Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Witam babeczki!

Małgosia jesteś nauczycielką? Ja kiedyś chciałam być przedszkolanką, bo uwielbiałam dzieci. Kochałam praktyki w przedszkolu, bo te Brzdące są cudowne i strasznie szczere:) poza tym która by nie była zachwycona jakby podszedł do niej taki mały Szkrab i powiedział "kocham panią"?:)

Dzisiaj wybieram się do ginekologa. Pierwsza wizyta tutaj. Jestem strasznie ciekawa jak będzie.
Miłego dnia:*

Odnośnik do komentarza

szyszka a w życiu ;) to ostatnia rzecz jaką mogłabym robić, aczkolwiek ponoć mam dar do zabawy z dziećmi...szkoda, że cierpliwości do swoich nie mam tak dużo ;) a na poważnie, to ciężki kawałek chleba, dzieci są naukochańsze i najsłodsze to prawda.
Kiedyś synek Anyi spytał się mnie o mojego syna tymi słowami- a gdzie jest chłopak z 3 klasy ? ;)
stąd moje porównanie ;)

mamabąbla- to cudowny zbieg okoliczności, że wygrałaś- widać tak musiało być i życzymy szczęścia w kolejnych zabawach

mam nadzieję, że uda nam się spotkać przed świętami jeszcze - całą paczką warszawską:36_19_3::36_19_3:

Odnośnik do komentarza

mamabąbla
UFF mamy tylko areszt domowy i czekamy az plyn w uszach sam sie wchłnie... kontrol za tydzień i zobaczymy...

oby było już po strachu...
no to super, że jednak nie szpital.... niezmiennie zdrowia!!!!

Małgosiu
i jak po zebraniu? Dałaś radę się rozdwoić? :Oczko:
U nas było wczoraj ale nie poszłam....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Witam z "rana":)

mamabąbla dużo zdrówka dla córci!!! Gdzie dokładnie na Jelonkach mieszkałaś? My na Szwankowskiego to jest koło Lazurowej, Szobera. Strasznie mi się tam podobało, spokojna okolica w sam raz dla matki z dzieckiem:)Poza tym mam miłe wspomnienia stamtąd, bo tam Paulinka spędziła swoje pierwsze 5 miesięcy życia i tam przeżyłam swoją pierwszą ciążę:) Chyba już zawsze będę miała sentyment do tego miejsca:)

Po wizycie ok. Ten lekarz jest trochę"zabiegany" i nawet tętna dzidziusia nie sprawdził tylko brzuch "wymacał" i powiedział, że główka jest na dole i nisko. Tyle się dowiedziałam. Następna wizyta za 3 tygodnie(już mi zakomunikował, że krótka wizyta będzie;]).

Mi się wydaję, że zebrania jeszcze długo nie będą mnie dotyczyły, ale strasznie szybko ten czas leci więc nawet się nie obejrzę, a będę musiała jak Małgosia być 5w1;]

Miłego dnia:*

Odnośnik do komentarza

;)
kochane, 5 w 1 to nic, my jesteśmy tak cudowne, że będziemy raz, dwa w 20 osobach :snowball:

na zebraniu wszystko cudownie, byłam najpierw u jednego. potem u drogiego i znowu do pierwszego - mam wspaniałe dzieci po prostu.
Zaraz uciekamy do kina, robota czeka

szyszka- a w którym szpitalu rodzisz?
mamabąbla- dobrze, ze tylko areszt - proszę siedzieć i nie ruszać się nigdzie

czy was dzisiaj tez bolała głowa?

Odnośnik do komentarza

Małgosia w takim razie gratuluję wspaniałych dzieci:)
Będę rodziła w Wołominie. Paulinkę tam urodziłam i bardzo mi odpowiada tamtejsza porodówka i personel:) Miałam rodzic na Kasprzaka, bo tam prowadziłam ciąże, ale na ostatnim KTG na IP lekarz mi powiedziała, że najlepiej by było gdybym wzięła pod uwagę inny szpital, bo oni nie mają miejsc i odsyłają do innych. W tamtym okresie był jakiś wysyp dzieci. Podobno kobieta po porodzie musiała leżeć na korytarzu, bo miejsca na sali nie było więc wolałam nie ryzykować i wybrałam Wołomin, teraz nie będę kombinowała z innymi szpitalami skoro ten mi odpowiada:)

Mnie dzisiaj głowa nie bolała, ale śpiąca jestem(ostatnio ciągle bym mogła spać, może dlatego, że nie mogę:) )

Odnośnik do komentarza

szyszka
Małgosia w takim razie gratuluję wspaniałych dzieci:)
Będę rodziła w Wołominie. Paulinkę tam urodziłam i bardzo mi odpowiada tamtejsza porodówka i personel:) Miałam rodzic na Kasprzaka, bo tam prowadziłam ciąże, ale na ostatnim KTG na IP lekarz mi powiedziała, że najlepiej by było gdybym wzięła pod uwagę inny szpital, bo oni nie mają miejsc i odsyłają do innych. W tamtym okresie był jakiś wysyp dzieci. Podobno kobieta po porodzie musiała leżeć na korytarzu, bo miejsca na sali nie było więc wolałam nie ryzykować i wybrałam Wołomin, teraz nie będę kombinowała z innymi szpitalami skoro ten mi odpowiada:)

Mnie dzisiaj głowa nie bolała, ale śpiąca jestem(ostatnio ciągle bym mogła spać, może dlatego, że nie mogę:) )
szyszka super wybór :) może moja mama będzie przy rodzeniu Twojego dzieciaczka :D jest pielęgniarką na noworodkach :D

Odnośnik do komentarza

szyszka
ronia w takim razie może była jak rodziłam Paulinkę:) Ale niespodzianka:D

Możliwe że jak Paulisia przyszła na świat to była aczkolwiek babeczek na neonatologicznym jest sporo :)
Powiem Ci jeszcze że dzisiaj się Pani ordynator zmieniła i jest jakaś podobno średnia na jeża ;/
bynajmniej personel nie jest wniebowzięty ;/

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Można się przyłączyć?

Jestem z Warszawy, mam 2 dzieciaczków - synka przedszkolaka i córeczkę jeszcze niemowlaka. Na razie nie pracuję, ale niedługo może coś się w tej kwestii zmieni.

Była któraś z Was już w Centrum Nauki Kopernik? Czytałam, że super nowoczesne i atrakcyjne dla dzieci zrobili? Ciekawe tylko czy coś dla mojego synka się nada (rezolutny i zainteresowany poznawaniem, uwielbia kosmos, lego i wozy strażackie i militarne) czy to raczej dla starszaków ekspozycje a dla małych plac zabaw... Będę wdzięczna za opinię, jeśli coś wiecie na ten temat.

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

http://www.suwaczek.pl/cache/b55836df51.png

http://www.suwaczek.pl/cache/d49c111a6d.png

http://kuchnia.mamopolis.pl

Odnośnik do komentarza

Karolajna84
Hej :)

Można się przyłączyć?

Jestem z Warszawy, mam 2 dzieciaczków - synka przedszkolaka i córeczkę jeszcze niemowlaka. Na razie nie pracuję, ale niedługo może coś się w tej kwestii zmieni.

Była któraś z Was już w Centrum Nauki Kopernik? Czytałam, że super nowoczesne i atrakcyjne dla dzieci zrobili? Ciekawe tylko czy coś dla mojego synka się nada (rezolutny i zainteresowany poznawaniem, uwielbia kosmos, lego i wozy strażackie i militarne) czy to raczej dla starszaków ekspozycje a dla małych plac zabaw... Będę wdzięczna za opinię, jeśli coś wiecie na ten temat.

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
witamy
koniecznie musisz dołączyć do nas i odwiedzać codziennie :D

narazie słyszałam tylko że tłumy trzeba poczekać aż się przeludni a później to i my się wybieramy :D

Odnośnik do komentarza

Karolajna84
Hej :)

Można się przyłączyć?

Jestem z Warszawy, mam 2 dzieciaczków - synka przedszkolaka i córeczkę jeszcze niemowlaka. Na razie nie pracuję, ale niedługo może coś się w tej kwestii zmieni.

Była któraś z Was już w Centrum Nauki Kopernik? Czytałam, że super nowoczesne i atrakcyjne dla dzieci zrobili? Ciekawe tylko czy coś dla mojego synka się nada (rezolutny i zainteresowany poznawaniem, uwielbia kosmos, lego i wozy strażackie i militarne) czy to raczej dla starszaków ekspozycje a dla małych plac zabaw... Będę wdzięczna za opinię, jeśli coś wiecie na ten temat.

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
witaj i pisz ::):

w Koperniku-powtórzę się-ale problemem są strasznie dłuuugie kolejki... aby wejść trzeba czekać kilka godzin; my też się wybieramy ale najpierw przeczekamy to wielkie bum :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Dzięki :) No więc i ja poczekam z wycieczką do Kopernika. Na mniejsze tłumy i lepszą pogodę. Pewnie w wakacje już luźniej będzie. Oby tylko czynne było ;) No i młody podrośnie trochę.

A do frekwencji, to nie mogę obiecać, że codziennie zajrzę, ale się postaram być na bieżąco.

A wybieracie się na targi przedszkolaka w Warszawie? :)

http://www.suwaczek.pl/cache/b55836df51.png

http://www.suwaczek.pl/cache/d49c111a6d.png

http://kuchnia.mamopolis.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...