Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrs_szaya

taaa coraz częsciej mam ochotę ustawic sobie taki podpis jak ty masz Kay_Ja.... i wszystko w tym temacie...

juz sie nie moge doczekac psychiatry, niech mi zleci badania neurologiczne, bo moze przy okazji dowiem sie cos związanego z tym ciśnieniem.

już ostatnio zaczelam wierzyc w homeopatie... chyba sobie kupie taki zestaw na depreche... placebo czy nie, może zadziała. w moim stanie to pewnie bylabym w stanie i w TicTaci uwierzyc.....
byle by pomogło

nie wiem jak u was ale u mnie właśnie nieśmiało coś zagrzmiało....

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

Kluska, właśnie ostatnio przeczytałam książeczkę o niskim ciśnieniu, i kawa akurat o dziwo działa usypiająco i jest zalecana na noc przed snem. i jeszcze szampan (niewielkie ilości - i tylko to z alkoholi)

poprostu za wolne krążenie mam, i nie nadąża przy zmianie pozycji itp. jak rano wstaje to potrzebuje conajmniej godziny żeby sie obudzic tak naprawde.

aa co do kawy, to wlasnie zaczelam pijac ostatnio. Ł mnie jakos tak wciągnął. i ciśnienie takie samo. nie ma to wpływu, a tylko senna jestem częsciej :-)

Kat_Ja mi Ł wlasnie pokazał filmik w telefonie, nakręcił wracajac z pracy, na mokotowie jak wszyscy na pierwszym biegu jadą a wody po łydki.
już widze tunel we włochach i przy zachodnim pewnie bajoro jak ta lala

Odnośnik do komentarza

mnie też zlał deszcz,ino czubek głowy pod parasolką nie zmókł,ale osttnio to ciągle taka pogoda,nie pierwszy raz zmokłam
muszę Jadrankę spakować,ale mi się nie chce....dobrze,ze wstałam,bo przysnęłam,lecę dziewczęta,oczy mi się kleją,popakuje to moje dziewczę,sama się doprowadzę do porzadku-tzn wykąpie,naszykuję dla siebie ubranie i idę spać,nie wiem,kiedy cos tam skrobnę-udanego weekendu

a co do kawy-ja jestem nadcisnieniowiec-mi tam podnosi...:Śmiech:

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/18377.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

a mnie glowa cisnie.... cisnienie mi podskoczylo... do "normy" heheheh...
wstawilam ziemniaczki, kapustka mloda zrobiona, bedzie wiosenny obiadek :-) bez tlustego kotleta tylko :D

dziewczynki wlasnie znalazlam to w mailu,
wybieracie sie?
Targi Moje Dziecko

Ł ma urlop to moze bym sie wybrała. i nawet dojazd mam w miarę

Edit:
... wlasnie dotarło do mnie ze to aż tak daleki termin hehehe, wiec pytanie "kto sie wybiera" jest raczej za wczesne hehe...

Odnośnik do komentarza

Hej::):

Sprzedałam dziecko na noc i na sobotę do babci i będę próbować doprowadzić dom do stanu używalności przed najazdem gości w niedzielę:sarcastic:

Mrs jak Wasz stan wirusowy?

Kat_ja współczuje przeżyć z kartą:Całus: Co za badziewie swoją drogą:Rozgniewany:
Fajnie, że chociaż parę rzeczy udało Ci się pchnąć do przodu:great:

Miłego weekendu:Całus:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Mnie jednak nie można dać do ręki żadnej karty z pieniędzmi... Swoją uwięziłam w bankomacie, a z mężowej wyciągnęłam 300PLN i prawie wszystko puściłam na zakupy jedzeniowe :sofunny:

Mrs_szaya no właśnie jak Wasze sprawy brzuchowe? Ja na te targi się nie wybieram. Zaliczyłam już kilka tego typu imprez i żadna nie spełniła moich oczekiwań. Tylko tłum ludzi, gorąco, a wystawcy jakby się tam znaleźli przypadkiem... Nie moja bajka jednym słowem...

AsJa tylko się nie przemęczaj przy porządkach. Ja pewnie w przyszłym tygodniu oddam Gochę na wczasy do babci. Babcia sobie ostatnio wymieniła okna i zdąrzyła już przygotować mały pokoik dla Małgochy, więc z miłą chęcią skorzystam :Oczko:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

kat_ja no talenty finansowe to mamy widze podobne, a potem sie zastanawiam gdzie sie kasa podziała :-/

a co do brzuchowych spraw to zapomnialam wam sie pochwalic ze jak ręką odjął...
jedną kupe zrobił malutką jakąś, konsystencji nie rewelacyjnej ale "dopuszczalnej" i nic sie wiecej nie dzieje.
odparzenia momentalnie zbladły o połowe. i już nei są takie zaognione. tak więc, łatwo przyszło - łatwo poszło.

Odnośnik do komentarza

mrs_szaya
kat_ja no talenty finansowe to mamy widze podobne, a potem sie zastanawiam gdzie sie kasa podziała :-/

a co do brzuchowych spraw to zapomnialam wam sie pochwalic ze jak ręką odjął...
jedną kupe zrobił malutką jakąś, konsystencji nie rewelacyjnej ale "dopuszczalnej" i nic sie wiecej nie dzieje.
odparzenia momentalnie zbladły o połowe. i już nei są takie zaognione. tak więc, łatwo przyszło - łatwo poszło.

Ja się już przestałam zastanawiać, gdzie idzie kasa - wystarczy, że lodówkę otworzę :sofunny: A tak na powaznie to załamuje mnie, że tyle kasy się przeżera...

Dobrze, że choróbsko już sobie poszło precz.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

taaak mnie też przeraża koszt jedzenia. Niby nie trwoni sie jakos na bzdedy, wszystko jest w lodówce... a po chwili znika i znowu trzeba isc na zakupy.

juz sie boje co bedzie jak Kuba od taty wróci, bo on jest rasowym odkurzaczem lodówki. przy nim to chyba 5 tys by na żarcie nie starczyło, taki ma apetycik.... ja zresztą też jestem żarłok.

a z braku choróbska sie ciesze... nareszcie.. bo wczoraj juz mialam kryzys i naprawde nie mialam ochoty zmieniac juz kolejnych pieluch. srednio co godzine był "ładunek"

Ł też juz jakos lepiej. twierdzi że jeszcze mu "ciepło" w brzuchu ale dzis juz nie ganiał w nocy do łazienki, więc jemu też już chyba przeszło.
Mi nic nie jest (aczkolwiek jesli to jakis wirus to moze sie za pare dni dopiero rozwinąc) więc bardziej obstawiam że sie struli tym bananem w cieście, bo sie obaj zajadali

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

no ja nie jadłam, więc mało prawdopodobne, a ręce to mam czystsze niż chirurg... po każej zmianie pieluchy po 2 razy myłam "na wszelki wypadek"

ja też lenia mam.... ale u mnie to raczej "Standardowe" samopoczucie :-/
zjadlam obiad a teraz dobiłam naleśnikami z serem, śmietaną i pudrem.... maaatko ale mi słodko.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że weekend w pełni, bo cisza :Oczko: Ja wysłałam rodzinę na wieś do brata A., a sama poleciałam do mamy na plotki. Nagadałyśmy się, objadłam się jak bąk i wróciłam do domku piec moją szynkę, którą zamarynowałam w poniedziałek. Zapach jest nieziemski :Śmiech: Jesli smak będzie taki sam, to oczywiście wrzucę przepis na kulinaria. Pranko sie kręci, naczynia myją, zaraz szybciutko opędzluję kuchnię, bo się lepi i wygrzewam kanapę :Śmiech: Czego i Wam życzę!

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Witam

dawno mnie tu nie było, bo zakuwałam, ale teraz już wszystko zaliczone i mam WAAAKAACJEEE!!. I z niczym nie muszę się już śpieszyć, przynajmniej przez jakiś czas :Oczko:

Katja pewnie teraz jesteś zadowolona z pogody. Ja wiedziałam, że letnia pogoda zacznie się jak skończy sie moja sesja, czyli w niedzielę :Oczko: Przy takije pogodzie padam już po południu.
Mrs dobrze, że choróbsko za Wami.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

aaa ja świrkowac zaczynam
zaczytuje sie w niezwykle naukowych książkach
-koncepcje psychologiczne czlowieka
-psychopatologia nerwic
- wplyw serotoniny na zespół jelita drażliwego itp itd....

juitro psychiatra, ciekawe co mi pan powie i jakie dragi bedzie chcial mi wcisnąc, mam nadzieje ze da rade sie dogadac narazie bez lekow. bo nie chce oszukiwac, że biore jak brac nie bede. młody jest, moze da sie ugadac

Odnośnik do komentarza

w niedzielę jak tylko wróciłam z Lublina wzięłam sie za demolowanie regału z pokoju Jadranki,SAMA go rozebrałam i sama wyniosłam,w poniedziałek zrobiłam pierwszą wasrtwę farby(żółtej),dzisiaj drugą,z malowaniem najmniejszy problem,ale musiałam najpierw jej malunki zmyć.....te graty powynosić
wszystko po pracy,nie czuję rąk,ale zawzięłąm się,można samemu,bo miałam zerową pomoc ze steony J,dwie lewe rączki,wg mnie raczej próżniak,no ale nie komentuje dalej,jutro rano jedziemy na openfestiwal,wiec pisac nie będę
pozdrawiam

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/18377.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

Kat_Ja dziękuję, zadziwiająco dobrze, ale w sumie mialam dzis lepszy dzien.... wiec to tez sie odbilo na moim zachowaniu itp. doktorek dal mi cos na sen (na początek, bo moze jakbym sie wyspala to zalatwiloby to czesc problemow) ale nie wykupilam bo od dawna w hurtowniach nie ma, a jak znalazlam ulotke w necie i skutki uboczne to nie wiem jak to ma mi pomoc spokojnie spac jak ubocznie powoduje problemy ze snem, koszmary itp itd hehe.
kupilam homeopatyczny specyfik..nervoheel ... zobaczymy
no i doktorek powiedzial ze najpierw zaczniemy sie DDA (bo nie zauwazyl w rozmowie takich objawow depresyjnych ktore wymagalyby natychmiastowej ingerencji - co za tym idzie prochów zadnych nie dostalam :-) ) przenioslam sie na Czumy do siebie na jelonki, bo tam jest wlasnie poradnia dla uzaleznionych i współuzależnionych i grupa dla DDA, i tam przyjmuje tez psycholog i psychiatra (m.in. wlasnie on) wiec zaczniemy od tego, moze jakas terapia, i potem zobaczymy.

potem w drodze z bemowa odrazu podjechalam na czumy i zapisalam sie do niego (na poniedzialek) i na EEG ktore mi zlecił. Farta mialam ze pani dr miala okienko jakies i trafilo mi sie EEG za godzine (byla 10:50 a wolne bylo miejsce na 12.15) wiec tylko wstapilam do domu i zaraz znowu polecialam spowrotem do tej przychodni na to badanie w niesamowicie "sexownym" czepku :-)pani Dr poszla mi na reke i opis bede miala na pn przed wizytą (zamaist na za tydzien) potem jeszcze biblioteka zakupy i dom... o 14 zjadlam sniadanie hehe, potem zadzwonil tesciunio ze znajomy zaprasza z dzieciakami na posiadówke przy basenie i o 16 po nas podjechał
wrocilam 30 min temu.... zmęczona... ale jakas taka "żywa".... jakis dobry dzien mam dzisaj... naprawde.

Odnośnik do komentarza

Zapraszamy wszystkie Fajne babki, oprócz zołz i cierpiętnic. Nie musisz być przebojowa, młoda, wygadana, piękna ani bogata. Wystarczy, że zechcesz pobyć w miłym towarzystwie. Dzielimy się myślami, przepisami, wspomnieniami.Mądrzy mężczyźni pochwalają "babskie wieczory" . Kobiety wracają do domu odprężone, radośniejsze, czasem z pomysłem na smaczne danie, czasem z lepszym nastawieniem do życia.
piszcie o wszystkim co ciekawe....
gdzie dzieje się coś interesującego,
jak spędzacie wolny czas,
jeśli poszukujecie niani, mieszkania, męża, kochanka...
Ogłaszam konkurs na LOGO dla fajnych babek,
nie chciałabym żeby się to kojarzyło z jakimś kółkiem wzajemnej adoracji ale z kobietą silną charakterem, zaradną, ambitną, która ma własną tożsamość a zarazem kobiecą, otwartą i zwariowaną....coś o czym się z dumą mówi
przysyłajcie proszę propozycje

zmieniamy lokalizację Damskich spotkań z Pubu Kubuś na Smakowitą Chatkę w Sulejówku ul. Mariańska 17 od Piłudskiego. Zaczynamy od godz 17. Będzie to impreza zamknięta i wstęp (wolny) mają jedynie kobiety. Są parasole na zewnątrz i tańce. Pozostają pierwsze piątki miesiąca (najbliższy w ten piątek).Poinformujcie wszystkie Fajne babki, bo one przecież trzymają się razem. Do zobaczenia Małgosia B

Odnośnik do komentarza

hej::):

Imprezka za mną - uff:o_noo: Na szczęście wszystko się udało, ale się trochę schetałam:8_1_222: Dobrze, że teraz spokój z imprezami na jakiś czas:great:

Staszek dostał swoje wymarzone BMW i jeździ po podwórku :auto: Jak wyjdziemy na ulicę to zaraz objawia się tłum chętnych:sarcastic:

Dziś zawiozłam tort do przedszkola :36_3_28: No i mam już 4latka pełną gębą::):

Kat_ja widzę, że w weekend udało Ci się troszkę odsapnąć:great:

Mrs grunt, że pierwsze kroki poczynione, oby szybko przyniosły efekty:great:

Renia BRAWO:mylove:

Kluska to ładnie się za porządki wzięłaś::):

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...