Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Ja testowalam z rana (28dc, 5dni do @) i test negatywny. Tez slabo spalam stresowalam sie. Moglam poczekac z tym testem, teraz zla jestem na siebie ;)
Magdalena, czemu mialoby byc zle? Ból glowy sie przeciez xdaza i zły nastrój tez. Idziesz dzis na wizyte, spokojnie ;* trzymam mocno kciuki i czekam na wieści.
Pena, kiedy planujesz sprawdzić przyrost bety?

Odnośnik do komentarza

Kto jak kto ale nikt tak nie dodaje otuchy jak wy. Moje kochane. Co ja bym bez was zrobiła. Bym gadala ciągle sama ze sobą :D
Dziękuje wam.
Właśnie wciagnelam śniadanie i grzecznie czekam do wizyty.
Fakt pogoda że psa z budy nie wygonisz. Ciągle pada, wieje i zimno.
Jakos wytrwam do 15.45 i wtedy będę się martwić jak będzie coś nie tak.

A z tymi testami to wydaje mi się że za wcześnie zrobilyscie. To u mnie tylko jakiś ewenement że 2 dni przed @ były krechy grube. Ale moje cykle w cały świat a test zrobiłam w 32dc. :D ale trzymam dalej kciuki. Póki nie ma @ to jest nadzieja.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena, szybko zleci do 15:45, byle co zrobisz i bedzie wizyta :) jestes w ciazy, masz prawo np. Isc spac, szybciej zleci xD
No człowiek jest jakis taki ulomny, ze wie, ze te testy bardzo czesto nie wychodzą, ale musi nasikać i tak :) objawy sie utrzymują, wiec moje myslenie sie nie zmienia. Zrobię bete w poniedzialek, chyba, ze dostane @ albo mi znowu odbije xD

Odnośnik do komentarza

Oj tak ta świadomość że ma się test i jeszcze trzeba czekać nie daje spokoju. A potem rozczarowanie i tłumaczenie czego ty kobieto oczekiwałas tyle dni przed @. Skąd ja to znam :D ciekawość silniejsza. A pragnienie posiadania szkraba jeszcze mocniejsze.

A z tym spaniem to właśnie się położyłam. Niezbyt dobry pomysł po jedzeniu bo czuje te moje owrzodzenia ale zaraz przejdzie już siemię wypiłam.
Z racji że późno poszliśmy spać bo koło 23 jak nie dalej to cora będzie spała pewnie do 9 albo później. Zawsze te 30 minut lepsze niż nic. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Bzibzia25
Witajcie dziewczyny ja mam dziś 31dc okresu nie widać, własne siedzę w przychodni w kolejce do ginekologa którego akurat fartem już dawno umówiłam (NFZ), zobaczymy co powie, poproszę chyba o skierowanie na bete.

Oo to super skoro już masz wizyte to pewnie. Trzymam kciuki i daj znać co powie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Iguana działajcie ! Myśmy w tym szczęśliwym cyklu przytulali się prawie codziennie i się udało :-)
Hildegarda A to jak tak to bez sensu tak daleko jechac na badanie krwi. W dniu @ test domowy już wyjdzie.
Magalena przeżywam Twoja wizytę jak bym to ja szła :D Będzie dobrze nic się nie martw na zapas :-)
Ja jutro pójdę powtórzyć bete bo do piątku nie wytrzymam haha już powinna być wtedy koło 7 :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Mnie w pierwszej ciąży jajnik bolał od owulacji cały czas wiec od początku wiedziałam ze cos jest na rzeczy tylko czekałam żeby testem potwierdzić :D

Magdalena trzymam kciuki napisz od razu po wizycie i pochwal się zdjęciem fasolki lub fasolek :D co do bólu głowy to ja w piątek migrenę miałam i w sumie do wczoraj mnie głowa bolała, zobaczymy jak będzie dzisiaj bo nie zapeszając na razie nie boli :) A przed każdą wizyta mam czarne myśli i się nastawiam na najgorsze żeby mnie to nie powaliło chyba, ale ja już mam poronienie za sobą wiec chyba to taka reakcja obróbka psychiki

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

anella ja też tak masz. Ciągle jak mnie ukluje i albo zabili to już dumam czy z dzidzia wszystko wporzadku. :) tak to już do końca zostanie a i po porodzie się człowiek martwi aby wszystko zawsze było dobrze. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj coś brzuch boli tzn podbrzusze pobolewa . Nie wiem od czego . Niechce mi się wstać z łóżka a muszę posprzątać .
Dzwoniłam dzisiaj do jednego laboratorium i pytałam się czy mogę jutro zrobić betę a ona do mnie że trzeba się najpierw umówić na termin bo badania ginekologiczne robią w inny dzień
Nosz kurde dziwne te miasto a najbliżej do Warszawy mam a to 25 km żeby jechać .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie tego ginekolog w szpitalu w ramach NFZ, nic ale to nic mnie nie zbadała, mówię że staramy się o dziecko i że źle się czuje ostatnio i od dwóch dni nie mam żadnych objawów jak na miesiączkę, a ona że bogiem nie jest to też mi nie powie, skierowania na bete też mi nie da bo mają małą pulę świadczeń i później szpital ich z tego wylicza, zresztą według tej Pani beta o niczym nie świadczy tylko badanie USG, ale jak sobie chce to mogę prywatnie, no brak słów mi.

Odnośnik do komentarza

Pannaem,
Zaczekajnjeszcse I powtórz test.. Wiem, że trudno się czeka, bo sama to przeżywam, ale...

Ojj pocieszam się, że może w końcu coś ta fasolkuje jak czytam o waszych nietypowych objawach... Więc może moje kłucie w jajniku, wzdęcia, mdłości coś zwiastuje...

Ale muszę czekać do poniedziałku minimum... Bo boję się że wcześniej albo nic nie wyjdzie albo wyjdzie jeszcze pregnyl...

Odnośnik do komentarza

Bzibzia nawet jak jesteś w ciąży to na tak wczesnym etapie jeszcze nie będzie nic widać chociaż np. lekarz może stwierdzić , że jest grube endometrium gotowe na przyjecie dzidzousia. Przykro mi że Cię tak zbyła. Zrób sobie prywatnie badanie beta hcg jak masz możliwość. Ja nigdy nie byłam na NFZ bo u nas tego też nie dają.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Bzibzia to straszne, ze tak Cie potraktowano. Brak słów. Najgorsze, ze tak samo traktuje sie ludzi chorych i cierpiacych. Moja przyjaciolka wlasnie turla sie z bolu od kilku dni w szpitalu, gdzie miala umowiony zabieg bo ma guza na jajniku i slyszy tylko, że są urlopy, więc sobie poczeka. I nie wiadomo jak dlugo....
Mininka tez czekam do poniedzialku, bo wtedy ma byc @ to moze razem zatestujemy hihi. Vhociaz w tym cyklu piereszy raz mnie podkusilo do badania temperatury rano. Pierwszego dnia (niby 3 dni po owu) temp rano 36,22 a nastepnego 36,77. I teraz sie utrzymuje rano miedzy (36,5 a 36,8) ale za dnia mam okolo 37,1-37,3 (wiecxorami mierze po lenistwie i odpoczynku :P)
Tak czy siak umowilam sie na 23.07 do ginekologa bo 3 dzien boli mnie podbrzusze i jeśli to nie ciąża, to mnie to martwi. To bedzie albo po miesiaczce albo w 6tc wiec jakby nie patrzec dobry czss na badanie :)

Odnośnik do komentarza

Bzibzia25 to straszne, że tak Cie potraktowała :( Brak słów. Mogła chociaż Cie zbadać i pewnie by wiedziała czy jest podejrzenie ciąży. Przykro mi. Zrób rano test. Powinno już coś się pojawić. Albo tak jak dziewczyny piszą może zrobią Ci jeszcze dzisiaj betę.
Pannaem Nie jestem aż taka spokojna, ale chyba nie ma sensu testować przed terminem @. No może jeden dzień lub gdy są jakieś konkretne objawy.
Mnie nadal boli brzuch, ale piersi bez zmian. Miewam napady gorąca. To chyba bardziej objawy na menopauzę, a nie ciąże ;P

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem nigdy takiego traktowania. Zawsze biorę pod uwagę, że lekarze to tez ludzie, mają gorsze i lepsze dni, ale takie traktowanie jest niedopuszczalne..
Ja chodzę do szpitala i wręcz nade mną skaczą odpowiadając na każde pytania (również mailowo i telefonicznie), ale to pewnie dlatego, że mieszkam za granicą. I w tej kwestii musimy się jeszcze dużo uczyć. I my pacjenci i lekarze...

Pannaem.. Mam nadzieję, że wytrzymam bo się zwyczajnie boję... Już liczylam, że może w sobotę zrobię test... Ehhh...
Najgorsze to to, że nie mogę iść sama zrobić bety nawet dla rozwijania wątpliwości...

Odnośnik do komentarza

Mnie od wczoraj też macica pobolewa. Piersi mam jakieś pełniejsze, w zeszłym miesiącu miałam tak przez dwa dni i to tylko jak testy owu wyszły pozytywne a teraz testy negatywne a piersi większe i jakby bardziej czułe. Serduszkowanie już rozpoczęliśmy z mężem :) i ciekawa jestem co mi powie gin w przyszłym tyg

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Bzibzia rzeczywiście Pani siedzi bo musi. Niestety czasem ci lekarze nie wiadomo po co tam są.
Będziesz robiła betę na własną rękę?

Ja mam Stresa. Już nie wiem co robić. Nawet sukienki na chrzciny wypralam. Obiadu nie robię bo mam zupę z wczoraj a dla moich mam spaghetti no i nie mam co robić. Idziemy Chyba na spacer tylko że zimno jest. Ale 17 stopni to jeszcze nie mróz :D tylko cora nie ma chęci. Bawi się w halloween i oo robi mi sztuczki a ja jej do wiaderka cukierki mam wkładać :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja wcześniej chodziłam do takiego gin, że jak przychodziłam zaraz po tym jak zaczynał przyjmować to fajnie badał, robił usg itp idt ale jak przychodziłam trochę później i już był zmęczony to totalna olewka byle "odfajkować", a druga sprawa że u niego kobiet zawsze aż czarno, po trzy godziny w kolejce czekałam wiec dałam sobie z nim w końcu spokój. Denerwujące jest takie zachowanie, rozumiem ,że lekarz tez człowiek i może być zmęczony ale to nie zwalnia go z tego, żeby być nieuprzejmym i badać tylko proste przypadki a jak ktoś przychodzi faktycznie z problemem to go odsyłać z niczym

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...