Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałam że rytm dnia w brzuchu jest podobny do trgo po urodzeniu, no i to by się zgadzało, w brzuchu spał po urodzeniu non stop spał, 20 godzin jak nic, jak mi kal rok to spał 16 godzin :p a jest okropny nerwus to swoją drogą, ale to głównie te swoje bole brzuszkowe tak odreagowuje, gdy nic go nie boli jest spokojny i bawić się sam.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

ze mnie dzisiaj mało leci, ale jak poszłam do łazienki jak chlusnęło to aż się przestraszyłam, jeden wielki skrzep jak cytryna i krew jasnoróżowa,a w podpasce prawie nic.
U mnie córka też bardzo mało się ruszała, po porodzie tez spała większa cześć dnia,ale okazało się że miała obniżone napięcie mięśniowe i jeździliśmy z nią na rehabilitacje. Teraz tez za bardzo nie lubi się ruszać i woli książeczki itp.
Anella dzisiaj chyba taki dzień bo ja tez chodzę jakby mi kto przyłożył.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

A mnie jak na złość dopadł mega mdłości. Już wiem napewno zero cukru. Zjadłam serek riso pistacjowy. Wczoraj zjadłam i dumalam że po nim a dzisiaj to napewni po nim.
Za słodkie jak dla mnie chyba no i dlatego.
kasie to takie duże skrzepy to chyba niedobrze. Mocne masz to tylozgiecie? Bo ja mam jakieś lekkie ale aż takich duzysz skrzepow nie miałam.

zaneta testowałas dzisiaj?
pena już po becie?
Bzibzia a ty robiłaś ten test czy jednak zaczekasz?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3 ja mam bardzo duże tylozgięcie, ale pomimo tego np w pierwsza ciąże tylko trzy miesiące się staraliśmy. W zeszłym miesiącu nie miałam w ogóle skrzepów,a teraz takie duże. Ale tez jest teraz ta różnica, ze dużo siedzę i się nie ruszam i podpaskę mam prawie suchą, i dopiero w łazience tak jakby to wszystko "wypluwam" ze skrzepami,a poprzednio dostałam w weekend @ i cały czas w ruchu byłam i ze mnie na bierząco wypływało. Podejrzewam że to ma duży wpływ

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

KASIE to u nas miał wzmożone napięcie w obręczy barokowej, był od początku bardzo silny, jak mial pół roczku umiał stać trzymając się czegoś i nawet go nie gibalo na boki. Widc nie wiem czemu taki spioszek hehe za to ma już 2 lata i 4 miesiące i słabo gada, nie mówi zdań tylko pojedyncze słowa i to po swojemu zwykle, albo same pierwsze sylaby, rozumie wszystko co się mówi do niego tylko sam słabo mówi, o tak dla równowagi :p

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK ciesz się ciszą póki ją masz :) mojej buzia się nie zamyka, z dnia na dzień gada coraz więcej i zaczęły się pytania kto to? Co to? I tak cały dzień... czekam jeszcze na a czemu?
No i uparciuch z niej straszny.. przestała całkowicie sprzątać swoje zabawki i na każdą moją prośbę o zrobienie czegokolwiek odpowiedź brzmi nie...

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Tak moja córka się obrocila jakoś w 37tygodniu główka w dół. Ale już robiłam wszystko co piszą w internetach chodziłam na czworaka i na basen żeby jej ułatwić obrót. Mimo tego że łożysko miałam na przedniej ścianie i byłam przy sobie (teraz już nie :D ) to czułam ruchy od 18 tygodnia. Najsmieszniej było jak dzidzia miała czkawke i podskakiwala hehe
Czekam na pobranie krwi. Dziś beta hcg progesteron i przeciwciala w boleriozie. Ale coś mnie mdli A nie mam wody ze sobą. Testu domowego nie robiłam bo nie mam A jak bete robię to szkoda mi kasy zresztą dziś 25dc dopiero.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Moja znowu tez dla równowagi zaczęła bardzo wcześnie mówić, 8 m-cy wołała już mama, tata itd jak miała dwa lata ładnie zdania składała, ale puściła się i chodziła sama jak miała 13 m-cy. Zawsze jest coś za coś. I wcześnie jej zęby wyszły, a przez to teraz ma prawie 5 lat i już dwa zęby na stałe.
magalena3 jak mam @ to marzę tylko o położeniu się do łóżka i jej przeczekaniu, chociaż i tak teraz nie mam aż tak bolących @, wcześniej bez przeciwbólowych z samego rana i na noc nie byłam w stanie wstać z łózka i funkcjonować, a od histeroskpii dwa lata temu jest jakoś lżej. Poza tym mam pracę siedzącą i ćwiczyć to dopiero w domu mogę.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Mnie tez piersi strasznie bolą a dzisiaj mam 24 dc.
Dla mnie to nie jest wyznacznik bo na miesiączkę mnie tez czasem bolą od poronienia a przed tym co się stało nigdy nie bolały i tylko jak w ciąże zaszłam to ten miesiąc bolały. Teraz nic nie wiem nie ogarniam mojego organizmu

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Ja tam też już nie wierzyłam że się uda. Dlatego zareagowała osłupienie jak zobaczyłam druga kreskę. Nie wiedziałem czy płakać, czy się cieszyć czy śmiać :D

Jestem po endokrynolog. Kobita super babka. Powiedziała że jak tsh, ft3 i ft4 w normie to nie ma się co przejmować podwyższonym atpo. Bo niektórzy mają zdrowa tarczycy jak i ja a to atpo maja 80 a nie jak ja 9 :D to się podnosi od jakiś czynników w organizmie ale jeszcze nie mają badań dokładnych od czego. A ja atpo robiłam bo ta ginka zaleciła. Wyczytałam że to antytpo i antytg robi się przeważnie po poronienia. Ale najwidoczniej nic takiego nie wskazało skoro żadna o tym nie wspomniała. Mam tylko zrobić sobie świeże tsh już w ciąży i kontrolować aby nie skoczylo do 2.5

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...