Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny ile fajnych wieści, miło się czyta dobre wiadomości. Maleina, na pewno będzie dobrze i nie zmieniaj nastawienia :)
Lilla też tak miałam i nadal mam takie ciągnięcie od pachwin w górę , jeden dzień z lewej inny z prawej...na badaniu wszystko było ok, więc poprostu rośniemy:) a jak podniose coś to zawsze zaboli, więc staram się w ogóle nie dźwigać.
Jutro idę na prenatalne, pierwszy raz w życiu na jakiekolwiek badania do szpitala, mimo że sama pracuje w szpitalu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dostałam tel z poradni gdzie robiłam prenatalne że muszę przyjechać na jeszcze jedną wizytę (czekam na wyniki krwi) bo ostatnio dziecko nie chciało się obrócić i pokazać kości nosowej i inne lekarz chce ją zobaczyć i nie wiem czy coś nie tak z wynikami czy lekarz służbista musi mieć wszystko trochę mnie zestresowali

Odnośnik do komentarza

~Anna13
Cobra możliwe ja na poczatku 1 ciazy mialam 7 a na drugi dzien 4,5.teraz.biore tabletki i mam 1,5.

Ale po tygodniu tak ci spadło? Nie wiem co robić. Nie będę pchać w siebie hormonów kiedy ich nie potrzebuje. Poza tym jak pójdę do endo ze skierowaniem na cito z takimi wynikami (w normie) to mnie conajmniej wysmieje tam.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Anna13 doczytałam że ci spadło na drugi dzień. Ale skoro to tak skacze to skąd wiadomo, czy się martwić czy nie? Najważniejsze jest podobno ft4 i ft3. A to mam w normie. Nie mam pojęcia co ja mam teraz zrobić.. Chyba powtórzę wynik prywatnie i zobaczę co wyjdzie.
Nie będę brać leków hormonalnych bez potrzeby.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra powiem ci tak ja robilam caly pakiet tsh,ft3,ft4, i co wazne anty tpo i tg.wszystko mialam w normie poza wlasnie tsh.czyli te badania mialas bez brania tabletek? Tsh ma.tendecje do skokow.i warto to ureguliwac.ja przed 2 ciązą bez lekow mialam 3 .powiem ci tak zrob sobie pakiet z przeciwcialami anty tpo i tg i tsh i ft4 wtedy bedziesz miala pogląd.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Anna13 ja zawsze robię w tym samym laboratorium ☺️
W necie piszą że tsh się zmienia bardzo wolno i nawet po braniu leków należy powtórzyć badanie najwcześniej po trzech tygodniach.
Ja nigdy nie brałam żadnych leków. Nigdy nie miałam problemów z tarczyca. W żadnej ciąży.
Dzięki za odpowiedź w każdym razie ☺️
Pójdę we wtorek do mojej gin i zobaczę co ona na to. Powtórzę jeszcze raz tsh dla samej siebie i zobaczę co wyjdzie.

Ale tak na chłopski rozum, jeśli to tsh miałoby tak skakać to bez sensu to badanie bo nic nie wnosi. Co z tego jak dzisiaj w normie a za tydzień może się aż tak zmienić?
Nikt przecież nie bada tego co tydzień.
Ehhh...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...