Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ☺️ jak tam świąteczny dzień minął? Ja byłam u teściowej. Zjechał się cała rodzinka, a mąż ma czworo rodzeństwa. Każdy, kto wszedł do pokoju pytał mnie jak się czuję i czy już wiem co będzie. W końcu już zaczęło mnie to irytować, bo ile razy można odpowiadać na te same pytania :D
No Ale wiem, że chcą dobrze, pytają z zainteresowaniem. Jakoś odpowiadałam z uśmiechem ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra u mnie to samo wczoraj było hahaha wszyscy pytali xd wczoraj pierwszy raz byłam tak zmęczona jak nigdy, aż czułam że brzuch mi stwardniał pierwszy raz .... przeraziło mnie to nie powiem, bo nigdy tak nie miałam i jeszcze słabo czułam wczoraj ruchy, bo ciągle byłam w ruchu i się bardzo martwiłam....ale dzisiaj Karolek rano dał osobie znać, więc jestem spokojniejsza, bo już byłam skłonna jechać na IP

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuśki! Jak tam po świętach? Ja już wogole jak słoń wyglądam...
Powiedzcie mi czy Wam już też tak puchna nogi? Ja dziś nie mogłam iść na spacer nigdzie bo nie mogłam włożyć żadnych butów... Masakra... Macie jakieś sposoby na to? Smaruje jakimś kremem dla kobiet w ciąży na opuchnieta nogi i leżę z nogami do góry ale niewiele to daje... A łydki mam aż twarde i bolą...

Odnośnik do komentarza

Night...
Hej Mamuśki! Jak tam po świętach? Ja już wogole jak słoń wyglądam...
Powiedzcie mi czy Wam już też tak puchna nogi? Ja dziś nie mogłam iść na spacer nigdzie bo nie mogłam włożyć żadnych butów... Masakra... Macie jakieś sposoby na to? Smaruje jakimś kremem dla kobiet w ciąży na opuchnieta nogi i leżę z nogami do góry ale niewiele to daje... A łydki mam aż twarde i bolą...
night za wczesnie na puchniecie.ja w 1 ciazy dzwonilam do gin w 31 tyg.no wlasnie zaczely mi puchnac i powiesziala za wczssnie.kazala sprawdzic cisnienie i bialko w moczu.jak sie potem okazalo miala racje.bialkomocz potem cisninie
Odnośnik do komentarza

No nie wiem dziewczyny mi zaczely puchnac po 30 tc .najwazniejsze mierzyc cisnienie s sprawdzac bialko w moczu.zateucie ciązowe pojawia sie po 20tc.ja narazie nie bede zapeszac ale mi nue puchną a mam zwiekszone ryzyko zatrucia.profilaktyczmie.biore acard od 8tc

Odnośnik do komentarza

Tak ja piszą dziewczyny, kontroluj ciśnienie i białko w moczu, nawet jeśli ciśnienie jest dobre a wyjdzie białko może świadczyć o tym że dzieje się coś z nerkami, zwłaszcza jeśli pomimo że dużo pijesz, mało bys sikała. Nie trzeba panikowac, ale zbadać napewno.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jak po swietach nie odzywałam się nie zaglądałam byliśmy w zakopcu. Święta minęły bardzo szybko. Zjadłam duzo hehe chodź chodziliśmy trochę prawie cały czas w ruchu i nawet raz na 1500 m huraa mąż mnie wciągnął jak było ciężej heh. Na brzuchu pod starymi rozstępami pojawiły się hm jakby to nazwać jakby mi krew podeszła takie wylewy małe nie wiem co to takiego nie są to rozstepy które są już po pierwszej ciazy narazie samruje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

U mnie też Święta szybko minęły. Mąż w sobotę rozstawil dla córki trampoline - ależ się cieszy :) Codziennie tam chodzi choćby na 10 min :) Ja się aż tak nie objadlam ale zjadłam duuuzo więcej niż normalnie, wiadomo.
Mnie nogi nie puchna, w pierwszej ciąży też nie miałam z tym kłopotu ale rzeczywiście lepiej sprawdzić ze wszytko ok niż się męczyć albo zamartwiac.

Odnośnik do komentarza

Mi święta minęły spokojnie, czyli tak jak sobie wymarzyłam. Odwiedziliśmy tylko moich rodziców jak co tydzień. Była okazja odpocząć, wreszcie mąż miał naprawdę wolne, nie musiał nic załatwiać i moglibyśmy spędzić czas razem. Pojadłam porządnie, choć i tak nie zamieściłam nawet połowy tego na co miałam ochotę. Ostatnio po prostu bardzo szybko czuję się pełna i nie potrafię dużo zjeść.
W kwestii puchnięcia się nie wypowiem, bo poprzednio tego nie miałam i na razie też jest ok. Ale pamiętam, że w tamtej ciąży lekarka za każdym razem pytała o to i sprawdzała mi łydki przy każdej wizycie, więc chyba lepiej to skonsultować.
Dzisiaj jeszcze się dzień dobrze nie zaczął, a ja już jestem padnięta, bo w nocy znowu spać nie mogłam. Chyba przez Pepsi, bo wczoraj wyjątkowo się napiłam, choć na ogół nie piję, bo to dla mnie za słodkie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...