Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wanilijka

dobry wszystkim Babeczkom :heart:

za wiele Was nie nadgoniłam hyhy, nie wiem kto z kim i gdzie...

Stocia co to mówisz ważnych gości na ur Synka zabrakło? jak to na roczku???? :ocochodzi: i co to Ardhara zmajstrowała bo w ogóle nie wiem o co kaman? :neutral:

ja sie relaksowałam, wypoczywałam a kompa może na 3 min dziennie miałam włączonego :yes:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

ojj Ardharo jak wiesz zawsze są gdzieś jakieś zgrzyty ... ja też takowe już przeszłam widocznie to taki swoisty chrzest parentingowy:hahaha:

Stocia ja rozumiem na Twojego się obrazić ale czemu dziecko winne???????????

nieładnie, BARDZO NIEŁADNIE :no: Mogli przyjść i nie gadać z Twoim!!!

Odnośnik do komentarza

wanilijka - mozliwe, szkoda tylko ze juz 2 raz :/

ale coz - nauczylam sie - pisac tylko z wami i nie pojawiac sie na innych watkach - nawet jesli mozna....

powiem wam ciekawostke - mimo ze @ przyszła albo cos innego to i tak został mi fajkowstret.... prawie wogole nie mam pociagu do palenia a jak zapale to mi niedobrze ze szok

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

Stocia powinno Im być głupio i źle a nie Tobie, jak można niewinnemu dzecku takie coś odwalić? dziecko nie jest niczemu winne i nie powinno Ono tego odczuwać.... szkoda no i wierze, że Ci przykro pewnie jak Ty bym się zachowała a przy pierwszym spotkaniu wypomniała tak, że w pięty by Im poszło:ocochodzi:

Italy jaaasne tęskniłaś :hahaha: jaki masz nastrój Morda??? lepiej chyba co ... :wink:

Ardhara czasami warto przemilczeć, bo wiesz różnie ludzie odbierają pewne sprawy...... no tak jest ten świat wirtualny skonstruowany :diablo:

Odnośnik do komentarza

wanilijka
Stocia powinno Im być głupio i źle a nie Tobie, jak można niewinnemu dzecku takie coś odwalić? dziecko nie jest niczemu winne i nie powinno Ono tego odczuwać.... szkoda no i wierze, że Ci przykro pewnie jak Ty bym się zachowała a przy pierwszym spotkaniu wypomniała tak, że w pięty by Im poszło:ocochodzi:

Italy jaaasne tęskniłaś :hahaha: jaki masz nastrój Morda??? lepiej chyba co ... :wink:

Ardhara czasami warto przemilczeć, bo wiesz różnie ludzie odbierają pewne sprawy...... no tak jest ten świat wirtualny skonstruowany :diablo:

Wanilowa...no lepiej...dziekuje
postanowilam ze wszystko jest dobrze i nie bede sie lamac...
ja to nie umiem tak zyc....zdolowana....:36_2_16:
placz, marudzenie, zalamywanie rak....to nie dla mnie....
Ja tam wole sie usmiechac z rana....
co ma byc to bedzie....
a co mi to pomoze powiedz jak sie bede dolowala?
chyba nic....tylko mi to zaszkodzi bo ludzie nie beda chcieli ze mna gadac....moja mama mi powiedziala ze ja jak sie doluje to jestem taka nieznosna ze nie da sie ze mna siedziec i gadac...
to se odpuscilam...:hahaha::hahaha::hahaha:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
racja Italy- nie można się dołować.... bez sensu.. moim zdaniem to szkoda życia... ono jest za krótkie żeby połowe przepłakać.. mimo niepowodzeń trzeba się uśmiechać i cieszyć...

szczegolnie ze jest szansa....prawda???
przeciez ten lekarz nie powiedzial ze na pewno mam to cholerstwo....
a nawet jak mam to mozna to leczyc....
to ja sie powinnam cieszyc ze jest sznsa! ze jeszcze nie wszystko stracone....przeciez nie umieram!!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

aaa co racja to racja Italy, ale wiesz mimo tego my czasem lubimy sobie ot tak pomarudzić i pobeczeć-takie nasze babskie oczyszczenie:lol: noo i co ma być to będzie też się pod tym podpiszę :yes:

może tyle to pomoże ale oprócz tego to nic więcej nie masz oprócz zadręczania siebie i najbliższych ...

to dobrze, że DOBRZE :wink:

Odnośnik do komentarza

wanilijka
aaa co racja to racja Italy, ale wiesz mimo tego my czasem lubimy sobie ot tak pomarudzić i pobeczeć-takie nasze babskie oczyszczenie:lol: noo i co ma być to będzie też się pod tym pospiszę :yes:

może tyle to pomoże ale oprócz tego to nic więcej nie masz oprócz zadręczania siebie i najbliższych ...

to dobrze, że DOBRZE :wink:

czyli sie dogadalysmy....i te same wnioski wyciagnelysmy....

"dobrze ze jest dobrze....i lepiej niz niedobrze"...

:36_3_13:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

stokrotka_87
wanilijka
hehe no wczas :)

a powiedz co Ty robiłaś całą majówkę??:Cherlipanii:

NNNIIICCC :sofunny: ehh no korzystałam z życia, korzystałam z męża, korzystałam z pogody :lol:
grillki, spacerki, odwiedzinki, spotkanka - baardzo miły weekend i ubolewam nad tym, że taki krótki aa :neutral:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...