Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie:)
maz , praca studia ogolnie wszystko ok. tylko brakuje tego jedego najwaznieeszego .

dostalam dzis zaproszenie na bezplatna cytologie i mysle czy isc czy nie isc
a co u was?? nie nadazam czytac

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Witam :)
niebede sie rozpisywac, ale chce powiedziec ze ja rowniez mam mojego Aniołka...Pawełek urodził sie w 32 tyg i zmarł w trakcie porodu :( rodzilam ze swiadomoscia ze go strace :( teraz znow jestem w ciazy dokladnie w 32 tyg jak narazie wszystko jest ok ale strach mnie nieopuszcza. jednak wieze ze moj aniołek niepozwoli na nic zlego dlatego żyje w nadziei ze tym razem sie uda :)

Odnośnik do komentarza

Rudek
Witam :)
niebede sie rozpisywac, ale chce powiedziec ze ja rowniez mam mojego Aniołka...Pawełek urodził sie w 32 tyg i zmarł w trakcie porodu :( rodzilam ze swiadomoscia ze go strace :( teraz znow jestem w ciazy dokladnie w 32 tyg jak narazie wszystko jest ok ale strach mnie nieopuszcza. jednak wieze ze moj aniołek niepozwoli na nic zlego dlatego żyje w nadziei ze tym razem sie uda :)

Serdeczne wyrazy wspólczucia i zarazem bardzo sie cieszę ze jest wszystko jest dobrze i wkrótce bedziesz szczęśliwą mamusią ... szczęśliwego rozwiązania i zdrówka!!!!!!:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Hello! Witam wieczorową porą!

Dbozuta witam serdecznie! fajnie, ze u ciebie wszystko dobrze, pisuj więcej!

Stocia nie stresuj się tak tym prawkiem, bo dzidziusiowi szkodzisz. A swoją drogą, masz przeczucie co do płci? imionka macie juz namierzone? pochwal się :D

Natali witam serdecznie w naszym gronie! napisz coś więcej o sobie - czym się zajmujesz, co robisz na co dzień?

Rudek
przykro mi z powodu twojej straty, ale trzymam mocno kciuki za nową ciążę - tym razem będzie dobrze! :36_1_67:

Stysia dobre podejście - na pewno kiedyś zdasz! oby wkrótce :D

Moni
i jak tam poniedziałek minął?

A ja dziś pierwszy dzien na L4, no i fajnie, odpoczywam, robię obiadki, skrzatam ale głównie się oszczędzam. Oczywiście pełno planów na te wolne, zobaczymy ile mi sie uda z tego zrealizować hehe

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Natali
Wasze forum czytam już od 2 miesięcy. Dobrze znam Wasze troski, smutki i radości.
:pig:
Nasza poczekalnia bardzo się zeszczupliła, ale to dobrze - tylu dziewczynom się udało !
Ja staram się o baby od 2 lat i jak na razie to mam za sobą poronienie w tym roku ( 8 tydzień ).
Jestem dobrej myśli!!!!

Pozdrawiam Moni!!!
Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona !

Cieszę sie, że w końcu napisałaś:)
Przykro mi z powodu Aniłka:(
Ja też się cieszę, ze dziewczynki doczekały się ciąży, ale dlaczego nas niektóre opuściły???:le:

dbozuta
witam i ja po dBuzeszej nieobecnosci, jezeli nadal moge u was przebywac bedzie mi milo.

Hehe, pytanie? Jasne... Witaj z powrotem:)

Rudek
Witam :)
niebede sie rozpisywac, ale chce powiedziec ze ja rowniez mam mojego Aniołka...Pawełek urodził sie w 32 tyg i zmarł w trakcie porodu :( rodzilam ze swiadomoscia ze go strace :( teraz znow jestem w ciazy dokladnie w 32 tyg jak narazie wszystko jest ok ale strach mnie nieopuszcza. jednak wieze ze moj aniołek niepozwoli na nic zlego dlatego żyje w nadziei ze tym razem sie uda :)

Przykro mi:) Ale i też GRATULUJE!!!!1 ŻYCZĘ ZDRÓWKA DLA wAS:)

amirian
Hello! Witam wieczorową porą!

Dbozuta witam serdecznie! fajnie, ze u ciebie wszystko dobrze, pisuj więcej!

Stocia nie stresuj się tak tym prawkiem, bo dzidziusiowi szkodzisz. A swoją drogą, masz przeczucie co do płci? imionka macie juz namierzone? pochwal się :D

Natali witam serdecznie w naszym gronie! napisz coś więcej o sobie - czym się zajmujesz, co robisz na co dzień?

Rudek
przykro mi z powodu twojej straty, ale trzymam mocno kciuki za nową ciążę - tym razem będzie dobrze! :36_1_67:

Stysia dobre podejście - na pewno kiedyś zdasz! oby wkrótce :D

Moni
i jak tam poniedziałek minął?

A ja dziś pierwszy dzien na L4, no i fajnie, odpoczywam, robię obiadki, skrzatam ale głównie się oszczędzam. Oczywiście pełno planów na te wolne, zobaczymy ile mi sie uda z tego zrealizować hehe

Ech intensywnie... Niedawno wróciłam do domku. byłam wracy, na siłowni i jeszcze miałam zebranie profilaktyków... Ech padam

Słodkich snów

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Rudek
Chciałam wam jeszcze powiedziec ze nic co nas spotyka w zyciu niedzieje sie bez przyczyny...moze to tylko jest moje głupie tłumaczenie ale mysle ze to co mnie spotkało miało jakis cel :) i cos mi uswiadomilo...ze mam najwspanialszego meza na swiecie na ktorego zawsze moge liczyc :)

Wiesz, ja myślę podobnie:) Ja straciłam synka w 40 tyg ciąży :( Przykre, ale myślę,że przez te 9 miesięcy bez mojego synka bardzo wiele się zmieniło w moim życiu. Napewno jestem spokojnieksza, mam pracę w której sie realizuję. Czuję, że Kubuś przy mnie jest i czuwa i nic złego się nie może wydarzyc... I mam świadomośc, ze chyba nie ma gorszej rzeczy niż stata dziecka, więc trzeba myslec pozytywnie i wierzyc, ze wszystko będzie dobrze...

Słodkich snów kobietki

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

No nie mogę 16 godzina i jestem pierwsza:taniec1:
witam się kobietki:):11_9_16:
A przede wszystkim serdecznie witam nowe koleżanki Natali i Rudą:36_3_15:
Dbozutkę cieplutko pozdrawiam...
Co tam kobietki u Was słychać?
Ja byłam niedostępna kurczę bo tak schorowałam,że szok...
Dopadła mnie grypa żołądkowa czy jak to się nazywa:36_2_54: w każdym bądz razie nie życzę nikomu takiego diabelstwa...
Wczoraj to z łóżka ledwo wstałam, taka słaba byłam.
Na szczęście, dzieciaczki nie pozarażałam i ze mną jest już wsio oki:)
Nawet dziś się u nas wypogodziło i mamy piękną złotą jesień.
Buziam Was kochane i do popisania bo teraz już muszę spadać,bo mężuś z pracki wraca...
Mam własnie dni płodne,więc nie moge zaprzepaścić...a zresztą wiecie o co kaman...
No to papatki:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...