Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Anulka

Kochana ja dopiero wyszłam z grypy. W zasadzie od dwóch dni czuję się dobrze, to znaczy normalnie. Nic nie boli, nie dokucza.
Maja była zdrowa, Mikołaj od środy grypę. W poniedziałek już poszedł do szkoły.

no to super, że już zdrowi jesteście ::):


A jak Maja w przedszkolu?
Kochana dzisiaj ze 20 razy pytała mnie czy już może iść do przedszkola ::):

no to nic innego jak tylko cieszyć się z takiego rozwoju wydarzeń ::):


A jak u Was?
Spotkamy się w końcu kiedyś czy nie? ::):

Anulko moja droga oczywiście, ze się spotkamy-kwestia tego kiedy....
hmmm.... jutro to mam zakręcony dzień bo zaraz po szkole jadę z dzieciakami znowu na zakupy. W sobotę jedziemy pod Wawę do kuzynki męża i tam zostajemy do niedzieli a mają dwóch synów więc coś przydałoby się kupić. Poza tym to takie imieninowe spotkanie więc za jakimś prezentem musze się jutro rozejrzeć. No i jeszcze jeden prezent kupić bo w niedzielę po południu Damian idzie do kolegi na urodziny....
W przyszłym tygodniu to ewentualnie poniedziałek lub wtorek bo w środę moja siostra do Polski przylatuje na tydzień.
To jak? Kiedy znajdziesz Ty czas w swoim kalendarzu? :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Aniu to wiesz co jak będziesz wracała ze spotkania to daj mi znać na komórkę (nr chyba masz a jak nie to wyślę Tobie smska). Bo ja około 15 muszę odebrać Damiana ze szkoły.
A jeśli spotkanie się przeciągnie to najwyżej przełożymy nasze na kolejny tydzień.
A propos spotkania 22.10 naszych forumowych Warszawianek-wciąż aktualne?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
Aniu to wiesz co jak będziesz wracała ze spotkania to daj mi znać na komórkę (nr chyba masz a jak nie to wyślę Tobie smska). Bo ja około 15 muszę odebrać Damiana ze szkoły.
A jeśli spotkanie się przeciągnie to najwyżej przełożymy nasze na kolejny tydzień.
A propos spotkania 22.10 naszych forumowych Warszawianek-wciąż aktualne?

Ja tam się wybieram ::):
Oczywiście dam sygnał na komórkę jak będę wracała. A 15 to i u mnie graniczna godzina bo zbieram się po dzieci ::):

Dobrej Nocki

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Anya dzięki za kawę przyda się ;)

ja rano mialam przemiłe spotkanie z naszą Panią psycholog, pozytywie naładowana zasiadłam do pracy

oby to pozytywne naładowanie zostało jak najdłużej ::):

przypominam, że 22.10 w piątek się widzimy
proponuję jak zawsze przy w-wskich spotkaniach Banjaluke ????chyba, ze macie swoje pomysły

To na Mokotowie przy Puławskiej, tak? A o której?
Może zostawię siostrę z rodzicami i chociaż na chwilkę się z Wami spotkam.... ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Anya nie doczytalam impreza się szykuje u was?, ze takie zakupy?

nie Małgosiu to my jedziemy na imprezę imieninową :) a w niedzielę Damian na urodziny idzie do kolegi tak więc muszę jeszcze prezenty kupić i chciałabym ciasto zrobić i zawieźć na te imieniny.
Poza tym jeszcze z chęcią sobie bym jakiś ciuszek kupiła ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anulka
dzień dobry

co prawda już późno, ale ja na kawę chętna o każdej porze...
Anya owocnych zakupów. A co do spotkania to umówimy się gdzieś i razem podjedziemy. Ja pewnie komunikacją podjadę, co by choć lampki wina się swobodnie napić :Oczko:

Anulka
no z wielką chęcią razem z Tobą się wybiorę tylko właśnie muszę wiedzieć o której i rozplanować wszystko a zwłaszcza powrót męża do domu aby został z rodzinką :Oczko: i to jest na Mokotowie, tak? Dobrze kojarzę?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

ja właśnie kawkę piję więc zapraszam miłe Panie :Śmiech:

wczorajsze zakupy nawet w miarę sprawnie poszły ale nic sobie nie kupiłam-moze jeszcze dzisiaj wyskoczę do sklepu bo z domu wyruszamy około 15-tej.
Zaraz będę robić ciasto. Byłam przed chwilą w sklepie i brakujące składniki kupiłam.

Co do godziny spotkania to ustalcie tak jak Wam pasuje a ja się dostosuję (w miarę możliwości) :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

u mnie dopiero pierwsza kawa więc jak zwykle zapraszam do przyłączenia się ::):

Widzę Małgosiu, że u Ciebie podobnie jak u mnie-w weekendy wiecznie albo gdzieś jesteśmy u kogoś albo ktoś u nas... a przydałoby się więcej typowo rodzinnych we czwórkę ::): najbliższy weekend to się u nas w ogóle zapowiada mega rodzinnie-my z dzieciakami, siostra z córką, druga siostra i rodzice i wszyscy u nas.... czeka mnie długi czas w kuchni przy garach :Oczko:

a po tym weekendzie dzieciaki trochę się podziębiły więc póki co sok z malin, żurawiny, syrop z cebuli i inne domowe zapobieganie rozwijaniu się paskudztwa. Damian poszedł do szkoły bo gorączki nie miał a my z Weronką w domciu się grzejemy bo mnie też coś w gardle drapie...

kupiłam ostatnio bardzo fajną książeczkę dla Weronki pt: "Tosia idzie do przedszkola". Książka ma super ilustracje, na których każda znajdująca się rzecz jest podpisana, są różne kolory, kształty, liczby, pory roku, dni tygodnia itd. można by wymieniać. Bardzo mi się podoba a i Weronika z chęcią ogląda i nazywa po swojemu te rzeczy, które zna.
I tak sobie myślę, że jest to fajna książeczka aby zachęcić dzieci do chodzenia do przedszkola ::):

a tymczasem miłego dnia :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Drogie kobiety otwórzcie swoje szafy! Podzielcie się swoimi skarbami i troską z tymi, którym ich brakuje. FUNDACJA KINIAK – szczęściem się jest! po raz kolejny organizuje zbiórkę upominków dla tym razem dla Kobiet z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Zakładów Poprawczych w Polsce. Ubrania, kosmetyki, ozdoby - podzielcie się z serca tym, co macie i pomóżcie także im poczuć się pięknymi!
Więcej informacji o akcji a także o punktach zbiorczych: strona główna

Odnośnik do komentarza

Małgosia

Anya a jak kuracja domowa pomaga?

Małgosiu jeśli nie jest to rzeczywiście jakieś gorsze paskudztwo to pomaga :) ja bardzo sobie cenię żurawiny-właśnie w najbliższy weekend będę miała dostawę od mamy ;) a poza tym na kaszel syrop z cebuli jest niezastąpiony-ale ja go nie piję bo na sam zapach mam odruch wymiotny chociaż cebulę samą w sobie lubię. Za to Damian go uwielbia-gorzej zaś znosi żurawiny ;)

jutro idę odebrać obraz-oddałam do oprawy-jestem bardzo ciekawa efektu...
Moi rodzice za tydzień mają rocznicę ślubu więc robimy im prezent i z ich zdjęcia ślubnego został narysowany obraz i do tego oprawa (nie sądziłam, że tyle czasu może trwać odpowiednie dobranie wszystkiego co niezbędne do oprawy obrazu);
planujemy też wspólny rodzinny obiad z okazji ich święta w restauracji :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...