Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

dziś Damianek już sam mówi, że czuje się lepiej ale do szkoły jeszcze nie poszedł-ma lekko podwyższoną temp. i wolę go jeszcze przetrzymać przynajmniej dziś w domu-zastanawiam się co zrobić jutro....
póki co dzisiaj siedzimy w domu-a taka ładna pogoda na spacer...

miłego dnia

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Byłam z dziećmi chociaż na chwilkę na spacerze-przy okazji na pocztę zaszłam. Pogoda super gdyby nie ten wiatr ale nie ma co narzekać-dobrze że nie pada ;)
Weronka trochę zakatarzona więc jak wróciliśmy to maskę jej na twarz i inhalacje ;) a potem oklepywanie.
Zapraszam na popołudniową kawkę i szarlotkę-świeza, wczoraj robiona :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

W Sochaczewie w klinice Alfa przy ul.Polnej powstała szkoła rodzenia prowadzona przez położne ze szpitala Sw.Zofii w Warszawie-POLECAM!ma bardzo fajny program(położne prowadzące tam zajęcia pracują jednocześnie w najbardziej znanych warszawskich szkołach) 6 spotkań po ok 3 godziny-ciąża,poród,pielęgnacja noworodka,karmienie piersią,połóg,malowanie brzuszków.NAPRAWDĘ WARTO!!!

Odnośnik do komentarza

dzień dobry :D

Melduję, że z Janką żyjemy i rośniemy i próbujemy ustalić sobie jakiś rytm.

Jest o niebo lepiej niz miesiąc temu.. bo bywało trudno (walczyłam o karmienie piersią..ale koniec końców idzie butelka plus ściąganie troszkę laktatorem)

Udała nam się jak na razie jesień złota polska..spacery po żoliborzu są fajoskie..
Na razie z wózkiem..ale podejmujemy próby z chustą w domu (mała ma płaczliwe popołudnia i wieczory.. działa smoczek..ale staram się go unikać. Chusta jest tolerowana..a myślałam że lepiej zadziała)

Ech..w spodnie sprzed ciąży mieszczę sie ledwo ledwo..nie wiem kiedy po cesarce można zacząć jakieś ćwiczenia na brzuch :wink: Na razie to "dźwigam ciężary" :mdr:

Pozdrawiam Warszawianki!!

http://www.suwaczki.com/tickers/ltdgb201db9yei4y.png

http://lb2m.lilypie.com/DCL0p1.png:mdr: http://s2.pierwszezabki.pl/010/0104789a1.png?2552

Odnośnik do komentarza

HALLOWEEN'OWY BAL W BAM BAM STUIO

- 29 października, godz. 16:30-18:00 ZAPRASZAMY!

Bam Bam Studio zaprasza na niezapomniane spotkanie z magią i czarami! W piątek zapraszamy wszystkie dzieci na Bal u Malutkiej Czarownicy! Zapraszamy do wspólnej zabawy wróżki i czarodziei w wieku od 2,5 do 6 lat.
W programie:
· budowanie domku Malutkiej Czarownicy
· gry, zabawy i konkursy
· małe czary-mary
· malowanie twarzy
· a na deser "tony" jabłek i cukierków
Wszyscy otrzymają w prezencie przepis na pyszny bam bam-owy przysmak dyniowy!
Wstęp:
BAL /atrakcje wymienione w programie/ - 29 październik 2010 r. (piątek), godz. 16:30-18:00
· 40 zł - za pobyt jednego dziecka z jednym opiekunem (wstęp dodatkowego opiekuna płatny - 10 zł)
Dla dzieci z Klubiku Bam Bam 10% rabatu.
Halloween to doskonała okazja dla małych i dużych do wcielenia się w ulubioną postać. Zachęcamy więc do przyjścia w wymarzonym przebraniu!
Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Informacje i rezerwacja miejsc: Zajęcia dla dzieci - Bam Bam Studio - urodziny dla dzieci, 603-11-70-40 lub [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl.

Odnośnik do komentarza

Przedszkole ISKIERKA w Halinowie już otwarte!
ul. Główna 114

Przestronne, słoneczne sale
Duży plac zabaw

W ramach czesnego:

  • angielski
  • rytmika
  • gimnastyka korekcyjna
  • bajkoterapia
  • zajęcia plastyczno-ceramiczne
  • koncerty i teatrzyki
  • wycieczki do teatru, muzeum, zoo
  • i wiele, wiele innych atrakcji

Po szczegóły zapraszamy na stronę
Iskierka - Przedszkole Niepubliczne
tel. 784 65 22 69

Odnośnik do komentarza

Halloweenowe dekoracje wprowadzają nas w mroczny klimat tego wyjątkowego święta. Niewątpliwie najbardziej znaną dekoracją halloweenową, z wyjątkiem imitacji duchów oraz czarnych kotów jest dynia. Oprócz tego, że dynia jest smacznym i zdrowym warzywem, może posłużyć do zrobienia lampionu, który wprowadza pełną magii i czarów atmosferę.

Bam Bam Studio
zaprasza na warsztaty dyniowe, podczas których każdy będzie miał okazje zrobić własną dekoracje z dyni! Wykonanie jej jest niezwykle proste, a uczestnikom na pewno spodoba się wspólne przygotowywanie tej wyjątkowej ozdoby. Robienie lampionów z dyni jest bardzo fajną zabawą, która sprawi wiele przyjemność zarówno dzieciom jak i ich rodzicom.

Warsztaty odbędą się 30 października 2010 r. (sobota) w dwóch grupach wiekowych:

  • Dzieci do 4 lat, godz. 10:30-11:15
  • Dzieci od 4 lat, godz. 11:30:-12:15


Cena:

  • 40 zł (za jedno dziecko - samo lub z jednym opiekunem)


Dla dzieci z Klubiku Bam Bam 10% rabatu.

Wstęp dodatkowego opiekuna płatny - 10 zł.



Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację. Rezerwacja miejsca staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty (w ciągu trzech dni od daty rezerwacji).

Informacje i rezerwacja miejsc: www.bambamstudio.pl, 603-11-70-40 lub [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl.

Odnośnik do komentarza

W sobotę 16 października otwiera się w Warszawie największy park zabaw dla dzieci. KRAINA ZABAWY TĘCZA mieści się przy ul. Składkowskiego (CH Skorosze) i na olbrzymiej powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych oferuje najmłodszym wiele atrakcji.

Nowe stołeczne centrum zabaw przypomina bajkowy świat, w którym spełniają się dziecięce marzenia. Wszystkich, którzy wejdą do tej fantastycznej krainy zelektryzuje wspaniała atmosfera, jaka w niej panuje. Wielopoziomowa, przestrzenna struktura obszaru zabawy może przyprawić o zawrót głowy.
http://parenting.pl/screeny/LOGO
Zabawa na zjeżdżalniach tubowych, w tajemniczych labiryntach, na torach wspinaczkowych, wieżach i podwieszanych mostkach nie będzie mieć końca. Urwisy mogą tu rozgrywać wielkie bitwy na licznych stanowiskach z armatkami ładowanymi „miękką amunicją” i nurkować w basenach wypełnionych wielobarwnymi piłeczkami.

Dla najmłodszych dzieci została również stworzona osobna bezpieczna przestrzeń do wspaniałej zabawy. W przytulnej kawiarence rodzice i opiekunowie obserwując swoje pociechy mogą zrelaksować się przy filiżance świetnej kawy i wyśmienitym deserze.
Kraina Zabawy Tęcza to także najlepsze w Warszawie miejsce do zorganizowania przyjęcia dla dziecka. Tutaj urodziny obchodzone są najbardziej hucznie, bo centrum zapewnia największą w mieście powierzchnię przeznaczoną specjalnie do robienia dziecięcych imprez. Mieści się tu kilka pięknych sal bankietowych, a serwis zapewnia najwyższą jakość usług.

Na otwarcie parku zabawy organizatorzy przewidzieli mnóstwo dodatkowych atrakcji. Zapraszamy do Krainy Zabawy Tęcza. Czas spędzony tu będzie niezapomniany.
Start: sobota 16 października, godz. 9.00
Więcej na Aktualnosci

Odnośnik do komentarza

witam Warszawianki :Śmiech:

Małgosia
odwołali nam przedstawienie z okazji dnia nauczyciela w szkole w związku z żałobą
jutro będzie apel i atrakcje

od rana boli mnie głowa- może za dużo pracy ;)?
marzy mi się urlop...wiecie takim ze słoneczkiem

u nas przedstawienie sie odbyło ale zapewne dlatego, że nasze pierwszaki miały dzisiaj ślubowanie :) było nawet w pewnych momentach śmiesznie ;) gdy nauczycielka kazała powtarzać dzieciom słowa ślubowania dzieci pięknie powtarzały-na zakończenie nauczycielka mówi: "Po ślubowaniu" (na znak tego, że to już koniec ślubowania) a dzieci za nią powtórzyły zgodnym chórem: "Po ślubowaniu" :D wszyscy rodzice w śmiech a dzieci nie bardzo wiedziały o co chodzi ;)
występowały w biretach, dostały dyplomy no i legitymacje szkolne :D

Małgosiu a co do urlopu ze słoneczkiem to przecież słoneczko mamy ;) piękna jesień-aż trudno uwierzyć w to że zapowiadają taką srogą zimę.....
no i zapewne masz za duzo obowiązków na głowie więc zrób sobie chociaż odpoczynek na kawkę :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
witam Warszawianki :Śmiech:

Małgosia
odwołali nam przedstawienie z okazji dnia nauczyciela w szkole w związku z żałobą
jutro będzie apel i atrakcje

od rana boli mnie głowa- może za dużo pracy ;)?
marzy mi się urlop...wiecie takim ze słoneczkiem

u nas przedstawienie sie odbyło ale zapewne dlatego, że nasze pierwszaki miały dzisiaj ślubowanie :) było nawet w pewnych momentach śmiesznie ;) gdy nauczycielka kazała powtarzać dzieciom słowa ślubowania dzieci pięknie powtarzały-na zakończenie nauczycielka mówi: "Po ślubowaniu" (na znak tego, że to już koniec ślubowania) a dzieci za nią powtórzyły zgodnym chórem: "Po ślubowaniu" :D wszyscy rodzice w śmiech a dzieci nie bardzo wiedziały o co chodzi ;)
występowały w biretach, dostały dyplomy no i legitymacje szkolne :D

Małgosiu a co do urlopu ze słoneczkiem to przecież słoneczko mamy ;) piękna jesień-aż trudno uwierzyć w to że zapowiadają taką srogą zimę.....
no i zapewne masz za duzo obowiązków na głowie więc zrób sobie chociaż odpoczynek na kawkę :)

Super, że ślubowanie się udało i było zabawnie

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

ZAPRASZAMY NA ZIMOWE SPORTOWISKO SZCZYRK 2011
UKS SPORTTEAM i ZDROWY STYL


I turnus 11.02 - 19.02.2011 9dni
II turnus 20.02 - 28.02.2011 9dni
Z A P E W N I A M Y


5 POSIŁKÓW DZIENNIE
śniadanie,obiad i kolacje + oddzielnie drugie śniadanie i podwieczorek

KOMFORTOWE ZAKWATEROWANIE
hotel wyłącznie dla naszej grupy

NAUKĘ i DOSKONALENIE JAZDY NA NARTACH LUB SNOWBOARDZIE
ponad 20 tras zjazdowych, oświetlonych i sztucznie naśnieżanych w naszym zasięgu,
przez cały pobyt zapewniamy autokar do dyspozycji grupy

TRENINGI TENISOWE i SQUASH
trenujemy na nowoczesnych obiektach COS i SOLAR

NAUKĘ PŁYWANIA
aquapark BBOSIR i pływalnia COS Szczyrk

LEKCJE TAŃCA
prowadzi profesjonalna szkoła tańca

NARTY BIEGOWE, BASEBALL i DUŻO NOWYCH ATRAKCJI

...grupy 6os/1trener (początkujące,doskonalące i zaawanasowane)
Kadra sprawdzona, licencjonowana, kreatywna i zawsze uśmiechnięta!

RADOŚNIE! PROFESJONALNIE! BEZPIECZNIE!

UCZYMY, ROZWIJAMY, BAWIMY!

DOŁĄCZ DO NAS!

Szczegóły

Odnośnik do komentarza

Małgosiu mam zdjęcia ale jeszcze nie zgrane-wszystkie są wciąż w aparacie.

A tak w ogóle to chyba mnie jakieś przeziębienie bierze-wczoraj przemarzłam na zakupach w poszukiwaniu butów dla Damiana-cały Ursynów chyba przeszłam i przejechałam..... ale najważniejsze, że kupiłam co chciałam ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Badałam teren.
Sprawdzałam czy ktoś jest ::):

Kochana ja dopiero wyszłam z grypy. W zasadzie od dwóch dni czuję się dobrze, to znaczy normalnie. Nic nie boli, nie dokucza.
Maja była zdrowa, Mikołaj od środy grypę. W poniedziałek już poszedł do szkoły.

A jak Maja w przedszkolu?
Kochana dzisiaj ze 20 razy pytała mnie czy już może iść do przedszkola ::):

A jak u Was?
Spotkamy się w końcu kiedyś czy nie? ::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...