Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Uf wróciliśmy z bratkami i daliami, kupiłam młodemu truskawki to się wypial i schrupal maechewke. A mezowi rzeczy na rosół bo jest biedny chory, dzisw Warszawie ale niebawem wraca, jutro ma gdzieś dalej jechać ale mowi że chyba nie ma siły i zostanie w domu, a pojedzie w środę, on nie z tych co umierają na katar więc musi być źle. Wiec mam nadzieje ze rosolek postawi go na nogi.
A ja właśnie wypralam chodnik w przedpokoju i zaraz lecę do ogródka :)
Mika i ja trzymam kciuki :)
Czarna powodzenia i odzywaj się :)
Patka fajne te jedzonka, ja wczoraj u przyjaciół zwedzilam dwa przepisy na super marynaty do mies, także będę testować :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

mika1 po acardzie możesz mieć taką intensywną @ właśnie między innymi mój gin mówił,aby zacząć go przyjmować dopiero w ciąży.
domary trzymam kciuki z całego serca!
czarna bardzo dobre podejście i ja pójdę za Twoim krokiem ;) a poniekąd będę zmuszona bo mój M znowu zaczyna delegacje i tym samym czas starań będzie mocno ograniczony. Ale dzięki temu głowa odpocznie.
U mnie od niedzieli totalna masakra. Córka chora i temp ponad 39 do chwili obecnej :( do tego jadąc wczoraj do apteki rozkraczył mi się samochód. Padł alternator i jesteśmy bez auta,a od jutra jesteśmy już same. Ciężki tydz Nas czeka... Pogoda piękna,a jesteśmy uziemione na maksa.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Madziak ja mam sporo róż w ogrodzie bo w zeszłym roku kupiliśmy i drzewka różane :D my w maju wkopywalismy zawsze, w tym roku też muszę dosadzic bo mi robotnicy od ocieplenia połamali 3 i nie wiem czy coś z nich będzie na razie w doniczki wsadzilam zobaczymy
Gosia najpierw nam aku padł teraz tobie co za wredoty, biedna cora :( moja puki co zdrowa i oby tak zostało jak najdłużej

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Cześć. Dawno mnie nie bylo bo w sumie u mnie bez zmian czyli bóle jajnika i plamienia, dzisiaj byłam u gina i okazało się za mi sie zrosty porobiły w macicy po poronieniu i muszę mieć zabieg histeroskopii (cokolwiek to jest. Dopiero będę się w to zagłębiać) także najwcześniej starać się będziemy mogli dopiero w czerwcu :(

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

patka to super że. Moge w blaszce. Napewno spróbuję muszę tylko jakieś orzechy i zurawine dokupić bo resztki w domu są.
gosia współczuję gorączki córki. Moja jakoś przeszła bez gorączki miała jedynie 38 stopni. Chociaż dalej ma jakąś chrypke czasem albo zakaszle. Z racji że u lekarza nie byłam to dam jej opakanowanie witamin do końca i syrop też jak nie przejdzie to dopiero lekarz. Ale nie chrapię i nie pociąga nosem. I z chęcią na dwór wychodzi bo nie wieje :D

anella jak ci wykryli zrosty w macicy? Przez usg czy jakieś dokładniejsze badania miałaś?
Bo tak się zastanawiam nade mną bo usg mi robili jajników ale macicy to nie. Albo nic nie mowili

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej.
Jestem już w domu. I leżę z poduszką pod tylkiem.
Iui było o 13 potem 10 minut polezalam na fotelu gin z nogą na nogę i do domku. W samochodzie to też tak na pół leżące jechałam
Musiałam po drodze do łazienki to na papierze trochę krwi było Ale chyba normalne i wydaje mi się z3 nic na razie nie wyciekło
Na Wielkanoc test mam zrobić więc jestem jak na razie pozytywnie nastawiona na wielkanocnego zająca
Choć plan B też już jest

Odnośnik do komentarza

blawatka ja to tam gratuluję od razu bo kreski na poprzednim i następnym teście widać bez przyglądania się. A tymi piwka i się nie przejmuj. Do dnia @ jesteście jakby chronieni a dokładnie do wykształcenia łożyska. Tak mi dziewczyny tłumaczyły, internety i lekarze. Raz jeszcze gratuluje i zdrówka życzę.

Domary to teraz pozostaje być dobrej myśli a ja sobie z zające pogadam aby dobry prezent wielkanocny przyniósł. :)

patka banana ja nie mogę za bardzo a czekolady unikam. Wczoraj z racji że niedziela to sobie pozwoliłam na dwa cukierasy. Ale bez czekolady. Zgage mam teraz po niej :D

Wczoraj się ucieszyłam jak weszłam na wagę bo jeszcze 2 kg i będę u drugiego celu zrzucenia wagi. Więc może do 1maja już będę mogła założyć sukienkę na chrzciny w której widać było mój wystający brzuch. :D
Dzisiaj bez ćwiczeń ale za to całe podwórko wygrabione i powymiatane. Plus 3 prania i 2 obiady. Jakiś przypływ Energi miałam więc korzystałam. Dumam jeszcze rozsadzic rzodkiewki bo już są spore a ciasno rosną.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...