Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Karerra85 a który szpital wybrałaś? Fajne te spotkania masz z położną.

Ja właśnie tak się zastanawiam czy ten listopad to u mnie nie będzie za późno. Brzuch już pewnie będzie ogromny i nie wiem czy będę miała siłę tam jeździć :) Musze też u siebie w przychodni zapytać tylko tam chyba trzeba mieć skierowanie a nie wiem czy od prywatnego mi uznają. U mnie przy córce położna z przychodni chyba była 2 razy nic ciekawego nie wniosła nie ważyła, nie mierzyła, jak pytałam np. o pierwszą pomoc to mi ulotki zostawiła do poczytania.... beznadziejna była. Zobaczymy kto teraz mi się trafi.
Justa31 super że z malutką wszystko ok :)

Aluap ja też miałam na początek ubranka w rozmiarze 56-62

Karola91 nie byłam jednak na prześwietleniu wydaje mi się że gdyby było złamanie to by ją znacznie bardziej bolało i nie mogłaby ruszać. W aptece poradzili stosować jedynie altacet i mówili że do tygodnia może być rączka obolała i opuchnięta. Jak nie przejdzie do piątku to pojedziemy prześwietlić.

Ja jutro prenatalne. Trzymajcie kciuki. Zabieramy ze sobą córcię bo bardzo chce zobaczyć maluszki :) Ona się już ich nie może doczekać :) Dziś byłam znów na badaniach w krwiodawstwie żeby sprawdzić czy nie wzrastają przeciwciała. Powiem Wam wyprawa 3 godzinna... Przebić się przez korki, wysiedzieć w szpitalu czekając na skierowanie

Odnośnik do komentarza

Aluap jeśli szkoła rodzenia ma podpisaną umowę z NFZ to należy Ci się za darmo szkoła rodzenia od 21 tygodnia ciąży, trzeba tylko złożyć deklarację na daną położna z tej szkoły rodzenia. Jeśli chodzi o ubranka to mój synek miał 58cm jak się urodził a rozmiar 56 na niego pasował dobre dwa tygodnie

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Carrie ja wybrałam szpital na łubinowej w Katowicach. A Ty gdzie?
Do położnej z przychodni nie musisz mieć skierowania. Wrzucę Ci tutaj zdjęcie kartki która wisi u mnie w przychodni. Rzeczywiście też musiałam wypisać deklarację, że Ona zostaje moją położną

Odnośnik do komentarza

Karerra85 ja będę rodzić na Ligocie tam pracuje mój lekarz i chciałabym zeby to on wykonal CC. W razie czego mają odpowiedni oddział neonatologii co w naszym przypadku ważne.
U mnie w przychodni kiedyś wisiała kartka odnośnie darmowej szkoły rodzenia ale wlasnie bylo napisane że trzeba skierowanie. Dopytam jak pojde za niedlugo na morfologie.
Tą drugą która znalazłam to w szpitalu w moim mieście w ktorym na pewno nie bede rodzić. Nie wiem już teraz czy jest sens.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny a u mnie jest takie zadupie że nie ma żadnej szkoły rodzenia musiałabym dojeżdżać 60 km do Kielc , hmm ale i tak bym nie chodziła bo to już 3 ciąża także wiem co i jak :) ale w pierwszej ciąży napewno bym poszla gdybym miała taką możliwość. A nad położna się zastanawiam czy wybrać tą co ostatnio żeby tylko mi po porodzie dziecię ważyła czy jednak wybrać inną która pracuje w szpitalu w którym będę rodziła i coś mądrego się jednak dowiem od niej bo ta poprzednia nic nowego czego bym nie wiedziała mi nie powiedziała i kiedy iść się zapisać ? W poprzedniej ciąży bardzo pozno poszłam bo szczerze nie wiedziałam że się należy hehe 30 tydzień jak nie dalej.
Zmieniając temat śniło mi się w nocy ze wróciłam do mojej poprzedniej pracy i wiecie co dzwonił do mnie z godzinkę temu mój były szef czy nie chce przyjść na parę dni do pomocy hehe masakra

ug37df9hhjep6v50.png

Odnośnik do komentarza

Domifikimiki witamy.

Ja nadal nadrabiam zaległości w pracy po urlopie. W dodatku w sob mam gości wiec jutro będę kiblowac w kuchni a najpierw zakupy. Więc ciężki weekend będzie. Na dworzu urlop ale Na szczescie pracuje w domu wiec luz wszystko pozamykane okna słoneczne zasłonięte i klima włączona wiec nie odczuwam skwaru. Po poludniu dzieciaki korzystają jeszcze z upałów w basenie. A w pon po rozpoczęciu roku szkolnego bede dybac do Ch kupic dzieciom buty do szkoły i przedszkola i cala reszte bo nic nie mamy jeszcze i nie mam kiedy jechac.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k2b7bgeta.png
https://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h5v4kvtu1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpf6fogdwx.png

Odnośnik do komentarza

jestem w 19 /20 tygodniu. następna wizytę mam w poniedziałek 02.09. I wtedy może poznam płeć. wcześniej dzidzia się chowala.
to moja druga ciąża - mam synka który właśnie skończył 4 latka.
na poczatku ciazy dostalam krwawienie i juz myslalam ze to koniec. lekarz powiedzial ze to krwiak. przez długi czas nie chciał się wchłonąć. musiałam cały czas leżeć i wstawać tylko do toalety i czekac. na szczęście na ostatniej wizycie nie było już po nim śladu i powoli wracam do świata żywych.

https://www.suwaczek.pl/cache/89f8f5987c.png

Odnośnik do komentarza

Domifikimiki witaj, fajnie że dolaczyłaś, zdjęcie nadal jest ;) piękny brzusio, zgrabna z ciebie dziewczyna :)
Lola1322 ale super torty, zazdroszczę talentu, ja trochę pieke ale torty to jest wyższa szkoła jazdy ;)
Kasia maj, a Tobie zazdroszczę klimy w domu, u mnie tak ciepło, że można trupem paść. Syn jeszcze miał dziś sparing i z córką kibicowalismy dwie godziny w pełnym słońcu bo cienia nigdzie nie było.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...