Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ooo temat pierwsza klasa. My mamy jeszcze Audi a6 stara ale kombi i jako transportowy też służy bo cała drabina i drzwi wchodzi :D
Ja to zawsze chciałam. Wv Touareg ale tam najmniejszy silnik 3.3. Chociaż zawsze powtarzam że jak stać cię na drogie auto to stać na jego utrzymanie. :D uwielbiam czarne auta a więc z tym trafił. Suva jeszcze nie mieliśmy chociaż Land Rover miał wpisane że to SUV nie wiem czemu a był 4 osobowy tylko tam baganiz to tylko na piknik się nadawał więc jak zaciazylam to trzeba było zmienić. Mój tata dał się namówić na Audi a8 bo jemu chodziło o wygodę. Nie chciał też automatu ale on dużo w mieście jeździ. Korki itp i mówi że nie zamieni go na nic. A wiec tez trafiliśmy. A tym Land roverem to ja zima kiedyś jechałam i mamy zjazd w lesie i jechałam w dół. Jak mnie zaczęło slozgac to obrocilam się w stronę z której jechałam. I.... Wepchnelo mnie tak z 50m w pole. Auto było całe białe a jak mnie kręciło to tylko się modlilalm żeby nie koziolkowac bo pasów nie zapielan. A pojechałam po mleko od krowy do sąsiadów. :D oj ale całe czubki drzew oświetlone widzialam

Zmykam spać bo jakoś padam a cora z tą chrypka śpi ze mną to pewnie będzie nie raz się budzila.

A no u mnie dziś test owu negatywny. Dzisiaj nie działamy bo gości mieliśmy a teraz mój już śpi.

MadziaK życzę spokojnej nocki i dnia oby synkowi już to pomogło.

I czekam z rana na wieści Gosia :)

Żaneta jak nie pogadasz to będziecie tak warczec po cichu na siebie. Lepiej raz się wyklocic niż tłamsić wszystko. Coś o tym wiem. No i najważniejsze to ty też postaraj się z dystansem do niego bo to nigdy nie jest tak że jedna strona winna. Nastaw się pozytywnie. Bo jak piszesz ze z nim się nie da pogadać to już się wewnętrznie denerwujesz a nastaw się że jednak się da. Po jednym albo dwóch zdaniach i się dogadacie. Oczywiście jak chcecie. Trzymam mocno kciuki aby wam się atmosfera zmieniła i rób tak aby jednak zatesknil za tym co ma i wiedział że nie może cię stracić.

Dobrej nocki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

patka19
Gosia noo na taki to moj moge wymienic :) wiesz co przeglądałam z moim ogłoszenia o samochodach i zobaczyłam forda ranger skubany wielki potwor do takiego to bym musiała mieć drabinke w zestawie :D

GMC też mają klasę.... :D i wielkość...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Piękne są ale nie do nas. Parkingu by brakło a i tak by specjalnie przerysowali. I ja idę spać i pójść nie moge. Dobrej nocy

U nas miejsca na podjeździe brak na taka maszynę u sąsiada na polu trzeba było by stawać albo przy jego stodole ale po marzyć dobra rzecz :D
Ja też kładę się spać tylko koktajl do pije :) branoc :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

A ja nie śpię ho młody się zbudzil, oczy jak spodki i gadanie się zaczęło, ale pokrecil się z 15 minut i zasnął, takie cuda to się nie zdarzają bo jak się zbudzi i nie zaśnie od razu to 2-3 godziny jak nie, no chyba że refluks to 5-6 godzin. Uff ale się rozbudzilam z tych emocji :D
Nie wiem co to za auto GCM. A tych Land i range roverow to nie lubię, lansiarsko wyglądają, zwłaszcza wnętrze, ale z tyłu mało miejsca, bagażnik zerowy, i w teren się nie nadaje, a gdy się coś zepsuje to części są strasznie drogie, znajomy sobie kupił a raczej wziął w leasing, no i ktoś mu zderzak stuknal na parkingu, wymiana 12.000 no to ja dziękuję za taki interes :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak ja nie śpię bo nie mogę zasnąć :/ A tu Cię twoje dziecię zaskoczyło :D mój zawsze bierze pełne ubezpieczenie bo pod jego praca na parkingu nie ma kamer i był taki przypadek że ktoś prawy bok uszkodził tzn lampę itd rzeczoznawca szkode wyliczyl na 11 tys.. sprawcy do dziś nie ma ale karma wraca przynajmniej mam taką nadzieję

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mogę zasnąć hihi oglądam gotowe na wszystko.
No ale za takiego nowego Land Rovera to ubezpieczenie musi być kosmiczne. A jak ktoś stuknie i nie ma sprawcy to traci się zniżki.
Także jak ktoś chce mieć tak drogie auto to jeszcze musi mieć na serwisowanie go i ubezpieczenie ;) i paliwo bo pala duzo.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Drogie dziewczęta.
Lipa...jedna wielka lipa ;) Pierś do przodu i przygotowania na kolejny cykl. Mi się wydaje,że to był cykl bezowulacyjny. Bo jakoś umknął mi nawał śluzu plodnego...był ale jakoś mało. No nic jakoś specjalnie nie jestem po dzisiejszym teście rozczarowana. Teraz piję kawę z córką(młoda Inkę ;)) i na 8 do przedszkola. Potem obowiązki domowe i coś tam jeszcze wymyślę.
Miłego dnia i zapewne do Was jeszcze kilkaset razy dzisiaj wpadnę hi hi.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Goosia przykro mi. Ale dobrze ze z dystansem do tego podchodzisz. Wygląda na to że masz @ jak patka w poprzednim cyklu .

MadziaK na nowego Land Rovera to by mnie nie było stać. My mieliśmy taki stary. Plastikowy dach odpinany i jak zimno było to tak skrzgpil jak zlowrogie drzwi w zamczysku :D nie był drogi w utrzymaniu. Jeździł na gaz. A części były tanie oprócz jakieś tam przekładni żeby 4x4 jeździł. Ale z tej zaspy co mnie wepchnelo w pole to bez problemu wyjechał. Ale już bym go nie chciała więcej bo się strach najadlan.
Jeśli chodzie o spanie to ja na raty. Cora śpi że mną i. I chwilę coś gadala i się budzila. Ważne że kaszel ja nie męczył. Ale ja. I tak spałam jak na szpilkach. Aktualnie już mi się nie chce spać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zgadza się Gosia nie ma co smutac chociaż czasem nie jest łatwo więc silna kobieta z ciebie.
Ja też postanowiłam że jak się teraz nie uda to odpuszczamy narazie bo jak mała dostanie się do przedszkola to zwiększam intensywność szukania pracy. I głupio byłoby pójść do pracy i być w ciąży odrazu.
Ja właśnie kawę pije i gotuję jaja na pastę bo już nie mam pomysłu co jeść.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

gooosia przykro mi :(

magalena też myślałam, żeby posłać Lili do przedszkola od września (przyjmują już 2-latki) ale zdecydowaliśmy się poczekać aż skończy te 3 latka, boję się że przynosiłaby różne choroby do domu a wiadomo jak to jest z noworodkiem, każde choróbsko do 3 miesiąca życia to prawie gwarantowany pobyt w szpitalu. Ja jeszcze pracuję chociaż energii coraz mniej :)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

magalena3
Zgadza się Gosia nie ma co smutac chociaż czasem nie jest łatwo więc silna kobieta z ciebie.
Ja też postanowiłam że jak się teraz nie uda to odpuszczamy narazie bo jak mała dostanie się do przedszkola to zwiększam intensywność szukania pracy. I głupio byłoby pójść do pracy i być w ciąży odrazu.
Ja właśnie kawę pije i gotuję jaja na pastę bo już nie mam pomysłu co jeść.

Trzeba być twardym ;) idzie wiosna i trzeba się cieszyć. Najwazniejsze zdrowie a reszta przyjdzie z czasem (chyba ) ;) tak czy inaczej odpuścić trzeba bo idzie świra dostać.
Co do prawdy to racja, u mnie jeszcze problem czestych wyjazdów męża. Dlatego mam mocno okrojone możliwości. A branie jeszcze opiekunki mija się z celem...tak,więc wszystko na sppkojnie.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Karolcia90
gooosia przykro mi :(

magalena też myślałam, żeby posłać Lili do przedszkola od września (przyjmują już 2-latki) ale zdecydowaliśmy się poczekać aż skończy te 3 latka, boję się że przynosiłaby różne choroby do domu a wiadomo jak to jest z noworodkiem, każde choróbsko do 3 miesiąca życia to prawie gwarantowany pobyt w szpitalu. Ja jeszcze pracuję chociaż energii coraz mniej :)


Karola spoko nie jest źle. Widocznie nie czas i pora. Ale nie załamuje się napewno :)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Karolcia zgadza się z tym przedszkolem. Moja też mogła iść w wieku 2 lat bo już nie robiła w pampersa. Ale że byłam w domu to nie puszcza łam. Teraz jak będzie szła to będzie miała prawie 4 lata. Zobaczymy co to będzie. Moja cora wczoraj modnisia. Chciala aby jej pomalować paznokcie :D jeden jej się zmazal to dziś z rana tylko oczy otworzyła i już pyta czy jej domaluje. A podczas wieczornego mycia mówi do mnie " mamo, to czary, myje woda i się nie zmywaja!" :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Gosia tule i tak jak Patka mówi za miesiąc się uda :)
Magdalena mój ostatnio widział że maluję paznokcie i on też cche i mu jednego pomalowalam, chodził z nim i pokazywał wszystkim :D w ogóle co rano jak na się szykuje myje kremuje itp to on też, zawsze ma krem, uczesanie brwi i odżywkę na rzęsy, no i odżywkę do włosów i dezodorant na ubranko hihi a potem się ogląda w lustrze i miny robi, normalnie komedia :D
Karolcia kurcze myślałam żeby mi ojego od września poslac choć na 2-3 godzinki gdzieś, będzie miał 2,5 roku, żeby miał dzieci do zabawy bo widzę że go ciągnie, i żeby się nie nudzil w domku. Ale o przyniesienie chorób nie pomyślałam eh :/ więc muszę to przemyśleć bo u nas tak samo o męża dużo nie ma, prowadzi firmę, musi jeździć na spotkania i dogladac pracowników, i nie może sobie wziąć urlopu czy zwolnienia jak trafię z noworodkiem do szpitala :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...