Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Clo, bardzo mocno trzymam kciuki. Czuję, że wszystko będzie ok 🙂❤️ kurcze tak bardzo się cieszę! Jeszcze do pełno szczęścia brakuje mi pozytywnej wiadomości od Drop 🙂 bo jakoś tak z Wami czuję się najbliżej. Był czas, że cykle nam się zbiegały. Wszystkie trzy w tym samym czasie podjęłyśmy decyzję że wrzucamy na luz 🙂 

Ja wczoraj byłam u profesora. Juz kilka razy miałam badanie śluzu i nigdy nie udało się „trafić”. Wczoraj szlam totalnie nieprzygotowana do wizyty (w sensie nie wiedziałam jaki jest dzien cyklu, nie myslalam o tym). I co? W końcu badanie wyszło! Pieknie było widać plemniki. Mało tego oba pecherzyki pieknie pekly bez ovitrelle. Ciałko żółte sie zarysowywalo. Nie wiem czy pamiętacie ale mi przy dwoch zastrzykach ovitrelle nie pękały pecherzyki. Czuję, że to kwestia psychiki. 
Dodatkowo, jestem PRZEKONANA że najbardziej pomogłam sobie wizytą u psychiatry i z rozpoczęciem psychoterapii 🙂 

Pozdrawiam Was kochane ciepło i życzę Wam spokoju w tym trudnym czasie. Tym, którym dziś brak sił oddaję trochę mojej ❤️

Odnośnik do komentarza

Hopefull, jak miło słyszeć takie słowa.. ja także z Tobą czuje się najbliżej .. dlatego bardzo mocno 3mam kciuki za Ciebie i życzę Ci, żeby się wszystko udało.. aż szkoda, ze odległość nas dzięki, bo milo byloby się spotkać przy kawie.. wierze, ze to Twój cykl.. 😍😍 miałaś racje, psychika dużo daje.. 

W czwartek mam wizytę na monitoring, także zapytam swojej gin o polecenie psychologa albo o przepisanie leków na wyciszenie.. mnie chyba tez jest to potrzebne.. 

Clo, Bąbelek92.. rośnijcie zdrowo!!

 

Odnośnik do komentarza
Gość Patka93

Clo moje gratulacje!

Troche mnie tu nie było. Zaraz po skończeniu clo, w 9dc  zachorowałam i wylądowałam u lekarza, niestety dostałam antybiotyk. W 14dc bylam na monitoringu, byly dwa pęcherzyki w lewym jajniku i nieduża cysta w prawym, lekarz wahał się czy podać Pregnyl ale ostatecznie ze wzgledu na moją chorobę nie dał. Uznałam ze ten cykl jest stracony na starcie. Od 21dc bolą mnie piersi, nigdy tak nie miałam. No a dzisiaj 24dc i rano plamienie. Cały dzień sie zastanawiam co to może być bo ostatnie cykle 30 i 35 dni. Czy to @? Może ta cysta pękła? Albo plamienie implantacyjne? Mętlik w głowie. A wy co myślicie? Miała tak któraś z was?

Odnośnik do komentarza
Gość Paula1671

Patka ja nigdy takiej sytuacji nie miałam, nie miałam nigdy cysty a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Skłaniałabym się ku temu aby myśleć że było to plamienie implantacyjne i tego Ci życzę 🙂

 

U mnie 14dc, jajniki bardzo bolą, jutro pregnyl. To już 12 cykl i nie mam większych nadziei. Staram się odpuścić. 

Clo bardzo wielkie gratulacje! 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny w piatek bylam na monitoringu byl 20mm pecherzyk w sobote bardzo bolala mnie prawa strona testy owulacyjne pozytywne w sobote. Czy to znaczy ze owulacja juz byla?  Dopiero w piatek ide do ginekologa. 

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynam brac boje sie z uwagi na efekty uboczne no i ciaza mnoga, to mnie przerasta bo mam tez inne problemy rodzxinne, wsparcie w mezu tylko ale tez wady plodu... zbyt duz u mnie swiadmosc nt lekow i tych ubocznych efektow, obnizajac prolaktyne to ma efekt odwrotny do zamierzonego zamiast spadac cholernie urosla, ja mam pomysl by pomogli mi przywrocic owulacje , i zdac sie na normalny cykl.. tak jak dziewczyny pisaly te ktre sie poddaly, osbiscie sama prowadze paxcjentki PCOS jestem dieetetykiem i czesto jest taka historia koncza leczenie u gin bo oni informuja ze juz zrobili wszystko co w ich mocy i oferuja in vitro a tu dziewczyny po pozegnaniu z nimi w ciazy sa:) bez lekow bez monitorawania takze glowa cyba ma najwiwekszy wplyw:) powodzenia wszystkim i zdrowia:)

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

No i ja po monitoringu, po dwa jajka z każdej strony :D tym razem IUI z ovitrelle bo nie wie czy jajka te pękają czy nie. W sobotę wieczorem zastrzyk, w niedziele o 9 IUI. Stresuje się troszkę bo mam dość już brania clo tyle czasu. Libido tragedia, i wkurzona na maksa codziennie :( 

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj skończyłam brać pierwszą serię clo. Brałam przez 6 dni po jednej tabletce, na szczęście nie zauważyłam niekorzystnych objawów tabletek, może 5 dnia tylko gorzej się poczułam.

We wtorek jade na kontrole do ginekologa, zobaczymy czy coś pomogło 😊

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ame 90 napisał:

Dziewczyny wkoncu mi się udało wczoraj zrobiłam 4 testy wszystkie pozytywne! Dziś beta 82. Teraz tylko stres żeby ładnie przyrastala ♥️

Gratuluję! Już coraz mniej starających się 😉

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Ame 90 napisał:

Dziewczyny wkoncu mi się udało wczoraj zrobiłam 4 testy wszystkie pozytywne! Dziś beta 82. Teraz tylko stres żeby ładnie przyrastala ♥️

Gratulacje ! Ja z krwi dziś zrobiłam i niestety i mnie dalej nic 🙂 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...