Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

Marlenk4 może sen był proroczy :) cieszę się że wszystko dobrze
Joilko07 u mnie też ale dopiero teraz uaktywnił się zatkany nos, ale tak lekko więc to chyba faktycznie ciążowe a nie jakieś przeziębienie.
Ostatnio mi się cały czas zdaje że ściskam brzuch w nocy, może faktycznie trzeba ta poduchę kupić :)

Odnośnik do komentarza

Tak, mój K czytał o tym nieżycie. Jakaś masakra jeśli tak będzie wyglądać do porodu bo mówiono mi że w ciąży ssobie wypocznę i wyśpię się a ja w sumie średnio się wysypiam i właśnie ciężko mi zasnąć itd... suche gardło też nie pomaga. ;)
A na czym polega to ściskanie brzucha w nocy? ciekawa jestem :)

Mi się już 3 razy śniło że chłopca będziemy mieć także aż mnie to już szokuje ;p

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kz7wbkj3s.png

Odnośnik do komentarza

Marlenk4 tak dziś już na szczęście do domku, noc miałam koszmarna bo wymiotowałam i bolała mnie głowa, mojej dzidzi chyba jednak narkoza do gustu nie przypadła. Na szczęście brzuch nie boli już wcale, mam brać dodatkowo teraz magnez i 6 nosp dziennie żeby szew nie wywołał skurczy. Za tydzień kontrola, u lekarza. Cieszę się że to już za mna.
Co do nosa to ja miałam to w poprzedniej ciąży , ciągle krwawienie i katar,moja Pani dr mówiła że to obrzęknięta śluzówka i to normalne w ciąży. Teraz nie mam żadnych takich objawów, ale w sumie w tej ciąży to w ogóle nie mam objawów;-)
Koleżanka kupiła mi poduchę z biedronki to będę testować i dam znać.
Dziewczyny czy wam też się czasem wydaje że czujecie powoli jakieś ruchy?mam wrażenie że co jakis czas czuję chociaż w każdej ciąży bylo to raczej dużo później . Dziś mój maluch miał czkawkę na USG, biedny wyglądał jakby spal tylko podskakiwał co parę sekund cały.

https://www.suwaczki.com/tickers/gannskjobtv0uosn.png

Odnośnik do komentarza

Aagata ja juz ponad tydzień czuje delikatnie ruchy, wiem ze to to bo wczesniej tego nie czułam, zawsze w tym samym miejscu na dole. A z Dawidkiem poczulam kolo 17 tygodnia i inaczej to było, czułam go bardziej przy pępku. Za chwile dojdziesz do siebie i będzie dobrze. Ja na odwrot w 1 ciąży mało objawow miałam, a w tej okropnie sie czuje, dopiero teraz juz trochy lepiej.

Odnośnik do komentarza

Madzia o tym leku nie słyszałam. Widze, że chyba dziala na obniżenie cholesterolu. Ja mam w listopadzie endokrynologa ale pewnie jak zawsze skieruje mnie na USG tarczycy, chyba że w ciąży coś innego wymyśli :) Natomiast od mojej gin biorę euthyrox w najmniejszej dawce.
Aagata to dobrze, że już domek :) Koniecznie daj znać z poducha bo jestem ciekawa czy warto kupić czy niepotrzebny wydatek. Jak już nie będzie w Biedronce to jest wiele podobnych na rynku. A mnie dziś glowa napieprza i odruch wymiotny miałam dwa razy ( ale to cały czas mi się wydaje że przez duphaston ...
Pogoda super, polecam spacer :)

Odnośnik do komentarza

Asia haha mam ten euthyrox ten drugi dla teściowej kupiłam i mi sie pokickało. Jak byłam mała brałam letrox. Za miesiąc kontrol i jeśli nie pomoże to zwiększy dawkę.
Aagata dobrze że juz do domu :)
Cebulka no naprawdę wcześnie ale mama ginekolog mówi że jest to możliwe i miała pacjentki, ktore czuły wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy któraś z Was stosowała w obecnej lub poprzedniej ciąży maść tribiotic?
Zrobił mi się zastrzal na palcu, nie ma tragedii ale długo się nie goi. Maść z tymi antybiotykami może szybciej by pomogła. W ulotce jest zabronione ale na kilku forach czytałam że kobiety go stosowały.

Odnośnik do komentarza

Ja też wczoraj kupiłam poduchę w biedronce. Jedna jedyna na mnie czekała, a największą na razie radochę ma z niej córka :P w poprzedniej ciąży też taką miałam, ale później sprzedałam, także trzeba było zainwestować jeszcze raz.
Powiem Wam, że mimo początku drugiego trymestru sił mam chyba mniej niż w pierwszym :/ albo to jakieś przesilenie czy coś. W każdym razie chętnie bym leżała cały dzień, a tu psikus - nie ma jak...
A co u Was słychać? Cichutko tu u nas

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73b4ihce3y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hprh69va6i.png

Odnośnik do komentarza

Ja tej maści też nie znam więc nie doradzę.
Ja dziś mam bardzo kiepski dzień. Ból głowy od rana. To chyba przez tą wysoką temperaturę na dworze. I ostre słońce. Jeszcze mój przedszkolak w domu jest bo gorączkuje - zapalenie gardła.
Mi w drugim trymestrze mdłości odeszły, ale nadal jestem bez sił i muszę długo zbierać sily żeby w domu coś ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Mnie głowa bolała wczoraj ale tak do wytrzymania
Przekonalyscie mnie do poduszki :) nabyłam właśnie, u nas chyba małe zainteresowanie bo dziś znowu były 3 ( jak wczoraj ) chyba że uzupełniają z magazynu :)
Karolka My się ze szwagierką wybieramy na szkołę rodzenia, a druga (już mamusia) chodziła i poleca tylko u nich w Kraku podobno trzeba się szybko zapisywać, bo jest problem z miejscami. Myślę że dla osób rodzących pierwszy raz jest to dobry pomysł, ja jestem kompletnie zielona :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...