Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

gooosia271
patka19
U mnie @ chyba nadchodzi wielkimi krokami zaczyna mnie ciągnąć jajnik i pojawił się lekko podbarwiony śluz

Ty mnie Patka nawet nie deneruj. Goń france ;)

Puki co bronię się rękami i nogami :D ale wywalisz ja drzwiami to wejdzie oknem, wywalisz ja oknem to wlezie kominem :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ale wstrętne te @, że chcą przychodzić przed czasem nieproszone! Nie dajcie się im dziewczyny! :)
Patka ładnie u Ciebie w tym ogródku:) szczególnie na tym pierwszym zdjęciu mi się podoba:) z tym niebieskim szkłem wyglądałoby super, ale skoro to drogie i jest szansa, że poroznoszą po ogrodzie, to może faktycznie lepiej zmienić koncepcję. Trzymam kciuki za brak @!!
Scandi Gosia Mika za Was oczywiście też! Oby testowanie było udane:):) ja mam w domu chyba dwa testy, ale ostatnio @ mnie zaskakuje wcześniej i nawet nie zdążę pomyśleć, żeby ich użyć:)
Czarna mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co się tu dzieje? Co za @?? Ja się nie zgadzam!
Byłam dziś na wizycie, Hania ma 2,1 cm, serducho stuka, dziwila się ginka że już serduszko słyszałam detektorem, ale mąż potwierdził że to na pewno było serduszko :D ale na koniec mi mówi żebym się nie stresowala jak nie zawsze będę słyszeć, hehe przecież się nie stresuje raz słyszę a pięć razy nie ;) 25 kwietnia genetyczne, a 26 kolejna wizyta. A za 10 dni pobieram krew na Sanco :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Teska dziękuję:) gdybym chciała wszystko wysypać tak jak planowałam to koło 5 tyś nie moje :D ale już mam inną koncepcję tak ze nie jest źle:)
Madziak rośnie ta Hania jak na drożdżach:)
Gosia niech ta cholera nawet nie próbuje przychodzić do żadnej z nas wkoncu wiosna ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam za kawę. Tzn nie kupiłam połowy rzeczy i kawy też. Ale jutro jeszcze jadę z mamą na większe zakupy to poszukam tej astry. Smakowych to już wogole nie lubię. Kiedyś rodzice pili sati czekoladowa. Dla mnie bleee...

MadziaK super że Hania zdrowo rośnie.

A te @ to i ja wam wyganiam.

Lece bo zaraz gości będą. A ja już siły nie mam. Nawet nie pocwiczylan... :( ale brak sił.

Dodam że zerknelam szybko na wyniki badań i tsh i cytologia i reszta w normach. Tylko kolor moczu im się nie spodobał bo jest wykrzyknik. A hemoglobine aż się zdziwiłam bo około 14 :D
Buzka odezwę się później albo jutro.

Patka mnie też bardziej pasują same białe niż laciate. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Teska
Ale wstrętne te @, że chcą przychodzić przed czasem nieproszone! Nie dajcie się im dziewczyny! :)
Patka ładnie u Ciebie w tym ogródku:) szczególnie na tym pierwszym zdjęciu mi się podoba:) z tym niebieskim szkłem wyglądałoby super, ale skoro to drogie i jest szansa, że poroznoszą po ogrodzie, to może faktycznie lepiej zmienić koncepcję. Trzymam kciuki za brak @!!
Scandi Gosia Mika za Was oczywiście też! Oby testowanie było udane:):) ja mam w domu chyba dwa testy, ale ostatnio @ mnie zaskakuje wcześniej i nawet nie zdążę pomyśleć, żeby ich użyć:)
Czarna mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze.

U mnie Kochana w miarę w porządku. Temperatura dziś trochę wzrosła co mnie zdziwiło zobaczymy jeszcze jutro rano. (wczoraj 36.26 o 4.30 niestety kot znów mnie obudził a dzisiaj o 5.45 36.54) piersi bolą, sutki wrażliwe że po domu aż bluzkę zmienić musiałam bo mnie drapalo :D II uczuwie wilgoci więc co chwilę sprawdzam czy @ nie przyszła. Dziś brzuch nie boli. Także zobaczymy co weekend przyniesie. :(

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena dziękuję za pomoc :)
Czarna oby nie przylazl malpiszon bo jak przyjdzie to kopne ja w D.. I skończy się to Eldorado:D
Wróciliśmy z ogrodu bo chciałam pokazać mojemu co gdzie będzie i jak, zauważyłam że wszystkie roze już mi zielenieja :D
Do mnie jednak przyszła teraz ta cholera bez objawów znowu

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

DoMaRy nawet tak nie myśl, trzeba być dobrej myśli kochana :) trzymam mocno kciuki :D
Mika jeszcze nie, ale to tylko kwestia czasu ;) dobrze że nic mnie nie boli i niech tak zostanie bo jutro rajd po szkołach:D
Nie ma co się łamać trzeba być twardym jak żelki z biedronki :D A podobno nowy cykl to nowe szanse

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...