Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kasia_maj

Styczniowe mamy 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny.
Dołączam dopiero dzisiaj do ogólnego forum. Doczytałam, że macie również forum wewnętrzne - czy mogę także liczyć na zaproszenie? :)
Termin mam na 23 stycznia... jest to moja pierwsza ciąża...
Generalnie mam do Was pytanie czy łapią Was nocne skurcze nóg oraz (nie wiem czy któraś z Was tak ma) miewam odczucie ścisku w brzuchu (też jakby skurcz) po dłuższym spaniu w nocy na plecach. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i nie wiem czy panikować czy to normalne.
Jem 3 tabletki magnezu z B6 dziennie i potas - może to za mało?

http://fajnamama.pl/suwaczki/3qx0nb6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Midi, wysłałam Ci zaproszenie. Powtórz pytanie na naszym prywatnym forum.
Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że tak, miewam nocne kurcze nóg, ale od kiedy jem magnez regularnie to rzadko mi sie zdarza. Brzuch mi sie za to często "stawia" nie boli jest jednak nie przyjemne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamilllla dramatu nie ma ale to już ponad norme zwłaszcza ostatnia wartość. Przede wszystkim nie spadł poziom cukru a to niedobrze. Od diagnozy jest lekarz ale raczej spodziewałabym się diety cukrzycowej.

https://www.suwaczek.pl/cache/d154c1d44f.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc dziewczyny , nie wiem czy mnie pamiętacie, daaaaawnoo się nie odzywałam :( praca i synek sprawiły że nie miałam kiedy pisać padałam o 21 :( teraz jestem już na L4 i mam więcej czasu czy mogę prosić o dodanie mnie do prywatnego forum?

http://fajnamama.pl/suwaczki/tea6zi4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej MamoBartka dodałam Cię do forum powinnaś dostać zaproszenie. żeby wejść Na forum trzeba być najpierw zalogowanym potem dopiero wejść tam. Link jak by Ci się z wiadomości nie mogło otworzyć jest na stronie 277 wklejony przez Carera85

https://www.suwaczek.pl/cache/a1b8bdb207.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie od lipca tez tu nie bylo ,teraz juz zbliza sie 28 tydzien, przytylam 4kg od poczatku ciazy ,nasz syn bedzie mial na imie Florian i ma sie urodzic 17/01. Jestem mama 5 dzieci i czekamy na 6! Mieszkamy w Irlandii ale pochodze z Katowic.
Trzymajcie sie cieplo Mamuski !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, dawno mnie nie było bo gdzieś pewnie od lipca, sierpnia ... niby nie pracuje ale przy mojej dwójce ciagle mam coś do roboty tym bardziej ze mąż bywa w domu gościnnie taki zapracowany... przyplątała mi się anemia i po żelazie kosmos, albo biegunki i boleści albo zaparcia... cc będę mieć pewnie koło 20.01 i już nie mogę się doczekać chociaż zaczynam się coraz bardziej stresować bo to juz trzecie cięcie... nie wiem czy dobrze pisze, próbowałam wejść na forum prywatne ale nie mogłam :/ brzuszki macie piękne ale wydaje mi się ze wszystkie są mniejsze od mojego... mój wydaje mi się ogromny a tu jeszcze bite 3 miesiące przede mną ...

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sx0dw4fdkoafyo.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Celia89

Witam mamusie :)
Coraz bliżej terminy, co? :)
Ja się spodziewam dziewczynki 18.01.2020 :)
Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karo-lina89

Hej dziewczyny! Mam pytanie do was odnośnie do bankowania krwi pępowinowej. Naczytałam się w internecie rożnych informacji. Jak to jest u was? Macie zamiar bankować, albo bankujecie dla swoich wcześniejszych dzieci? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zdecydowałam na bankowanie. YrAktuje to jako ewentualne ubezpieczenie. Nie są to aż takie koszty, zawsze można zrezygnować z innych mniej potrzebnych rzeczy. Możesz płatności rozłożyć na raty. Jeśli masz za sobą poronienia to możliwa jest do bankowania tylko krew pępowinowa i łożyskowa. Chyba że masz badania genetyczne to wtedy też i sznur. Proponuje skorzystać z jakiejś promocji, oni tam mają tego full. Ja mam 40% rabatu.
Jak masz jakieś pytania to służę pomocą.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5eyyxx83f7.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxebkmf4qkt3m4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karo-lina89

pixi00
Ja się zdecydowałam na bankowanie. YrAktuje to jako ewentualne ubezpieczenie. Nie są to aż takie koszty, zawsze można zrezygnować z innych mniej potrzebnych rzeczy. Możesz płatności rozłożyć na raty. Jeśli masz za sobą poronienia to możliwa jest do bankowania tylko krew pępowinowa i łożyskowa. Chyba że masz badania genetyczne to wtedy też i sznur. Proponuje skorzystać z jakiejś promocji, oni tam mają tego full. Ja mam 40% rabatu.

Oo, fajnie, dzięki za wszystkie informacje! No ja też tak trochę podchodzę, że to zabezpieczenie na różne ewentualności. Rozważam PBKM, u nich bankujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dorrrota

~karo-lina89
pixi00

Oo, fajnie, dzięki za wszystkie informacje! No ja też tak trochę podchodzę, że to zabezpieczenie na różne ewentualności. Rozważam PBKM, u nich bankujesz?

Ja bankuje w PBKM, mieli akurat w okresie prawie mojego pierwszego porodu najkorzystniejsza ofertę, a że decydowałam się na ostatnią chwilę to padło na nich :) Tylko, że my bankujemy krew i sznur. O łożyskowej nawet nie pomyślałam, ale w sumie chociaż ta krew i sznur zostały pobrane prawidłowo i dostaliśmy informację, że wszystko z tym materiałem ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mamaFrancesca: zaproszenie zostało wysłane możesz wejść na grupę po wcześniejszym zalogowaniu się na parentingu. Albo przez wiadomość prywatną albo przez link na str 277 tego ogólnego forum wrzucony przez Karera85.

https://www.suwaczek.pl/cache/a1b8bdb207.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~karo-lina89
Hej dziewczyny! Mam pytanie do was odnośnie do bankowania krwi pępowinowej. Naczytałam się w internecie rożnych informacji. Jak to jest u was? Macie zamiar bankować, albo bankujecie dla swoich wcześniejszych dzieci? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat

Ja akurat rodziłam w czerwcu i owszem, zdecydowałam się na bankowanie krwi. Są różne opinie w intnercie, ale to jak ze wszystkim. Akurat ja bankuję nie tylko krew, ale też sznur pępowiny no i w sumie ten pakiet nie był dużo droższy, a powiedziano nam, że sznur pępowiny ma szerokie zastosowanie i jest bardziej uniwersalny, więc jak już się ktoś decyduje na bankowanie to fajnie i to przechowywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia R

Kasiabrzoza jesteś z Warszawy? W którym szpitalu zamierzasz rodzić. Ja mam termin na 27.01.2020. Zastanawiam się nad szpitalem. To mój pierwszy poród i kosztuje mnie wiele stresu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...