Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

U nas na chłopaka będzie Janek a dziewczynka ostatnio powstał pomysł Amelki. No i nie wiem czy tak nie zostanie :) Pojutrze może dowiem się coś o płci :D
A ja przeziębiona i to na maxa, także domowe sposoby średnio dają rade ale muszę wytrzymać :) Wczoraj spałam od 17 właściwie bez przerwy :O tak więc cały czas niezmiennie senna.
Co do ginekologa to nie wiem czy Wam w koncu pisałam czy nie.. ale też się zastanawiam nad zmianą. Z lekarza jestem bardzo zadowolona ale rzadkie wizyty trochę mnie denerwują. Więc zobaczymy co to będzie.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kz7wbkj3s.png

Odnośnik do komentarza

Agata, zanim zaszłam w ciążę uslyszalam, że często ludzie (nawet bliskie osoby) nieswiadomie straszą kobiety w ciąży. I to się sprawdza, bo tylko słyszę a tu to a tu tamto, a ja wolę wtedy to bagatelizować a co sobie na ten temat myślę to moje. Trzeba też ufać swoim przeczuciom a ja mam, że wszystko będzie dobrze i Tobie też życzę żeby było wszystko dobrze :) i trzeba myśleć pozytywnie, pamiętajcie wszystkie :)

Odnośnik do komentarza

Hejka coś tu cisza byla przez weekend :)
Od dziś w Lidlu ubranka jakby ktoś chciał kupic 2 sztuki za 15zl podobno jakośc nie najgorsza :) ja miałam nie kupować, ale jednak się skusiłam :)
Z imion podobają nam się Weronika i Robert, na razie u nas zanosi się na dziewczynkę.
Jakoś tej nocy wyjątkowo dużo razy budziłam się na siku..
Kupiłam sobie pastę dla dzieci truskawkowa, bo pojawia się u mnie odruch wymiotny jak mam chwilę pastę w ustach, ale to chyba chodzi o jakiś składnik w paście niekoniecznie posmak mięty.
Aagata trzymam kciuki za zabieg:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, co do zakupów to w Biedronce od dziś są akcesoria niemowlęce i takie tam, ja poluje na poduchę dla kobiet w ciąży.
Jestem już po zabiegu , narkozę miałam krótka więc podpbno dzidzi nie zaszkodzi. brzuchol trochę bolał ale dostałam jakiś zastrzyk rozkurczowy i jest co raz lepiej, do jutra jestem przykuta do lozka więc niestety dziś to co uwielbiam najbardziej czyli basenik;-) jak będzie wszystko dobrze to już jutro do domu. Z niecierpliwością czekam na męża żeby się jakoś ogarnąć i marzę o herbacie:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/gannskjobtv0uosn.png

Odnośnik do komentarza

asia1986
Hejka coś tu cisza byla przez weekend :)
Od dziś w Lidlu ubranka jakby ktoś chciał kupic 2 sztuki za 15zl podobno jakośc nie najgorsza :) ja miałam nie kupować, ale jednak się skusiłam :)
Z imion podobają nam się Weronika i Robert, na razie u nas zanosi się na dziewczynkę.
Jakoś tej nocy wyjątkowo dużo razy budziłam się na siku..
Kupiłam sobie pastę dla dzieci truskawkowa, bo pojawia się u mnie odruch wymiotny jak mam chwilę pastę w ustach, ale to chyba chodzi o jakiś składnik w paście niekoniecznie posmak mięty.
Aagata trzymam kciuki za zabieg:)

Ja przy wymiotach w ciąży używałam pasty Meridum, jest delikatna i smak gumy balonowej.

Odnośnik do komentarza

~Natt
asia1986
Hejka coś tu cisza byla przez weekend :)
Od dziś w Lidlu ubranka jakby ktoś chciał kupic 2 sztuki za 15zl podobno jakośc nie najgorsza :) ja miałam nie kupować, ale jednak się skusiłam :)
Z imion podobają nam się Weronika i Robert, na razie u nas zanosi się na dziewczynkę.
Jakoś tej nocy wyjątkowo dużo razy budziłam się na siku..
Kupiłam sobie pastę dla dzieci truskawkowa, bo pojawia się u mnie odruch wymiotny jak mam chwilę pastę w ustach, ale to chyba chodzi o jakiś składnik w paście niekoniecznie posmak mięty.
Aagata trzymam kciuki za zabieg:)

Ja przy wymiotach w ciąży używałam pasty Meridum, jest delikatna i smak gumy balonowej.

Przepraszam chodziło mi o MERIDOL

Odnośnik do komentarza

Szkoda że te ciuszki teraz bo u mnie też jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek zakupy.
Dziewczyny, co do ubrań dla nas - wielorybek- to ja znalazłam fajna stronę zoio.pl. wprawdzie nie mają tam oddzielnej kategorii 'odzież ciążowa' ale jest sporo ubrań które są luźne i tanie. Sama mam kilka sukienek które teraz do lwginsow będą jako tuniki :)

Odnośnik do komentarza

Natt ten meridol następnym razem spróbuje :)
Odebrałam wyniki badań prenatalnych i raczej wszystko ok tylko szerokość główki niewielka, ale jak jakaś dziewczyna pisala taki wymiar jakiemuś lekarzowi na forum to odpisał że USG prawidłowe
Te bodziaki lidlowe to kupiłam niebieskie więc niby bardziej dla chłopaka ale myślę że słoniki to i dla dziewczynki beda, kupiłam jeszcze legginsy już typowo dziewczyńskie:)
Mamuska94 Zerkne na zoio :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny po weekendzie :) co do poduszki z biedry- moja siostra kupiła sobie ostatnio jak była i jest zachwycona bo sprawdziła się pred porodem a teraz używana jest jako kokon dla za dużej na prawdziwy kokon Sary ;p więc uważam ze super zakup :) jakoś podobno dobra więc ja chyba mogę polecić :)
Ja dzisiaj dostałam zwolnienie od lekarza więc teraz będę wypoczywać.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kz7wbkj3s.png

Odnośnik do komentarza

Mamuśka94 ja wszystko prałam dla synka i prasowałam. Kołlcyki tez, kołderke zaczelismy urzywac jak dziecko skonczyłi 1.5 roku, ze wzgledu bezpieczeństwa. A poduszki nie używamy wcale, ze wzdledów zdrowotnych, ja od małego spie bez poduszki, i Dawidek tez spi na płasko. I jak nawet dawałam mu płaską ostatnio to wyrzucał z łóżka.
Macie miże tak ze jak kladziecie sie to zatyka wam nos? Mialam tak w 1 ciąży i teraz tez i mam problem ze spaniem.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie wiem że to normalne, ale tak wkurzające, bo czasami jak sie przebudze na siku to potem z tym nosem nie moge znowu usnąć, a jeszcze w nocy ostatni tydzien synek aie wierci, popłakuje, woła zeby go przytulic i wstaje o 5,chodze jak zombi. Ale wiem że potem lepiej nie bedzie, jak chlopaki po molei beda mamuski potrzebować, jeali jeszcze Adaś bedzie taki cycuszkowiec jak Dawidek był, ro se nie pospie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...