Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, dawno mnie nie bylo, ale jakos nie mialam glowy:\ znowu w szpitalu wyladowalam, w poniedzielek wypuscili mnie i teraz w domu jak na szpilkach siedze. Termin za 2 tygodnie, a ja juz bym chciala miec to za soba...
Jak u Was? Ktos juz urodzil?;)
Robicie kontronle ktg? Ja jak jestem w przychodni, czy jak mi w szpitalu robili to wychodzilo ksiazkowe, dzisiaj nawet juz sie skurcze pojawily lekkie, ale jak jestem w domu i mierze przenosnym detwktorem tetna (o porach zupelnie innych niz w szpitalu) to tetno malej jest wysokie. Potrafi sie utrzymywac na poziomie 170 a czasem i ponad:/
Nie wiem czy to normalne? Raz tak mialam w szpitalu, ale lekarz jakos spevjalnie sie tym nie przejal...
A ja malo nie zwariuje... :(

Odnośnik do komentarza

Bo w 37 tyg zaczelam miec skurcze i bolalo dolem brzucha, lekarze mowili ze albo moce przepowiadajace i po 2 dobach przejda albo juz sie porod zaczyna.
Po tygodniu obsereacji mnie puscili bo wszystko sie wyciszylo.
Teraz martwi mnie tetno malej... Nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy ono powinno byc takie wysokie?

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie czy wasze maluszki też są tak bardzo aktywne w brzuszku ? Mnie już zaczyna to martwić mały śpi w nocy oczywiście jak wstanę na siku to on też pobudka a w ciągu dnia to jest jakaś tragedia cały czAs jest aktywny i to bardzo przed chwilą robiłam pierogi i mało mi z brzucha nie wyskoczył z 10 min przerwy i od nowa zaczynam się martwić chociaż nie wiem czy powinnam skoro na ostatniej wizycie lekarz mówił że dobrze że się rusza ale skoro ma mniej miejsca to powinien się ruszać mniej a z dnia na dzień ruchów coraz więcej

Odnośnik do komentarza

Ja takie pytanie z innej beczki. Bo widzę że też rodzicie w listopadzie. Czy któras z was robiła badanie GBS na paciorkowca w ciąży? I miała wynik dodatni? Bardzo cieszylam się że zaraz poród do dziś, do momentu odebrania wyniku gdzie okazało się że mam dodatni. Przerazilo mnie to, zwłaszcza to co w internecie naczytalam się. Jak to jest u was? Tak szukam wsparcia jakiegoś dobrego słowa

Odnośnik do komentarza

Hej, g są robi się po 36 tc z trgo co wiem tak jest w zaleceniach, przy cc również. Jeśli jest dodatni podaję się antybiotyk przy porodzie i sprawdza dziecku crp, ewentualnie jeśli wyjdzie podwyższone to dzircko dostaje antybiotyk a pobyt w szpitalu się wydłuża o parę dni. U mnie na moalam ereaplasme trzy razy leczona ale niewyleczona bo leczy się na skutecznie doxycyklina której w ciazy brać nie można. Małemu robili wczoraj crp i jest wszystko ok.
A my dziś idziemy do domku, mały tylko je i śpi także super :) wrzucam wam zdjęcie :) ju z nie pamiętam czy pisałam tutaj ale urodził się 23.10.2019 o 7.49, 54 cm, 3550g, 10/10.

monthly_2019_10/listopadowki-2019_79484.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Nie, wogole nie mam tego badania. Moja gin. pracuje w szpitalu w którym zamierzalam rodzić, więc nigdy nie dopytywalam o skierowania na badania, robiłam tylko te które mi kazała. Teraz jak patrzę na stronę szpitala w którym będę rodzić to to badanie jest w wymaganych. Mam nadzieję że nie będę miała przez to problemów (w końcu chyba gin wiedziała co robi). Mam mieć cc bo mialam juz dwa (brak postępu porodu i niewspolmiernosc porodowa)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mi z terminu równo za miesiąc wychodzi termin już tak odliczam i odliczam teraz wizyta 4 listopada i wtedy mam mieć robiony gbs. Moja malutka ma takie i takie dni jednego dnia jest mega aktywna A drugiego prawie w ogóle jej nie wyczuwam. Wczoraj wieczorem to nie wiem co ona tam robiła ale chyba zmęczyła się tym wierceniem i pozwoliła mi się nawet wyspać w nocy co ostatnio było awykonalne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...