Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czas mi tak leci przez palce 😞 moja córeczka nie długo będzie miała 6 miesięcy,  nie wiem kiedy to zleciało i zrobiłabym dużo żeby chodz na chwilę zatrzymać ten czas, piękny czas. Pełen naszej miłości i radości z tej kruszynki. Moja dziewczynka jest bardzo uśmiechnięta,  codziennie zdobywa nowe umiejętności i ciągle się przytula. No kocham ją nad życie. 

Co u Was ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/12/2023 o 9:40 PM, Monak napisał(a):

Cześć! Czas mi tak leci przez palce 😞 moja córeczka nie długo będzie miała 6 miesięcy,  nie wiem kiedy to zleciało i zrobiłabym dużo żeby chodz na chwilę zatrzymać ten czas, piękny czas. Pełen naszej miłości i radości z tej kruszynki. Moja dziewczynka jest bardzo uśmiechnięta,  codziennie zdobywa nowe umiejętności i ciągle się przytula. No kocham ją nad życie. 

Co u Was ?

Ojejku to już pół roku? Jak też czas faktycznie ucieka... Cieszę się ogromnie twoim szczęściem, tak długo o Nią walczyłaś ❤️ dużo zdrówka dla Was, miłości i spokoju. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jak tam u was?  Jak dzieci?

@KasiaFy jak sie czujessz? Ktory to już tydzień ?

U nas wszystko dobrze maly rosnie w marcu bedzie mial 2latka😔 tak ten czas szybko mija..

I podjęliśmy decyzję o drugim dziecku ze będziemy sie starac. Boje sie tego ze znowu strace ciąże.. tyle myśli w glowie czy wogole dam rade.

Szczęśliwego Nowego Roku kochane🌹 spełnienia marzeń 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
W dniu 31/12/2023 o 2:56 PM, Marzenaa napisał(a):

Hej dziewczyny jak tam u was?  Jak dzieci?

@KasiaFy jak sie czujessz? Ktory to już tydzień ?

U nas wszystko dobrze maly rosnie w marcu bedzie mial 2latka😔 tak ten czas szybko mija..

I podjęliśmy decyzję o drugim dziecku ze będziemy sie starac. Boje sie tego ze znowu strace ciąże.. tyle myśli w glowie czy wogole dam rade.

Szczęśliwego Nowego Roku kochane🌹 spełnienia marzeń 

Marzenka u mnie niestety nie powiodło się. Mieliśmy zespół Edwardsa. Bardzo ciezki czas za mną, duża trauma w głowie. Będę zakładać wkładkę, bo po tym co przeszłam nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży. Za Ciebie Kochana trzymam kciuki, walcz o siebie i swoje kolejne szczęście ❤️ Ja mam trójkę najcudowniejszych dzieci jakie tylko mogłam dostać od losu. Nie jest łatwo, czasami jest bardzo ciężko, ale jest to najlepsze co mnie w życiu spotkało. A ciąż mam za sobą 7.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2/1/2024 o 8:03 AM, KasiaFy napisał(a):

Marzenka u mnie niestety nie powiodło się. Mieliśmy zespół Edwardsa. Bardzo ciezki czas za mną, duża trauma w głowie. Będę zakładać wkładkę, bo po tym co przeszłam nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży. Za Ciebie Kochana trzymam kciuki, walcz o siebie i swoje kolejne szczęście ❤️ Ja mam trójkę najcudowniejszych dzieci jakie tylko mogłam dostać od losu. Nie jest łatwo, czasami jest bardzo ciężko, ale jest to najlepsze co mnie w życiu spotkało. A ciąż mam za sobą 7.

Współczuję ci bardzo😔 jesli moge zapytac to kiedy wyszlo ze ma zespół? 

Strata dziecka bardzo boli . Ja stracilam prawie 5lat temu w 28tygodniu i do dzis to boli. Ale z czasem nauczylam sie zyc z tym bolem . Ty tez po jakims czasie nauczysz sie z tym zyc . Przytulam cie bardzo!

A ja niewiem czy jest sens sie starac bo mam bardzo późną owulację boje sie ze z owulacja moze byc cos nietak i potem poronie. Dzisiaj mam 29dzien cyklu i dopiero mam owulacje .. masakra jakas 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

@KasiaFyStrata dziecka bardzo boli . Ja stracilam prawie 5lat temu w 28tygodniu i do dzis to boli. Ale z czasem nauczylam sie zyc z tym bolem . Ty tez po jakims czasie nauczysz sie z tym zyc . Przytulam cie bardzo!

 

A ja niewiem czy jest sens sie starac bo mam bardzo późną owulację boje sie ze z owulacja moze byc cos nietak i potem poronie. Dzisiaj mam 29dzien cyklu i dopiero mam owulacje .. masakra jakas 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...