Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Patka duuużooo spokoju:):) chociaż sama wiem, że łatwo się mówi;) musi być wszystko dobrze:)
Kasia wszystkie tu wiedzą jakie to frustrujące jak się próbuje i się nie udaje:( też myślę, że skoro marzysz o drugim dziecku, to nie powinnaś się poddawać, marzenia są po to żeby o nie walczyć. Może tak ja mówi Magalena, jakaś konsultacje z innym lekarzem? Zawsze to świeże spojrzenie na sprawę. Trzymam mocno kciuki, żeby się udało!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za odpowiedź i za wsparcie :)
Dużo daje jak można wreszcie z kimś sprawę przedyskutować i podzielić się swoją frustracją :) Jak Wy się nie poddajecie to i ja będę dalej drążyć temat.
Spróbuje faktycznie skonsultować sprawę z jakimś trzecim ginekologiem (bo byłam już u dwóch, żaden nie zaproponował iui - czy jest możliwość refundacji tego zabiegu?)
Jej, jak Wy szybko odpisujecie :) DZIĘKUJĘ:)
Patka ja przy pierwszej ciąży powtórzyłam test w połowie drugiego miesiąca i dalej miałam jasną kreskę a cała ciąża przebiegła bezproblemowo. Koleżance znowu trzy testy wykazały że nie jest w ciąży,a jeden test że jest, poszła do lekarza i okazało się że jest w czwartym miesiącu z bliźniakami. Szczęśliwie dzieci już mają 1,5 roku :)

Odnośnik do komentarza

kasie jeszcze możesz zrobić sobie testy owu. Jak wyjdą dwie kreski to 8-10 dni po możesz iść zrobić progesteron koszt okolo30zl. Wtedy będziesz miała pewność czy owulacja była.

patka to dla spokoju jedz jutro tam i w sobotę też. Zrób ta betę. Dla siebie dla spokoju i dla nas :D

Samożycie jest trochę różnicy. Nawet kreska kontrolna ma inny odcień. Ale w takim razie ten z allegro powinien też mieć już trochę ciemniejsza :D nawet nie pomyślałam żeby zrobić dwa naraz.

Ja tam testów nie mam już i nie kupuje. Na progesteron też nie idę a powinnam aby sprawdzić miesiąc po miesiącu. :D ale zobaczę tego 7 co mi ginka powie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samozycie też tak teraz zrobię. Ale znowu mojej kuzyn e się przydały bo kupiła po 6msc starań i wstrzelili się. Ja 7 czerwca będę miała wizytę jak mi będzie kazała robić to kupię w rossmanie albo aptece i zrobię.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena jeśli co dzień lub dwa uprawiał seks to oczywiste że się wstrzelili, tylko czasem mimo wstrzelenia nie dochodzić o zapłodnienia, nie wydaje mi się seby testy jakoś specjalnie pomogły. Fajne są żeby określić kiedy się ma owulacje, i czy w ogóle ale wydaje mi się że do planowania ciazy to można sobie darować.
Dziewczyny które macie dzieciaczki, cxy one śpią w dorosłych łóżkach? Mój to z jednej strony jest dość poważny a z drugiej ma nadal ochraniacz na szczebelkach, misie w łóżeczku, szumis kołysanki itd. Zastanawiam się czy to normalne w tym wieku.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak moja mając prawie 3 lata nie chciała spać w łóżeczku, wychodziła z niego twierdząc że nie chce tam spać:) A siostrzenica męża mając w sierpniu 3 lata śpi nadal w łóżeczku z misiami :)
Kasiek nie wiem czy widać różnicę na zdjęciu

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_75403.jpg

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_75404.jpg

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Te z apteki są nepewno pewniejsze od tych z allegro.
Faktycznie jeszcze spróbuję z tymi testami owu, ale niestety od przyszłego miesiąca bo w tym chyba już marne szanse, jestem w 14d a zawsze jak w zegarku mam 24-25dniowe cykle.

Odnośnik do komentarza

kasieka122
Parka coś tam prześwituje.. pewnie z każdym dniem będzie mocniejsza.Na pewno będzie.

Zobaczymy w niedzielę może za wcześnie na testowanie nawet tak czułym testem bo mogło się później zagniezdzic, a ja też test robiłam z późniejszego siku nie z pierwszego :) puki co nie będę się stresować a przynajmniej się postaram ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

MadziaK no miałam na myśli że masz więcej pewności kiedy dokładnie jest owu. A nie zawsze chce się co 2 dni. Jeśli chodzi o spanie w łóżeczku to u nas nie było różnica czy dyze czy małe. Moja ciągle śpi z misia i, kocykami i mnóstwem poduszek. Teraz na wyjeździe też mamy pokój 3 osobowy. Ma oddzielne swoje. Tylko odstawilam jej krzesełka i koce położyłam na nie bo ona się bardzo kręci. W domu dostawism jej pufe. Ale o tak potrafi się sturlać. Póki się mieści to może niech śpi. Albo jak już macie drugiego w drodze to powoli mkzes go przestawić na inne. Aby łóżeczko bratu oddał. Są takie normalne i barierę się dokupuje albo w zestawie jest.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Nie nadążam Was nadrobić bo tyle pracy sobie wzięłam na głowę,że teraz muszę to skończyć. W końcu przylazła @!!! Ale tak mnie w krzyżu boli,że uhhhh niech to kule biją. Pamiętacie co pisałam o tym sluzie w 28dc? To była OWULKA! Właśnie policzyłam,że równo 14 dni i przylazła @ apka wyliczyła tak samo. A tym duphastonem zblokowałam sobie owu na 2 pochrzanione miesiące. No nic człowiek uczy się na błędach :/ Od dziś 1dc i aby przetrwać bo boli jak diabli ... Dlatego endo było takie grube i stąd takie odczucia.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gosia to dobrze że już przylazla. To jesteśmy prawie na tym samym etapie. U mnie 3dc i teraz owu już mi pokazuje w 18dc a nie w 14 :D mimo że już kilka Msc wpisywałam w 18 :D
pena a jak u ciebie? Idziesz jeszcze na progesteron.? Bo to jakoś po weekendzie chyba?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 też się cieszę bo już myślałam,że będę musiała @ wywołać progesteronem a tego chciałam uniknąć. A jakiej dł masz cykle? Są regularne? Bo teraz szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać ... Tak teraz dumam ,że przez tego dupka w ogole nie miałam śluzu pł ,a jak odstawiłam od razu się pojawił.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Patka u mnie przez tydzień był bledzioch, potem mocniejsza się zrobiła, także na spokojnie poczekaj dzień czy dwa i zrób z porannego sika.
Magdalena no ja to mam tak ze mi się strasznie chce w owu, i nawet mąż to jakby wyczuwal bo i jemu się chce mimo ze dużo go nie ma i nie śledzi mojego cyklu to zawsze w okolicach 14 dnia łazi za mną jak pies ;)
Filipek ma łożeczko 140x70 widc się spokojnie mieści, można zdjąć bok i założyć barierke, póki co na noc każe sobie szczebelki wkładać bo tak ma być, no i tona poduszek i misiów w środku też musi być, zawsze te same i tak samo poukładane, on jest w ogóle wrazliwiec więc pewnie go to uspokaja że ma jak zawsze.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

gosia ja odkąd brałam wczesniej ta luteine od gina to po niej mam cykle od 28 do teraz41 dni. Ale sądzę że jak ja mam owu w 18-20 dniach to jak on mi kazał brać od 14 to jest powód rozregukowania. I nie wiem czy dobrze pamiętam ale ja też nie miałam śluzu płodne go jak brałam luteine. A napewno było go mało. Zobaczymy co będzie.
Madziak ja to mam chęci na mojego od okolo 4dc czasem bardziej czasem mniej. Ten ostatni tydzień przed @ to mnie wszystko denerwuje. Po 13 latach już się też nauczył mnie i wie że lepiej nie drażnić. :D ale jak jest chęć to też. I tak przeważnie co drugi dzień. Czasem częściej.
A co do łóżeczka to nie wiem czy będziecie chcieli kupować młodsze u. Ale jak nie to może kupcie starszemu nowe i niech sobie tam wszystko układa. Wstaw ie mu do pokoju. A małego nie wystawiajcie. Tak żeby się sam do niego przekonał. Moja też nie lubi zmian. Nawet farby w pudełku jak są poukładane kolorami to muszą być odstawiine na swoje miejsce. Ale ja też tak mam. Jak kładzie się spać to układa sama sobie poduszki już. Bo tak muszą być. A tylko przełoży się to zaraz poprawia. Dziecko musi mieć spokój a nie harmider i dlatego a tym bardziej przed snem. :)

My już kończymy śniadanie i wyruszamy po oscypki i w drogę do domu. Miało się tu rozpogodzic to mieliśmy jeszcze zaliczyć Kasprowy Wierch kolejka ale pada i pochmurno to gór nie będzie widać.

Miłego dzionka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...