Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Bidulki,maleństwa. Ja z obawy właśnie o komplikacje i ryzyko że trzeba by robić wcześniej cesarka, zgodziłam się na ten zabieg. Miałam gi przed godziną. Mam taką cieniutko rurkę włożoną i nie będzie sciekal mocz. Niestety pęcherz przy tym boli, ciągle sikam po kilka kropel. Uczucie jak przy zapaleniu pęcherza. Ponoc to normalne i muszę przywyknąć. Zostaje do jutra na obserwacji i resztę dom.

Odnośnik do komentarza

Zakochana jakie miałaś objawy zanim dowiedziałaś się o kamieniach?
Ja miałam silny ból w prawej nerce 2,5 tygodnia temu. Zrobiłam USG i wyszło że mam nie wielki zastój. Muszę monitorować bo może się coś tam robić nie dobrego.
Ale lekarz mi coś mówił że jakby trzeba było to założą mi jakąś rurkę do nerki-podejrzewam że to co ty masz

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza

Zakochana a temat kamieni w nerkach pojawił się u Ciebie już wcześniej czy dopiero w ciąży ? Iwona29 już jakiś czas temu debatowałyśmy na temat łóżeczek dostawnych i z tego co pamiętam cześć z nas zamierza kupić Chicco next to me ( ja akurat wersja Dream - bo ma płozy do bujania). Szukam jakiś używek ;) chociaż ciągle nie wiem czy pomieszczę się w sypialni z wszytkim bo pasuje mi mieć łóżeczko szczebelkowe, komodę zwykłą albo z funkcją przewijaka skladanego ( myślę nad tym z ikea https://m2.ikea.com/pl/pl/p/sundvik-stol-do-przewijania-komoda-bialy-30424007/ i to łóżeczko z chicco na ok 6 miesięcy. Także narazie jestem na etapie jak magicznie rozciągnąć przestrzeń ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Blawatku mój drogi, obawiam że O tym samym Ci mówił bo tylko to podobno robią ciezarnym :( ja dostałam bardzo silnego ataku kolki nerkowej, to jest ból podobny do bólów krzyżowych przy porodzie. Czujesz jakby Cię miało rozerwać od środka i żadne leki typu nospa nie pomagają. Ja musiałam jechać do szpitala i dopiero po kilku kroplowkach i 15 h ból przeszedł. Wtedy zrobili usg. W sumie przed zabiegiem miałam 3 x usg żeby sprawdzić czy są szanse na samoistne zejście kamienia, ale jest duży i ryzyko zablokowania się go było bardzo duże, bo w sumie sa 2, a to mogło by się skończyć nawet urosespa i koniecznością cięcia cesarskiego i drenażu nerki. To jest zagrożenie życia a że do terminu porodu daleko to lepiej nie ryzykować życia dziecka i mojego a ból i dyskomfort jakoś chyba zniose.
U Ciebie może udać się bez tego, ale musisz dużo wody pić min.2 litry i badać mocz i crp czy nie robi się infekcja.
Tylko w ciąży mi niestety takie kwiatki wychodzą:(

Odnośnik do komentarza

Ja kypulam juz łìzeczko zestaw mebli przewujak,smoczki,zestaw do pielegnacji z musteli,pieluszki mualunowe,octeniswpt,waciki alkoholowe,ehh podklady poporodowe,grzebyczki,krem do pupki u mnie na poczatku mustela.nawet nie chce patrzec na stan konta,do tego farby tapety robie nowy look pokojow dla dzieciątka i starszej coreczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...