. Poprostu nie lubię siebie umalowanej. Czasem lekko oko tylko podkresle i tyle. Czuję się wtedy jakbym miała maskę jak w makijażu jestem.

Za to jest mi coś teraz słabo. Chyba znowu ciśnienie. Albo trzeba się już oszczędzać a nie wszystko naraz robić.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...