Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

karolcia syn w październiku skończy 4 lata. A odkąd w tamtym roku pojawił się plan na drugie dziecko i zaczęliśmy z synem rozmawiać i tym, to odtad on ciągle mówi, że żadnego brata czy siostry nie chce. Jak mu cokolwiek staram się powiedzieć na ten temat to potrafi założyć ręce, zrobić 'groźna' minę, powiedzieć 'nie chce nikogo w domu. Żadnych dzieci' i pójść zamknąć się w pokoju. I siedzi tam często po kilkanaście minut. A jak przychodzi to udaje, że żadnego tematu dzieci nie było.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Magda.
Aśka musisz chyba trochę na chwilę zmienić podejście. Często się tu o tym mówi żeby " odpuścić ". Po prostu na jakiś czas wyluzować. Nie zawsze to działa ale chyba nie chcesz zwariować. Mi to akurat pomogło może i tobie pomoże. Mąż też ma prawo już być zmęczony ciągłym byciem na baczność. Cieszcie się sobą. A synkiem się nie przejmuj. To chyba taki wiek. Nie zmuszaj bo do rozmów. Sam dojrzeje do tego jak przyjdzie czas. A myślę że jak już Ci się uda i zabierzesz to ze sobą na usg to od razu się zakocha.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

karolcia my tu na forum powtarzamy że póki @ nie ma to jest nadzieja. A więc ja trzymam jeszcze kciuki.

aska123 dziękuję. A ty rzeczywiście odpuść. My staraliśmy się przeszło 2lata. A więc i wam się uda. Bywały chwilę zwątpienia i załamania ale jednak była nadzieja. Teraz dostałam duphaston na uregulowanie cyklu a nie żeby zajść i tak jakoś się tego trzymałam z nadzieją że ten cykl nie będzie trwał jak ostatni 41dnj a tu proszę jakie zaskoczenie. Uda się i wam.
A synek ma styczność z innymi dziećmi? Moja ucieszona że będzie rodzeństwo. Wkoncu. Oczywiście chce tylko siostrę ale brata też będzie kochać. A wy może odlozcie narazie temat rodzeństwa z nim. Złości mu przejdą a i nastawienie się zmieni.
Może pobaw się z nim z misiem że go kładzie spać albo karmi itp. Pewnie boi się że nie będziecie go tak kochać i zajmować się i może dlatego się boi.
Na spokojnie trochę odpuść ie ten temat a wszystko się ułoży.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Aśka a mnie się wydaje że syn się po prostu boi, nie wie z czym to się wiąże nowe dziecko,a wiadomo jak czegoś nie znamy to się tego boimy. trzeba mu pokazać że jak będzie miał brata lub siostre to będzie mógł się z nim bawić, opiekować się itp. przede wszystkim nic na siłę i tak jak mówi scandi jak zobaczy na USG to pewnie zmieni zdanie.
Magdalena a może to drugi miesiąc? Może już w poprzednim byłaś w ciąży? Zdążą się że kobieta przez pierwsze trzy miesiące krwawi jakby miała okres i nie podejrzewa nawet że jest w ciąży.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

kasie raczej odpada ta wersja bo test w 41dc był negatywny a zaraz potem dostałam krwawienia. Dodam że test ten sam co teraz przed terminem @ zrobiłam o czułości 10.
Okaże się na wizycie.
A ty się czujesz? Gorączka spadła? Głowa nie boli?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

kochane jak się dzisiaj czujecie ? Ja się czuję ospała jeszcze nie nie porobiłam w domu a już jestem zmęczona i spiaca . Piersi przestały boleć .najbardziej są twardsze wieczorem . Wczoraj wieczorem tak po 23 czułam lekki bol w podbrzuszu .
Coś czuję że to przed @

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Aśka w temacie rodzeństwa, może to okrutne co powiem ale uważam, że to nie dzieci o tym decydują i jeśli tak wygląda sytuacja to po prostu przestańcie może pytać o to czy chce mieć rodzeństwo itp. Ale to tylko moje zdanie i absolutnie nie narzucam nikomu. W moim przypadku decydować o tym by chcieli dziadkowie twierdząc, że powinniśmy poczekać a ja wiem swoje, że chce teraz i już :)

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rano jeszcze miałam podgorączkowy i zrobiłam sobie wagary od pracy ☺️ jaka cisza spokój w domu ☺️
Karolcia192 jak szkoda,ale lepiej wcześniej niż jakby miała się spóźnić, szybciej zaczniesz znowu próbować. ja też czekam na @. nie mam żadnych objawów i zaczyna mnie wyrzucać po twarzy jak zawsze parę dni przed @ ale jak tutaj dziewczyny mowia dopóki nie ma @ jest nadzieja.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 całą ciążę mam jakieś dolegliwości bólowe, teraz ciężko spać bo plecy i biodra bolą. Dodatkowo od mniej więcej 18 tc miałam skracającą się szyjkę i powinnam się oszczedzac, co przy moim Stasku było niemożliwe, ale udało się uniknąć szpitala i zabiegów :) teraz z małym rozwarciem czekam na godzinę "0" :D drugi również będzie chłopiec - Szymon :)
Jejku ale sie cieszę że Ci się udało, pamiętam jak było Ci trudno, ale zawsze podnosiłaś się i nie dawałaś za wygraną. Super że Córeczka się cieszy na wieść o rodzeństwie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e7e2o1pr9.png
https://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyeqlumwm2c.png

Odnośnik do komentarza

Mój to chyba jeszcze nie czai co to znaczy mieć rodzeństwo, ale się cieszy, na usg zawsze naciska guzik którym się drukuje zdjęcia, pokazuje na brzuch i mówi bra (braciszek), jak przychodzą jakieś rzeczy i mówię że to dla braciszka to zanosi do jego pokoju. Mam więc nadzieję że nie będzie czuł się zazdrosny ani porzucony, będzie miał 2 lata i 8 miesięcy gdy urodzi się braciszek.
Ale koleżanka ma 4,5 latka który właśnie nie chciał rodzeństwa icsprawsznie się pieklil a jak już brzuch był spory to się zaczął interesować, teraz śpi przytulony do siostrzyczki. Takze myślę se też się bal niewiadomego.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam jeszcze raz.

Madzia wspolczuje dolegliwości ale mnie też nie miną. Oby poród był szybki i bezbolesny. Ja Już mam mdłości, głód mam straszny jak mnie złapie i szybko nie zjem to mnie mdli. Ale to chyba normalne więc się nie martwię. Taka kolej rzeczy. Trzeba trochę pocierpiec aby potem się mocno cieszyć. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Domka podzielam Twoje zdanie, ze to nie dzieci decyduja czy chca miec rodzenstwo tylko rodzice, wiec mlodym to ja bym sie nie przejmowala,a predzej czy pozniej mu przejdzie.

Aska nic sie nie martw gadaniem synka, dzieci w takim wieku to czasem nawet nie wiedza co mowia a on mowej sytuacji nie zna wiec to dlatego. 3 miechy staran to krotko wiec nie zalamywac sie tylko do roboty :))

Magdabbbb oo jak fajnie ze zagladnelas, jejku ale ten czas leci Ty juz niedlugo bedziesz rodzic a pamietam jak dopiero co pierwsze usg nam wklejalas :))

Scandi nic sie nie martw, pewnie serduszko na dniach sie pojawi :)) szkoda ze wizyta dopiero za 3 tygodnie, w ciazy to jakos sie dluzy ten czas

Dziewczyny trzymam kciuki za testujace :)))

Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim dziewczynom, którym się udało! Cieszę się waszym szczęściem.
Ja miałam testować 6 ale nie będę. Od 3 dni znowu plamie a dzisiaj to mnie tak brzuch boli okresowo jakbym miała wybuchnąć zaraz. A tampon ledwo co brudny...
Dziewczyny czy mimo to mam brać ten duphaston do 25 dc jeśli teoretycznie rozpoczął mi się 3 dni temu nowy cykl?
Ja już nie wiem nawet czy mam to uznawać za @ czy jakieś plamienie pomiędzy. To wszystko jest tak pomieszane po tym poronieniu, że głowa mała :(

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Agula ja bym nie brała skoro zaczęło Ci się krwawienie a skoro go bierzesz cały czas może dlatego plamienisz zamiast mieć normalna @. Nie wiem. Ja bym dzwoniła do gin.

Ja w sobotę umieralam z bólu po zastrzyku piątkowym jakieś 4h, pod wieczór naszczescie przestało i mam nadzieję że ten ból to było pęknięcie pęcherzyka. Ogólnie teraz nie miałam bólu żadnego a w poprzednim cyklu bolał mnie brzuch na owulke 5dni, a od soboty spokój także jest nadzieja. Na wszelki wypadek nadal serduszkujemy :) dziś jesteśmy "umówieni" hihi chce żeby już był 14 lipiec bo wtedy pewnie będę testować. A i czy to normalne że mam wrażliwe sutki od soboty po tym zastrzyku? Takie dziwne uczucie. :)

magdalena gratulacje pięknej bety!!! Mam przeczucie że U ciebie do zapłodnienia doszło w poprzednim cyklu. Czekam na wiadomości :)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

To mój pierwszy cykl z dupkiem wiec nie wiem... w internecie niby piszą żeby wziąć do końca te 10 dni bo o to chodzi żeby go wyregulować. W tym cyklu dostałam @ w 23 dniu :/ a mało tego przecież @ miałam 15 dni i po 8 dniach znowu? No ale wszystko na to wskazuje. Zawsze miałam regularny okres a teraz takie rzeczy :(

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

agula. Ja bym wybrała do końca tego dupka bo to że masz wcześniej @ to chyba po to on jest aby to uregulować. Ale nie znam się. Więc nie sugeruje się moja odpowiedzią. Jak masz możliwość to dzwoń do gina.

czarna dziękuję. I za ciebie też trzymam kciuki. A jak tam ta nadzerka? Badala cię ginka?

Trzymam również kciuki za wszystkie testujące w najbliższym czasie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mnie trochę pobolewa podbrzusze i krzyż. Mam wrażenie na @ ale żadnego plamienia nie mam z chęcią bym poszła spać bo mi się chce ale niedam rady bo mały nie śpi. Jestem ogólnie poddenerwowana niewiem czy przez to że się zastanawiam czy przyjdzie @ czy poprostu może to ciąża

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Żaneta to ciekawe u ciebie też. Ja miałam wszystkie objawy na @ a szczególnie jak mi czoło wysypalo jak nastolatce. :D a wiec czas pokaże.

Jestem ciekawa tej jutrzejszej bety i czy ginka będzie miała jakies wolne miejsce dla mnie. Będę cała noc przeżywać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...