Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczynki :)))

Oleńko już cie nie prewnie w drodze na wakacje ale i tak życze OWOCNEGO WYJAZDU i śliczniutkiej pogody

U mie pogoda beznadziejna tak mi się chce spać ze szok Na przemian mamy raz pada raz słońce i jestem senna praca nudna i wogóle wszystko mnie wkurza coś myślę że przyjdzie do mnie @ niebawem kurdeeeeeee

Odnośnik do komentarza

panterka
Witam dziewczynki :)))

Oleńko już cie nie prewnie w drodze na wakacje ale i tak życze OWOCNEGO WYJAZDU i śliczniutkiej pogody

U mie pogoda beznadziejna tak mi się chce spać ze szok Na przemian mamy raz pada raz słońce i jestem senna praca nudna i wogóle wszystko mnie wkurza coś myślę że przyjdzie do mnie @ niebawem kurdeeeeeee

Co tam nowego kobietki?
Panterko trzymam kciukasy oby @ nie przyszła i życzę Ci ujżenia II o takich pięknych kreseczek na teście ciążowym-w tą sobotę:36_3_15:
Ja już mam labę na dzisiaj bo córcia zasnęła...Ostatnio mi żyć nie daje bo górne jedynki jej własnie się przebijają...
Okropieństwo:36_2_20:
Jeszcze miesiąc i wątek nabierze tępa:)
Kreseczki kochane ja za Was trzymam cały czas kciukasy....
A za fasolkowe mamusie modlę się co dzień....
Buziaczki i do popisania:11_9_16:

Odnośnik do komentarza

hej babulce...
Jak mi dobrze........ ech mężuś... Jak ja się za nim stęsknilm...
Czas ucieka, byliśmy wczoraj u naszego Kubusia i mój mężuś stwierdził,m że najwyższy czas zacząc się starac o rodzeństwo dla naszego synka... Tylko kurcze wiatropylna nie jestem... A on z 2 tyg sobie jedzie...

Buziaki dziewczynki

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

witam babulce :)))

wakacje nadal trwają i cisza kurczeeee :)

U mnie spoczko ale raczej się zbliża do mnie @ bo dzisiaj miałam znowu plamienia i były malutkie skrzepiki i pewni mi przyjdzie jeszcze dziaj na wieczór CHolerka

Moniczko mam nadziję że tobię się uda Przyciśnij męzulka do łóżka i z niego nei wychodzcie prędko Życzę powodzenia :big_whoo::big_whoo::big_whoo::big_whoo:

:Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna.szymanowska

Hmm, jasne że mogę napisać coś o sobie;) Mam 19 lat, skończone LO, mature na karku, od października ide na studia zaoczne o kierunku socjologia ;) Obecnie mam staż w Urzedzie Miasta i Gminy we Wschowie- gdzie mieszkam ;) Mężczyzna mojego zycia ma 23 lata. Jestyesmy ze soba rowno 3 lata i 9 miesiecy:11_9_16: (swietujemy dzisiaj, taka mała miesiecznice, wazne jest to, ze jest co swietowac;) ! Od ponad 3 miesiecy (5 cykli) staramy sie z narzeczonym o Dzidziusia, jak narazie nie widzialam 2 kreseczek :(:ehhhhhh: Ale wierze w to ze na kazdego przyjdzie kiedys czas i w koncu Bog obdarzy Nas maleństwem;)

Napisałam to co jest dla mnie najwazniejsze, jesli macie jakies pytania to piszcie, odpowiem na kazde ;)

Odnośnik do komentarza

katarzyna.szymanowska
Hmm, jasne że mogę napisać coś o sobie;) Mam 19 lat, skończone LO, mature na karku, od października ide na studia zaoczne o kierunku socjologia ;) Obecnie mam staż w Urzedzie Miasta i Gminy we Wschowie- gdzie mieszkam ;) Mężczyzna mojego zycia ma 23 lata. Jestyesmy ze soba rowno 3 lata i 9 miesiecy:11_9_16: (swietujemy dzisiaj, taka mała miesiecznice, wazne jest to, ze jest co swietowac;) ! Od ponad 3 miesiecy (5 cykli) staramy sie z narzeczonym o Dzidziusia, jak narazie nie widzialam 2 kreseczek :(:ehhhhhh: Ale wierze w to ze na kazdego przyjdzie kiedys czas i w koncu Bog obdarzy Nas maleństwem;)

Napisałam to co jest dla mnie najwazniejsze, jesli macie jakies pytania to piszcie, odpowiem na kazde ;)

Dziękuję-teraz fajniej bedzie nam Ciebie zapamiętać...:11_9_16:
Życzę Ci dużo cierpliwości i ujżenia II pięknych kreseczek na teściku...
Ja o pierwsze dziecko starałam sie ponad rok....

Trzymam kciuki i się nie poddawaj kobietko...:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

witam kobietki :))))

Witam również nową koleżankę pisze ile chcesz :))))

Ja niestety dostałam dzisiaj @ i robiłam mimo tego teścik i niccccc Dupa !!!!!!!!

Staramy się od nowa I nowa nadzija przede mną .... :))))

Mamy już weekendzik i trzeba się cieszyć i odpoczywać hehheheheeh Miłego wieczorku Buziolki :36_4_20:

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio i z piękną pogodą za okieniem i uśmiechem na twarzy :36_1_21::36_1_21:

Chciałam was zaprosic na poranną :kawa: i pyszne śniadanko Właśnie robię jajecznicę z cebulką

CHciałałam wam życzyć miłego i :solar: dzionka

Buziolki dla wszystich :36_3_8::36_3_8::36_3_8::36_3_8::36_3_8::36_3_8:

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna.szymanowska

widze ze nie jestem sama... moje cykle mnie juz taaak wnerwiaja ze masakra.... a okres jak normalnie trwał 6-7 dni...tak teraz 3 dni...i to jeszcze bez porzadnego krwawienia..nie wiem co sie dzieje :(

Odnośnik do komentarza

katarzyna.szymanowska
widze ze nie jestem sama... moje cykle mnie juz taaak wnerwiaja ze masakra.... a okres jak normalnie trwał 6-7 dni...tak teraz 3 dni...i to jeszcze bez porzadnego krwawienia..nie wiem co sie dzieje :(

matarzyno ja to nym się ciszyła jak by trwał tylko 3 dni a nie 7-8 i się męczyć

Odnośnik do komentarza

A tak wogóle się witam niedzielnie :))))

Pogoda u mie nie za bardzo ale ważne że nie leje ehhehehe i mam nadziję że spędze niedzilę miło i wy też Tego wam życzę serdecznie Gorąco was pozdrawiam i buziaczki dla wszystkich mam staraczek i zafasaolkowanych Buziak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...