Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Gość Kazior napisał:

Ame90 Gratulacje 🙂 W którym dniu cyklu testowałaś? Masz jakieś objawy? Ja jestem 11 dpo test z dzisiaj niestety negatywny... Pewnie się nie udało ;(

Hej Kazior

Pierwszy test robilam 10 dni po owu i byl negatywny, 11dpo negatywny, 13 dpo pozytywny:)

Takze nadzieja jeszcze jest:) 3mam kciuki

 

Odnośnik do komentarza
Gość Marysienka17
2 godziny temu, Gość Clo napisał:

Jest pęcherzyk w macicy i jest male cialko zolte-zarodek ale na serce jeszcze za wcZeśnie nastepna wizyta za 1.5 tyg;) i wtedy juz mysi byc setce

Gratulacje 😊😁

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.. byłam dziś na drugiej wizycie i niestety lekarka odradziła nam staranie się, a także zabieg IUI ze względu na sytuacje z wirusem..  ze względu na ewentualne powikłania.. 

Ame90.. gratulacje !!

Dziewczyny, które noszą swoje fasolki.. uważajcie na siebie, zostańcie w domu..  ewentualne zakażenie wirusem w I trymestrze, może być powodem wielu wad wrodzonych!!! 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Clo napisał:

Jest pęcherzyk w macicy i jest male cialko zolte-zarodek ale na serce jeszcze za wcZeśnie nastepna wizyta za 1.5 tyg;) i wtedy juz mysi byc setce

Clo a jak się czujesz? Masz jakieś objawy? Mnie pobolewa podbrzusze. 

 

Drop ja siedzę w domu mam swoja drogerie i zamknęłam do odwołania bo się boję 😷

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Clo napisał:

Ame90 jestem senna i kluje mnie od czasu do czasu a to jajnik a to podbrzusze i jestem bardzo senna w ciagu dnia:p a pozniej w nocy spac nie moge no i piersi bola

Ja mam to samo a do tego jeszxze mnie mdli... Właśnie czekam na wyniki bety, żeby sprawdzić przyrost 

Odnośnik do komentarza
Gość Marysienka17

Trochę z innej beczki. Moja siostra była w ciąży. Krótko po wykonaniu testu dostała plamienia. Zbadalo ja 2 ginów i powiedziało że poroniła. Położyła się do szpitala i miała być czyszczona. Ale trafiła się jej młoda lekarka - Gin. I okazało się że miała 2 jajeczka. Jeden pękł i dostała okresu a drugi pięknie zagnieździł się w macicy. Ma teraz przy sobie 3 miesięczna dziewczynkę która jest zdrowa. 

Odnośnik do komentarza

Clo wczoraj beta 400 przyrost 118 % 🙈A co u Ciebie jak die czujesz. 

Lena jutro sprawdzę jakie to badania i Ci napisze. Napewno Lh, estradiol, androstendion, Dhea, testosteron, nie wiem które to są na sprawdzenie jaja płodowego... 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Hej Kochane, melduję, że kolejny raz jedna kreska. Szkoda ale działamy dalej! Zgodnie ze słowami piosenki „Tyle bylo dni do utraty sił do utraty tchu tyle było chwil (...) bo... wazne sa tylko te dni których jeszcze nie znamy” 🙂 
Ciekawa tylko jestem jak bedzie z wizytami lekarskimi teraz... martwi mnie to trochę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Hopefull napisał:

Hej Kochane, melduję, że kolejny raz jedna kreska. Szkoda ale działamy dalej! Zgodnie ze słowami piosenki „Tyle bylo dni do utraty sił do utraty tchu tyle było chwil (...) bo... wazne sa tylko te dni których jeszcze nie znamy” 🙂 
Ciekawa tylko jestem jak bedzie z wizytami lekarskimi teraz... martwi mnie to trochę.

Hopefull przykro mi.. Ile dni po owulacji jestes

Odnośnik do komentarza

Kazior ja miałam i miałam za pierwszym razem 45 co niestety przy tak wysokiej prolaktynie nie ma szans żeby cokolwiek się wydarzyło wiec ginekolog mi zapisał bromergon na początku 2 razy dziennie i super spadło ale kiedy brałam raz dziennie to znowu mi wzrosło do 24 wiec za wysoko i teraz dalej biorę dwie tabletki i wczoraj odebrałam wyniki to mi spada mam 16 ale uważa ze i tak Za wysoki wyniki wiec biorę cały czas, Powtorze badania i zobaczymy co z tego wyjdzie a Ty już coś bierzesz? 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...