Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mega mocna :kawa: dla Was i dla mnie

ciężka noc za mną... zasnęłam chyba po 2-iej bo Damian wymiotował.... wieczorem skarżył się na ból brzucha ale nie podejrzewałam, że tak się to skończy....
dzisiaj siedzi ze mną w domu, nie poszedł do szkoły bo jeszcze trochę boli go brzuch; poza tym jeść nie chce. Zaraz zrobię ciepły rosołek i powiedział, że zje :) teraz pije miętę....
nie wiem co jest tego przyczyną....

pogoda do bani więc zakupy robię przez internet :)

buziaczki

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Małgosia

Anya- ale widzę u Ciebie nie może być spokoju i nudy - jak się macie? i brzuch?

oj Małgosiu niestety chyba ani spokój ani nuda nie są nam pisane.... ::(: miętkę wypił, rosołek zjadł ale brzuch jeszcze boli. Teraz jeszcze mówi, że trochę głowa boli-czoło ma jakby trochę cieplejsze niż zwykle a ja nawet nie mam jak zmierzyć dziecku temp bo kilka dni temu termometr się zepsuł i jeszcze nie kupiłam nowego.... :Zły:

u nas gonitwa, Kuba wrócił ze szkoły i biegiem już pojechał rowerem na ang, dzwoni do mnie, ze nikogo nie ma, ja już chcę dzwonić do Pani, patrze w plan a tu mają zajęcia nie o 13.00 a o 13.30...
biedaczek musiał na dworze czekać 20 min, ech mama...:glass:

oj mamo, mamo.... :Oczko:

dzwonił do mnie Pan w sprawie obrazu-jest już do odebrania ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Małgosiu Rota wykluczam. Po przemyśleniach dochodzę do wniosku, że weekend pozostawił po sobie takie konsekwencje.... imieniny w sobotę, w niedzielę urodziny kolegi (a wiąże się z tym sporo słodyczy...); przypomniało mi się, że jadł też popcorn po, którym już kiedyś kilka razy wymiotował-może coś zalegało w żołądku....
no nie wiem, to moje przypuszczenia-zobaczymy jak będzie jutro...

Po obraz pójdę jak mąż wróci z pracy-Damian często zostaje w domu jak np. muszę zrobić zakupy czy na pocztę wyskoczyć także nie byłoby problemu ale przy jego dolegliwościach wolę nie zostawiać jego samego z Weroniką. Do 20-tej mam czas tak więc na pewno zdążę ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj witam się z Wami nie kawą a herbatą z sokiem malinowym ::):

porządnie się rozchorowałam... bolą mnie wszystkie mięśnie, gardło tragicznie, do tego kaszel, że aż płuca wyrywa i katar.... :glass:
gdyby nie to, że muszę jechać na lotnisko po siostrę to leżałabym w łóżku pod kołderką cały dzień....
modlę się żebym dzieci nie zaraziła....

trzymajcie się ciepło i zdrowo :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry (chociaż wcale nie czuję się tak aby był dobry)

Małgosiu jeśli tylko wyzdrowieję to w piątek będe na pewno-nie śmiałabym opuścić takiego spotkania :Oczko: ale też nie chcę Was pozarażać. Dzisiaj leje mi się z nosa jak z rynny....
Anulka nic nie szkodzi-ja i tak we wtorek siedziałam z Damiankiem w domu po tych rozstrojach żołądka....

a u nas kolejna noc do bani-tym razem to Weronka wymiotowała-i zastanawiam się czy to jakiś wirus czy to z... przejedzenia (bo wczoraj naprawdę dużo zjadła i na dodatek na wieczór...)
teraz jeszcze śpi więc później zobaczę jak się malutka czuje. Damian poszedł do szkoły a moja siostra z córcią też jeszcze śpią.

Z tych lepszych wieści to odebrałam obraz i .... jest przepiękny. Cudnie go oprawili :Śmiech:

buziam Was wszystkie (tak aby nie zarazić;)) :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anulka
Anya zrób jaką fotkę, po podziwiamy i my :Śmiech:

Anulka fotkę na pewno zrobię ale nie chcę upubliczniać moich rodziców więc ewentualnie na maila mogę wysłać ::):

Zdrowia dla Was Kochana!:Kiss of love: Mam nadzieję, że w piątek będę mogła zabrać Cię pod drodze :Śmiech:

Aniu droga jeśli tylko będę na siłach i chociaż trochę poczuję się lepiej to z chęcią zabiorę się z Tobą :Śmiech:

Weronka wstała i... biega jak szalona, gada, śmieje się i już rozrabia więc chyba to była tylko niestrawność i przeciążenie żołądka :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Anya ja bym koniecznie chciała, abyś się odezwała do mnie na gg ;)
dasz rade? 16 28 54 :36_19_3:

Małgosiu jestem na gg :)

to może rzeczywiście jakiś wirus was dopadł :(

właśnie się dowiedziałam, że syn kuzynki u której byliśmy w weekend ma szkarlatynę..... wolę nie myśleć....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Małgosia
Anya- gotowa do wyzwań weekendu?
czy wciąż ledwo żyjesz?

Małgosiu czy gotowa...? Hmmm... jakoś to będzie ;) czuję się raz lepiej raz gorzej. Wczoraj miałam taką chrypę, że nic wykrztusić z siebie nie mogłam a dzisiaj jeszcze nie wiem bo póki co nic do nikogo nie mówiłam bo wszyscy spią ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Małgosia
No i po weekendzie, opowiadajcie jak było ???

bo u nas zupełnie inaczej niż planowałam, a dzisiaj to już w ogóle inaczej
u mnie też zupełnie inaczej niż planowałam i wcale to nie oznacza, że dobrze....
ale nie będę tutaj o tym pisać....
smutno mi, nastrój okropny, nie tak miało być...

a z miłych rzeczy to rodzice z prezentu baaaardzo zadowoleni :Śmiech: mama prawie się popłakała ze szczęścia ::):

buziaczki

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Centrum Maximus przygotowało teatralną niespodziankę dla najmłodszych. W każdą niedzielę od 24 października do 5 grudnia wszystkie dzieci, które z rodzicami odwiedzą Centrum Maximus, będą mogły obejrzeć przedstawienia teatralne, wziąć udział
w warsztatach i spróbować swoich sił w grach edukacyjnych.

Przedstawienia teatralne będą odbywały się w głównym wejściu hali A w godzinach 10 - 15.30, skierowane są przede wszystkim do dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Aby przykuć uwagę najmłodszych w spektaklach będą wykorzystywane elementy plastyki ruchu, teatrzyku kukiełkowego, teatr żywego planu oraz elementy muzyczne. Postaci ze znanych i lubianych baśni, takie jak Calineczka, Bazyliszek czy też Kot w Butach będą jednocześnie bawić najmłodszych oraz przekazywać im ważne treści edukacyjne.

Każde przedstawienie teatralne zostanie poprzedzone warsztatami prowadzonymi przez młodych artystów z grupy Artenon. Łącząc plastykę, muzykę, teatr i fotografię, absolwenci szkół artystycznych wprowadzą dzieci w świat sztuki, pomogą im odkryć ich zainteresowania oraz talenty. Warsztaty będą obejmować m.in.: zajęcia ruchowo-taneczne, kreatywne
i animacyjne. W godzinach 10.00 – 15.30 rodzice przybyli na zakupy będą mogli powierzyć opiekę nad dziećmi grupie animatorów.

,,Niedzielne teatry” inicjatywa Centrum Maximus, mająca na celu obudzenie w dzieciach wrażliwości artystycznej oraz zaproponowanie teatru jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu.

Niedzielę z teatrem - plan:
24 Października - Nygusek
31 Października – Złota Kaczka
7 listopada - Calineczka

14 listopada - Komnata czasu.
21 Listopada - Ambaras w bajkowym lesie
28 Listopada - Zaczarowany las
5 Grudnia - Pomocnik Świętego Mikołaja

Dojazd do Centrum Maximus
Klienci mogą dojechać do Centrum korzystając z bezpłatnych linii MaxiBus, które kursują w dni powszednie oraz w soboty i niedziele. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie Maximus

Do Centrum Maximus można dojechać także komunikacją podmiejską, liniami autobusowymi 703, 711 i 733. Przystanki na żądanie usytuowane są na szosie katowickiej w Wolicy oraz pod Wolicą.
Centrum Maximus jest czynne codziennie w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty i niedziele od 9.00 do 17.00.

Centrum Maximus Miasto Mody - 1000 sklepów w jednym miejscu
Maximus

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...