Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Dziekuje za tak mile przywwitanie:big_whoo: ah ja to mam jakiegos pecha zrobilam test byly 2 kreski po czym poszlam na bete i jest ujemna doslownie sie zalamalam juz czasem poprostu nie mam sily do tego ,mies,spoznia sie nadal dzis mam 43 dc i nic ide do lekarza nie wiem ten duphaston kompletne namieszal w moim organizmie wogole mam poczucie ze teraz mam juz mniej cierpliwosci na czekanie po tym wszystkim co sie wydarzylo wyplakalam wczoraj pol wieczoru doslownie i powiedzialm koniec mam juz gdzies takie starania juz olewam sprawe i nie wierze juz testom zwlaszcza quick vue:)sciskam mocno!!!a jak u was>>

Odnośnik do komentarza

Hej!
Ja dzisiaj byłam na zakupach,nową torbę kupiłam:Oczko:
Bebe chyba rzeczywiście musisz dać sobie więcej luzu,bo inaczej nie dasz rady....ja też niestety miewam długaśne cylke i mnie to wykańcza:Padnięty:
Teraz jestem spokojna,ale strasznie długo mi zajęło,żeyb dojść do takiego stanu....chociaż wiem,że jak zajdę w ciążę to wpadnę w panikę:Histeria::Histeria::Histeria:
Trzymaj się Kochana:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Dzieki Ola,bylam wczoraj u lekarza ciazy brak mam czekac na miesiaczke,malo tego nawrocila mi sie torbiel na jajniku !i Pan Dr pyta sie chce sobie Pani usunac? ja cala blada w tamtym roku cc jeszcze do tej pory mam koszmarne wspomnienia oczywiscie odpowiedzialam ze nie,ok to antykoncepcja i albo zejdzie po 3 miesiacac albo pozniej zabieg albo ryzykuje zachodze w ciaze i czekam czy nie urosnie...jeszcze bylam na krwi na ca 125 szlam i plakalam jak mala dziewczynka ale wyszly dobrze dzieki Bogu :36_19_3: ale ile stresu mnie to kosztowalo ....Myslalam ze ten rok bedzie lepszy ale widze ze co chwile cos sie dzieje ... dzis 44 dc jejciu zebym dostala bo ak nie to za tydzien wywolywac bedzie :( sciskam mocno

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Stysiu witaj serdeczenie w naszym gronie:):36_3_19:
Olenka my niestety musimy zawiesic dzialalnosc ze tak powiem na 3 miesiace jak narazie czy dluzej zobaczymy musze wyleczyc ta torbiel najpierw ,albo zeby sie zmniejszyla ...przez to musze stosowac leki anty ktore wykluczaja ciaze ...ale czekam cierpliwie mysle ze przyjdzie odpowiedni czas najlepszy dla malenstwa i nas...zreszta nawet moze i dobrze bo gdyby teraz pojawilo sie dzieciatko to druga cc a tego wolalabym uniknac mam jeszcze zle wspomnienia z poprzednia musze tez psychicznie czuc sie gotowa ,ale mam sukces i musze sie pochwalic bylam wczoraj u ginekologa i dostalam luteine:) czulam ze cos mnie bierze i lekarz powiedzial zebym poczekala jeszcze moze z tydzien i wtedy zaczela zazywac a tu dzis wstaje i czuje ze na cos sie zanosi :D wkoncu dostalam!!!!! po 51 dniach ciesze sie jak nigdy:):) bez lekow bez niczego najwidoczniej tamten duphaston popsul mi cykl:)ale czuje ulge uspokoilam sie przede wszystkim
Trzymam za was kciuki!!! buziaki:)

Odnośnik do komentarza

To gratulacje,dawno nie widziałam kobiety,która cieszy się że przyszłą @ ale wiem jak to jest!!Ja sama mam długie cykle i pamiętam jak kiedyś nie miałam @ 63 dni!!!!!!!masakrycznie się bałam.
Ja czekam na wizyte z nieukrywaną radościa,chcę już wiedzieć co i jak:)no i mam nadzieję że dostaniemy zielone światełko:bocian:
Dzisiaj jadę po stół do salonu,zamówiliśmy u stolarza i dzisiaj odbieramy:):)mam nadzieję,że będzie taki jak chciałam.
Miłego weekendu Wam życzę :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki...

Widzę, że odkopałyscie nasz wątek:)

Dawno nie zagladałam, musiałam sie troche zdystansować, odpocząć, ochłonąć...

No i wrcam, ale przez jakiś czas odkładamy staranka, bo własnie zmieniłam pracę i muszę troszkę odczekać, co bym ja utrzymała...

A co u Was?????

Wielkie buziaczki

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Hej!
Witaj Natali,witaj Monia:)
Fajnie że zajrzałyście:)
Natali synek uroczy,a jakie ciekawe spojrzenie,mały amancik rosnie:36_3_15:
U mnie ok,własnie zakupiłam sobie stół z krzesłami do salonu i teraz zastanawiam się gdzie będzie stał;)
W weekend byłam na prawdziwym grzyboraniu,nawet nie wyobrażacie sobie ile grzbów mamy:)wczoraj były pierogi z samych grzebów,dzisiaj zupa grzbowa:hahaha: do tego grzyby suszone i w słoiczkach,a także mrożone na zimę:)same łakocie

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Hej!
Witaj Natali,witaj Monia:)
Fajnie że zajrzałyście:)
Natali synek uroczy,a jakie ciekawe spojrzenie,mały amancik rosnie:36_3_15:
U mnie ok,własnie zakupiłam sobie stół z krzesłami do salonu i teraz zastanawiam się gdzie będzie stał;)
W weekend byłam na prawdziwym grzyboraniu,nawet nie wyobrażacie sobie ile grzbów mamy:)wczoraj były pierogi z samych grzebów,dzisiaj zupa grzbowa:hahaha: do tego grzyby suszone i w słoiczkach,a także mrożone na zimę:)same łakocie

oj będzie miał mój synuś duze powodzenie płci przeciwnej, jak się urodził w piątek to aż 4 dziewczynki się urodziły i on jeden kawaler i położne się śmiały, że będzie miał branie.
Poza tym to taki pieszczoch, jak mama
:36_27_3::36_27_3::36_27_3:

Odnośnik do komentarza

Oleńka
moni27
Oleńko co u Ciebie????

A gdzie reszta?

Moni u mnie ok, właśnie kończę badania,odbieram ostatnie pod koniec wrzesnia i mam nadzieję, że zaczniemy staranka:bocian:

Reszta pytasz!!! szczerze mówiąc to nie wiem...może dłużej gdzieś w weekend zabalowali;)

Bebe a czy tą torbiel to będziesz leczyła hormonami??
Olenko tabletki antykoncepcyjne biore na ta torbiel,przez 3 miesiace i zobaczymy co dalej mam nadzieje ze zejdzie.:)
Ja rzadko pisze bo teraz jeszcze jeden egzamin zostal mi z 2 kierunku, ale kurcze cos nie moge sie nauczyc poprostu moze dlatego ze taka strasznie skondensowana wiedza,na malej ilosci kartek;/ milego dnia:):)

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Witam się i ja:)
Bebe mam nadzieję i trzymam kciuki aby zeszło:36_1_67: A co Ty studiujesz??Ja zaczynam w tym roku podyplomowe i już mi sie niedobrze robi na dźwięk słów "egzamin":leeee:
Natali ja biore na razie kwas foliowy i acard.ZObaczymy co będzie gdy odbiore badanka:)
Miłego dzionka:36_3_15:

Olenko dzieki za kciukasy:) oby pomogly:) ja studiuje pedagogike resocjalizacyjna i wychowanie przedszkolne,ale wyjatkowo ten egzamin cos mi nie idzie kurcze;/ dzis mamy sesje jeszcze w plenerze ja chora ,jeszcze z kolega na policzku:D
hehe ale chcemy miec juz to za soba bo ciagle albo brzydka pogoda albo nam cos wypada;/ sciskam mocno!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)

Cos nam ten watek stoi w miejscu :sen: ja juz po egzaminie udalo sie zaliczyc ale w sumie juz mialam nie isc bo chorobsko mnie dopadlo katar kaszel temperatura ale juz chcialam miec spokoj na caly semestr i dzieki temu bede mogla wychodzic sobie wczesniej:):) :smieszne: a co tam u was jak weekend mija??:sun:

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Ja własnie piję kawkę i zapraszam na pyszne rurki z czekoladą:smile_move:
Wczoraj byłam na otwarciu Europejskich Igrzyski Olimpiad Specjalnych,wiecie jak super było:):)Jakie niesamowite wrażenie na mnie zroili uczestnicy tej olimpiady,radość i szczęście w każdym z nich:36_2_25:
Dzisiaj cały dzień spędze na obijaniu się;)poczytam trochę na kanapie i odpocznę troszkę;)
Kochane może któraś z Was chciałaby się zarejestrować jak potencjalny dawca szpiku,wysyłam maila,bardzo łątwa rejestracja:

Fundacja DKMS Baza Dawcw Komrek Macierzystych Polska

Miłej niedzielki:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

babe2k
Witajcie:)

Cos nam ten watek stoi w miejscu :sen: ja juz po egzaminie udalo sie zaliczyc ale w sumie juz mialam nie isc bo chorobsko mnie dopadlo katar kaszel temperatura ale juz chcialam miec spokoj na caly semestr i dzieki temu bede mogla wychodzic sobie wczesniej:):) :smieszne: a co tam u was jak weekend mija??:sun:

Bebe większosć dziewczyn z wątku pisze na http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/9331-starania-po-poronieniach-co-zrobic-donosic-kolejna-ciaze.html Zapraszamy!

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...