Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Patte napisał:

Dziewczyny ja już po zastrzyku I po przytulaniu 😉 tak się boję, że znowu moja nadzieja skończy się rozczarowaniem:( może z tych dwóch pęcherzykow chociaż jeden stanie się naszym szczęściem. Oby...

To teraz mocno trzymamy kciuki Kochana! Musi byc dobrze! 

Odnośnik do komentarza

@Madziulaato takie wszystko ciężkie 😞 Ciągle musimy się z czymś zmagać. Jak jedno wyjdzie na prostą to coś innego wypadnie. No ale musi się ta zła passa kiedyś skończyć nie?  Bardzo Ci tego życzę,  i sobie też😙

@Pattemiałam dwa razy podany zastrzyk. Niestety u mnie nie pomogło. Oby u Ciebie było inaczej, trzymam kciuki🤞

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/6/2020 o 8:46 AM, Gość Monia napisał:

@Madziulaato takie wszystko ciężkie 😞 Ciągle musimy się z czymś zmagać. Jak jedno wyjdzie na prostą to coś innego wypadnie. No ale musi się ta zła passa kiedyś skończyć nie?  Bardzo Ci tego życzę,  i sobie też😙

@Pattemiałam dwa razy podany zastrzyk. Niestety u mnie nie pomogło. Oby u Ciebie było inaczej, trzymam kciuki🤞

No zobaczymy. Lekarz nam dał dużą nadzieje. Najbardziej boje się chyba porażki I tego jak ja zniose. Nie rozumiem kurcze, są dwie zdrowe osoby dwie komórki jajowe I czemu miałoby się nie udać... To chyba jakieś przeznaczenie 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Patte napisał:

No zobaczymy. Lekarz nam dał dużą nadzieje. Najbardziej boje się chyba porażki I tego jak ja zniose. Nie rozumiem kurcze, są dwie zdrowe osoby dwie komórki jajowe I czemu miałoby się nie udać... To chyba jakieś przeznaczenie 

Super ze w to wierzysz. To też dużo daje :)  nastawienie , głowa,  tyle się o tym słyszy :) oby tak dalej !

moim problemem jest to że ja już nie wierzę. 

Odnośnik do komentarza

Monia co to znaczy że nie wierzysz? Nie wolno się poddawać bo może akurat jesteś już blisko szczęśliwego cyklu ! Dla mnie szczęśliwy okazał się 24 ale nigdy nie przestałam wierzyć  teraz mam dwoje wspaniałych dzieci i niedługo wracam tu do Was zestaraniami o 3 😄

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

@Patte ja tez w tym cyklu mam duża nadzieje 😊 a to dlatego, że już kilka tyg biorę tez euthyrox i do lego jestem świeżo po wyleczeniu tego zapalania 🙂 i mówiąc szczerze bardzo w to wierze, ze nam się teraz udało 😊😊

Monia miałam taką „chwile słabości” miesiąc temu, ale teraz po prostu wierze w to, ze będę miała swojego maluszka i głowa do góry kochana, pamiętaj ze nadzieja umiera ostatnia i cały czas musimy wierzyć i być silne 😘

a ogólnie to co słuchać dziewczyny? Który macie dzień cyklu? Może któraś za niedługo testuje ? 😊

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Ja wierzyłam 17 cykli. Może po prostu muszę odpocząć od tego. Ten cykl jest inny. Nie idę do lekarza na monitoring. Nie biorę leku na stymulacje. Nie liczę dni płodnych. Zajęłam się mocniej budowa domu. Jeżdżę na rowerze. Chodzę na spacery. Pracuje. 

A za Was niezmiennie trzymam mocno kciuki. 

Odnośnik do komentarza

Rozumiem jak nikt brak wiary w sukces, ale jeśli się poddamy to bedzue chyba jeszcze trudniej. Walczymy I tyle, miałam ciężki czas I bardzo się zalamalam. Ale teraz wierzę, że się uda. Jadę na bete 15 czerwca. Teoretycznie mogłabym testować wcześniej, ale chyba się powstrzymam. Czy któraś z Was wie ile ten zastrzyk ovitrelle utrzymuje się w organizmie?

Odnośnik do komentarza

Hello, ja też miałam chwile zwątpienia, to mój 47 cykl, mam nadzieję że będzie szczęśliwy 😉 wczoraj test owu był dość wyraźny ale chyba nie kwalifikował się jako pozytywny, zobaczę dzisiejszy i oczywiście działamy cały czas 😁 także jeszcze jakieś dwa tygodnie do miesiączki. Nie mam za bardzo czasu by na ten temat rozmyślać, mam dużo pracy po przerwie związanej z korona, wiele niespodziewanych imprez i stresująca sytuację w rodzinie, może to dobrze że nie skupiam się na tym na co i tak nie mam wpływu. 

Pozdrawiam 😃

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Patte napisał:

Rozumiem jak nikt brak wiary w sukces, ale jeśli się poddamy to bedzue chyba jeszcze trudniej. Walczymy I tyle, miałam ciężki czas I bardzo się zalamalam. Ale teraz wierzę, że się uda. Jadę na bete 15 czerwca. Teoretycznie mogłabym testować wcześniej, ale chyba się powstrzymam. Czy któraś z Was wie ile ten zastrzyk ovitrelle utrzymuje się w organizmie?

Do 14 dni moze oszukiwac test ciążowy. Najlepiej od razu bete zrobic

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patte napisał:

Rozumiem jak nikt brak wiary w sukces, ale jeśli się poddamy to bedzue chyba jeszcze trudniej. Walczymy I tyle, miałam ciężki czas I bardzo się zalamalam. Ale teraz wierzę, że się uda. Jadę na bete 15 czerwca. Teoretycznie mogłabym testować wcześniej, ale chyba się powstrzymam. Czy któraś z Was wie ile ten zastrzyk ovitrelle utrzymuje się w organizmie?

Mi lekarz mówił że 14 dni

Odnośnik do komentarza

@Patte to na spokojnie poczekaj do 15 czerwca żeby mieć pewność 🙂 niestety wiem, że to bardzo długo jeszcze 😕 eh ale musisz być silna i wytrzymać 😘

co do jajników to też jakoś bardziej je czuje w tym cyklu. Mój mąż się mowi, że teraz nam się udało. Oby miał racje 🤞🍀❤️

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Anna.a napisał:

@Patte to na spokojnie poczekaj do 15 czerwca żeby mieć pewność 🙂 niestety wiem, że to bardzo długo jeszcze 😕 eh ale musisz być silna i wytrzymać 😘

co do jajników to też jakoś bardziej je czuje w tym cyklu. Mój mąż się mowi, że teraz nam się udało. Oby miał racje 🤞🍀❤️

Kochana, oby było dobrze! 😘

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ...to moj juz 29 cykl staran...jutro rano testuje pierwszy raz w tym miesiacu co prawda dopiero bedzie 25 dc ale wieczorem mam mocny trening i wole sie upewnic. Wczoraj wieczorem   wpadlam w prawdziwa histerie i efektem dzis sa tylko spuchniete oczy i bolaca glowa. Dowiedziałam sie  ze kolejna kolezanka jest w ciazy i starala sie o nia 2 cykle, a pozatym mowia o tej ciazy jak o nowej parze butow bez zadnego zachwytu czy cos w tym stylu.  Pewnie Wy tez czujecie niesprawiedliwosc tego swiata. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Karola napisał:

Hej dziewczyny ...to moj juz 29 cykl staran...jutro rano testuje pierwszy raz w tym miesiacu co prawda dopiero bedzie 25 dc ale wieczorem mam mocny trening i wole sie upewnic. Wczoraj wieczorem   wpadlam w prawdziwa histerie i efektem dzis sa tylko spuchniete oczy i bolaca glowa. Dowiedziałam sie  ze kolejna kolezanka jest w ciazy i starala sie o nia 2 cykle, a pozatym mowia o tej ciazy jak o nowej parze butow bez zadnego zachwytu czy cos w tym stylu.  Pewnie Wy tez czujecie niesprawiedliwosc tego swiata. 

Moja droga.... Ja już tu kiedyś pisałam,  5 koleżanek w ciąży I wszystkie zaszły od tak. Też wpadłam w histerię jak się dowiedziałam. To jest smutne, że nie każdy ma tyle szczęścia:(

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Megan napisał:

za mną 2 cykle bez rezultatów, obecnie przymierzamy się do wspomagania prefert vaginal żelem dopochwowym 

Ja już zakupiłam od dziś zaczynam 😃 Mam nadzi3je że ten żel coś pomoże 😊

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymam kciuki za wasze starania🤞 

karola  powodzenia w jutrzejszym testowaniu🤞 

A ja mam  dzisiaj 14dc i zalamka moj M wyjezdza wieczorem  i dopiero w niedziele wraca nawet przytulanek niebylo znowu cykl stracony 😔 chyba mnie jakis kryzys łapie  bo jakos nie wierze  ze zajde w ciaze 😔

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...