Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

stysiapysia
Ja uciekam , mam nadzieje ze się odezwę jeszcze do Was w niedziele... po pracy jak wróce sie spakuje i już na urlop wyjeżdzam bez netu zreztą :( .... ale jakby co będę pisać ,jak gdzieś net załapie :) ...nie no musze się jeszcze z Wami pożegnać....

3majcie się cieplutko do szybkiego Pisania :) ...pozdrawiam i życzę cudownego weekendu dla Was !!!!!!
stysiu bardzo ci GRATULUJE!!!!!!!!
i zycze spokojnych 9 miesiecy..............

http://www.suwaczek.pl/cache/7bdf2d896b.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8d438865c5.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Witam dziewczynki :))))

Zaglądam do was tak na chwilkę bo zaraz wybieram się z rodzicami na zakupki Ale kurde jestem w szpku ile to się pozmieniało

Stysiu Serdecznei ci gratulije :) Zyczę ci spokojnych teraz to już 8 miesięcy i trzymam kciuki wszystko będzie dobrze Dbaj o siebie i o swoją fasoleczkę Ściskam mocno i całuję :36_3_8::36_3_8::36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Stoktoteczko Moja droga tobie też gratuluję z całego serca że ci się udało I życzę spokojnych 8 miesięcy już teraz Też dbaj o siebie i o swoją fasolkę Mam nadziję że twoje marzenia o córci ci się spęlnią Buziaczki dla was :36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
aaaa ja nerwowa jakaś jestem hehe wszystko mnie wkurza ... hormony już szaleją :D
a może @ do Ciebie nie przyjdzie ??

Przyjdzie,przyjdzie....zabezpieczaliśmy się......po poprzednim poronieniu chciałam jednak pełne 3 m-ce odpuścić zanim zaczniem staranka:bocian:
A na kiedy Ty masz termin,na marzec czy już kwiecień??

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
nie no mam nadzieję,że później gdzieś się wybierzemy... nie chcę mi się cały dzień zamulać w domku...
a teraz idę pomyć naczynia i doprowadzić kuchnię do stanu używalności hehehehe :hahaha:

uuuuuu....jak ja tego nie lubię:leeee:
Ale kiedyś trzeba to robić,hahahah
Dobrze,że wyjeżdżamy,więc będziemy na głowie innych:lup:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Dzeń doberek!!!!

ja już na urlopie, wróciłam z pracy o 7:30... teraz musze się jeszcze raz wykapać i spakować ha ha .... pogoda kicha, nie wiadomo co wziąść do ubrania :)... jejku, ja będę na urlopie bez netu , jak ja wytrzymam bez WAs???? będe musiała sobie poradzić :36_2_15::hahaha:

Życzę Wam cudownej pogody i wszystkiego dobrego!!!!

Stysiu życzę Ci udanego wypoczynku....słodkiego lenistwa......pieknej pogody......ciekawych miejsc......fajnych ludzi wokół......i słońca,słońca,słońca:36_1_74:
Dozobaczonka po powrocie:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
ja jestem..ale coś ledwie na oczy widzę... chyba znowu śpiąca jestem...
już się zaczyna... u mnie to straszne będzie... z Fabim w ciąży spałam po 16 godz na dobę a rekord to 20 godz :hahaha: wstawałam tylko siusiu i jeść

No to wyśpisz się chociaz za wszystkie czasy:36_2_25: tylko kto będzie się Fabiankiem opiekował wtedy??Masz kogoś:in_love2:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
oj tak ja cały dzień wczoraj przebumelowałam :D
dziś jeszcze nie wiem... :D hehhe
a do lekarza właśnie musze podzwonić..bo mój na urlopie do 20 sierpnia..to trochę długo żebym czekała ... sama nie wiem.. he

Oleńka skoro wyjeżdżasz to życzę Ci owocnych wakacji :usmiech:

Dziękuję,dziękuję....."owocne" to one będą dopiero na naszym drugim wyjeżdzie w połowie sierpnia:smile_move: bo teraz to na @ czekam.......i zaczynam odliczać......

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
uuuuuu no to ładnie heheh na wyjazd wredota! osz to małpa... :nerw:
hehehe no ale w takim razie będziemy trzymać kciuki za następny wyjazd

Dzięki......podczas następnego wyjazdu,to już nie odpuszczę M.:hahaha: będzie przede mną uciekał.......
A co do lekarza,to lepiej wybierz takiego,którego nie będziesz musiała później zmieniać.Kurcze,strasznie dużo jest różnych konowałów.......a człowiek się nie zna i może być czasem nieciekawie:(

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
no właśnie.. to ciężko trafić... niby mogę chodzić do tego co mi pierwszą ciąże prowadził...ale on też już stary i traktuje ludzi wiesz.... taśmowo... na pierwszą wizytę pójdę tam gdzie najszybciej mnie przyjmą hehe a później wybiorę TEGO MOJEGO :D

WYMARZONEGO:hahaha: :hahaha:
No własnie czasem stary nie znaczy dobry.....ja teraz poszłam do kobiety,młodej.....i więcej mi powiedziała niż którykolwiek z dotychczasowych.......więc KOBIETY GÓRĄ:hahaha:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
byłam tylko raz u kobiety ... i potraktowała mnie niedelikatnie że tak powiem....
i jakoś mnie teraz do kobiet nie ciągnie...

Jak byłam pierwszy raz u kobiety,to też nie byłam zbyt zadowolona!ale stwierdziłam,że mężczyźni też nie są lepsi:)Teraz chodzę już do trzeciej kobiety i jest naprawde ok.to zależy jak się trafi:smile_move:
Najważniejsze,żeby był dla Ciebie dobry i traktował z należytym szacunkiem:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Cześć kochaniutkie!

Witam po powrocie z urlopu! Wróciłam w czwartek, ale dopiero dziś mogę na spokojnie przysiąć przed kompem, bo w weekend miałam 2 wesela, ale przeżyłam jakoś.
Urlopik super, naprawdę bardzo nam się podobało, na pewno wrócimy do Zakopca.

Oleńka odpisałam ci na PW ale chyba już cię nie ma :( w każdym razie życzę miłego wypoczynku (też miałam @ na urlopie :36_11_1:)

Stysia tez wyjeżdża? :Histeria:w takim razie również życzę fajnego urlopu, wykorzystajcie go jak się da!

Stokrotka a jak się czujesz? jakieś objawy? napisz coś więcej jak to było???

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...