Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia Kielce
6 godzin temu, Gość Dodka napisał:

Teraz ckm na owu jestem po 2 monitoringach i moja mówi codziennie 😉 

Mój gin też mówił żeby codziennie ale ostatnio ciężko mi było codziennie. Tym bardziej że clo powoduje u mnie spadek libido i mam mniej śluzu. Chyba spróbuję łykać tabletki z oleju wiesiołka. Może pomoże na to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hopefull

Hej Dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam 🙂 

Clo, niestety to uroki kliniki... dlatego my zdecydowaliśmy się na profesora, ktory sam prowadzi praktykę, bo tak jakby „wszystko jest w cenie”.

Drop, przykro mi... przyszła @? Trzymaj się.

Dziewczyny, jestem juz 2tygodnie na lekach na depresję i przeciwlękowych i skończyło się obsesyjne myślenie o tym wszystkim. W międzyczasie oczywiscie jedna kreska, @, teraz zastrzyki z gonadotropiny. Ale niemal bezemocjonalnie... bez żadnej załamki 🙂 w końcu zaczynam normalnie żyć... sen jeszcze nie do konca sie uregulował ale i tak jest duzo lepiej. Nawet jesli to nie przybliży mnie do upragnionego celu, to trudno. Znacznie poprawia komfort życia i to sie dzis dla mnie liczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Drop

Cześć Hopefull, miło słyszeć, ze masz wewnętrzny spokój i lepiej się psychicznie czujesz.. 

Hopefull, daj znać jak się będziesz czuła po tych zastrzykach ..

A ja dziś powtórzyłam test w dniu oczekiwanej @, tylko potwierdził co ostatnio, ale nie oczekiwałam cudu, także była to tylko formalność.. po luteinie zawsze mam kilkudniowe opóźnienie, wiec czekam na @.. 

Przede mną  chyba ostatnia inseminacja.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazior

Hopefull, jak wygląda u Ciebie stymulacja gonadotropinami? Jakie Ci przepisali? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laura

Dziś u mnie 10 dzień cyklu, endometrium 9 mm. W lewym jajniku 2 pecherzyki 18 mm i 15 mm. 

Oby tym razem się udało 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AleksandraS

Hej dawno mnie nie było :) wczoraj zaczęłam znowu brać clo po miesięcznej przerwie i druga inseminacja zbliża się nieubłaganie :) będziemy próbować tak do 5 razy postanowiliśmy a później odrazu on vitro. Wiec jak inseminacje nie wyjdą w lipcu cisniemy z on vitro :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hopefull

Właśnie wyszłam z wizyty u profesora. Okazuje się, że jeszcze jeden zastrzyk mam wziąć i kolejna wizyta w piątek. Spoooko! Trzeba to trzeba 🙂 odzyskałam spokój i z wizyty wyszłam bez ładunku emocjonalnego 🙂 

Po zastrzykach czuję się zupełnie normalnie, żadnych skutków ubocznych. W sobotę brałam pierwszy, wczoraj drugi i jutro jak się okazuje mam przyjąć trzeci. Przyjmuję Fostimon  75 j.m.

Drop, trzymam kciuki za Ciebie!! Bardzo mocno!!! 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dodka
W dniu 29/2/2020 o 5:29 PM, Gość Asia Kielce napisał:

Mój gin też mówił żeby codziennie ale ostatnio ciężko mi było codziennie. Tym bardziej że clo powoduje u mnie spadek libido i mam mniej śluzu. Chyba spróbuję łykać tabletki z oleju wiesiołka. Może pomoże na to

Ja po clo i dupha - woogle nie czuje ze coś biorę - śluzu w sumie jakoś specjalnie nie obserwuje. U mnie ładnie pęcherzyk pękł wiec jak to moja ginekolog powiedziała za 14 dni czeka na pozytywnego smsa ...:) będzie u ciebie dobrze ;) trzeba po protu myśleć pozytywnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia Kielce
Godzinę temu, Gość Dodka napisał:

Ja po clo i dupha - woogle nie czuje ze coś biorę - śluzu w sumie jakoś specjalnie nie obserwuje. U mnie ładnie pęcherzyk pękł wiec jak to moja ginekolog powiedziała za 14 dni czeka na pozytywnego smsa ...:) będzie u ciebie dobrze 😉 trzeba po protu myśleć pozytywnie 

W takim razie wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie i za 14 dni pisz że są dwie kreski ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
11 godzin temu, Gość Dodka napisał:

Ja po clo i dupha - woogle nie czuje ze coś biorę - śluzu w sumie jakoś specjalnie nie obserwuje. U mnie ładnie pęcherzyk pękł wiec jak to moja ginekolog powiedziała za 14 dni czeka na pozytywnego smsa ...:) będzie u ciebie dobrze ;) trzeba po protu myśleć pozytywnie 

To działaj 😊 z całego serca życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia Kielce

Ja dzisiaj zaczynam drugie podejście z clo. Dziewczyny o jakich porach łykacie tabletkę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marysienka17

Hej. Jestem tu nowa. Zaczęłam 1 cylk clo. Byłam na monitoringu po 14 dniach. Gin powiedział że owulacja była i że były dwa pęcherzyki. Obecnie są 2 ciałka żółte w jajniku. Czy to znaczy że mogę być w ciąży ale do końca nie jest to pewne?? 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Dziewczyny nie wiem jak to napisac ale jestem w szoku jeszcze:) w pon cos mnie podkusilo i stwierdzilam zrobię test a tam cien cienia zrobiłam drugi i byla widoczna druga kreska szok niedowierzenie i beta 79.96 dzis beta 255.97... Stal sie cud i jestem w ciąży w miesiącu w ktorym odpuściłam totalnie i bylam nastawiona na wizyte w klinice a tu taka niespodzianka... To był 10 cykl starań 4 z clostilbegyt;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dodka
40 minut temu, Gość Clo napisał:

Dziewczyny nie wiem jak to napisac ale jestem w szoku jeszcze:) w pon cos mnie podkusilo i stwierdzilam zrobię test a tam cien cienia zrobiłam drugi i byla widoczna druga kreska szok niedowierzenie i beta 79.96 dzis beta 255.97... Stal sie cud i jestem w ciąży w miesiącu w ktorym odpuściłam totalnie i bylam nastawiona na wizyte w klinice a tu taka niespodzianka... To był 10 cykl starań 4 z clostilbegyt;)

Cudownie ! Teraz trzymam kciuki żeby pięknie się rozwijało ;)) i mam nadzieje ze zaraz dołączę do ciebie ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dodka
6 godzin temu, Gość Marysienka17 napisał:

Hej. Jestem tu nowa. Zaczęłam 1 cylk clo. Byłam na monitoringu po 14 dniach. Gin powiedział że owulacja była i że były dwa pęcherzyki. Obecnie są 2 ciałka żółte w jajniku. Czy to znaczy że mogę być w ciąży ale do końca nie jest to pewne?? 😉

Uuu to jest szansa na bliźniaki;) coraz lepiej na forum ;)) trzymam kciuki 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Ja miałam dostać okres w piątek a dostałam dzisiaj 😏 trochę szybko no ale trudno.

Od soboty zacznę brać clo, mam nadzieje że coś pomoże, bo ostatnio jakoś opadam z sił 😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marysienka17

Jest duża szansa na bliźniaki. Od strony rodziców jak policze to 7 razy bliźniaki były. Więc mam duże szańce. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Blondi 93

Clo moje gratulacje 🥰 aż miło czytać, że się udało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Dziekuje 😉 trzymam za was kciuki:)  jeszcze w to nie moge uwierzyc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ame 90

Clo miałaś jakies objawy? Ja jestem 6 dni po owu i czuje, że się nie udalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

No właśnie nic...;) teraz dopiero zaczyna od czasu do czasu bolec brzuch i piers ale bardzo delikatnie i duzo leze;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ame 90

Jejku dodałaś mi trochę nadzieji ♥️ Cieszę się bardzo bardzo, że Ci się udało. A w którym dniu cyklu zrobiłaś test 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Pierwszy raz tak dlugo wytrzymałam i w 30 dc... Ame trzymam kciuki ❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...