Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Magda co do ochraniacza to tez ueażam za zbędny zakup, a napewno na początku. Ja mniałam z Dawidkiem. I powiem ze pierwszych pół roku nie było po co, a po pół roku Dawid wylądował w łozku z nami bo przrz ząbki budził sir w nocy czasami co 15 minut u juz chodzułam wykończona od ciągłego wstawania. Teraz odrazu łożeczko dostawiam do łożka, do teraz żałuje ze wpadłm na to dopiero jak Dawid miał 1,5 roku:)
Dzis mi nogi do tyłka wchodza, wracając przez park do domu z przedszkola Dawid namowił mamuske na sale zabaw, no i poszliśmy, jak wyszlismy juz było ciemno, dobrych kilka km zrobilismy, az byłam w szoku że dał rady tyle przejsc:) takze dziecko spi, a ja odpoczywam:)

Odnośnik do komentarza

Dziecko wymeczone to przynajmniej mama może odpocząć potem ;) ja dostałam w prezencie kolderke z poduszką taką płaską więc jestem na etapie szukania poscielki ;) ą ze mamy kotka w domu to padło na posciel w kotki :) no ale dupa. Słyszę i czytam ze noworodek pod poscielka absolutnie. Tylko pod kocykiem, w rozku albo spiworku!! Wrrrr Naprawdę dziewczyny? Dawidek i Laurka w rozkach spali??

monthly_2018_11/marcoweczki-2019_70059.jpg

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Madga taaaak. Zaczekaj z ta pościelą do jesieni już. Na początku jest zagrożenie że noworodek wtuli buzię w poduszkę lub nakryje się kołderką i się udusi. U nas podusia i kołdra sprawdziły się jesienią jak mala miała pół roczku. Wcześniej była zbyt mało mobilna, później upały więc tez był sam kocyk. Oby 12 listopad był wolny to odpoczniesz ;)

cebulka fajnie że dalas się namówić, przynajmniej był tez spacer :) pewnie oboje dość szybko padliscie.... Ja tak mam po dotlenieniu się

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Magda z tego co pamiętamcto kołdrke mozna po roku. Dawid zaczął spac pod kołderką dopiero od tej jesieni. Wczesniej nie akceptował i sie rozkopywał i wolał kocyk.jak sie urodził to ma początku w cienkim rozku spał bo był maj. Potem latem to w ogole przykrywalam go pieluszką flanelową. A na jesien sprawdał sie spiwor plus kołderkA. Do roku- bo jak zaczął chodzic to juz po spiworze:) ale do teraz woli chłodniej i mawet teraz rozkopuje kołderke w nocy i spi w pizamce. A co do popuszki to spi bez. Tak jest zdrowiej:) ja tez spie bez poduszki od dziecka. Probowalam mu dac taką wlasnie płaską ale wyrzuca.
Pinka ja owszem byłam wczoraj padnieta, w nocy tez mi sie brzuch trochy napinał, nie wiem czy to juz czas na te zkorcze brextona czy to za duzy dystans. A Dawid niezniszczalny:) usnął moze pół godzinki wczesniej niz zwykle. Na razie spi, i mam madziej ze jak wstanie to nic mu nie bedzie bo wczoraj przy kąpieli mila krostki na ciele, myslr ze to potowki. Ale moze ospa? Ale szczepilam w lipcu 1 dawka. Teraz ma byc 2 ale przez tw katery odwlekalismy a teraz czekam na wyplate bo 240 zl u nas kosztuje.
Milego dnia

Odnośnik do komentarza

Magda78 trzymam kciuki za połówkowe. Napewno bedzie dobrze:) daj znać. Ja w 1 ciąży to dopiero po połowkowych przestałam sie martwic:) chociaz w 1 nie bylo takich atrakcji jak teraz.Dawid miał stwierdzone Atopowe zapalenie skóry bo jak miał 7 miesiecy zaczeło go sypać w okresie od listopada po kwiecień, ja na diecie eliminacyjnej przez rok siedziałam, za rok znowu powtorka listopad kwiecien zsypany, wiec alergolog stwierdziła ze AZS w sezonie grzewczym. A teraz skore ma czystą a pojawił sie katar wiec pediatra mówi ze alergiczne. Zobacze jak bedzie dalej to znowu do alergologa pojadę.
Pinka dzięki:) jak tam Laura w przedszkolu?
Adaś od 2 sni kopie mocnie i mąż wreszcie poczuł też ruchy- i teraz jak Dawid usnął to Adas zbombardował ucho męża.

Odnośnik do komentarza

cebulka dzięki, bardzo dobrze sobie radzi i mnie inaczej czas mija :) sama Laura jest zadowolona bo tam ma koleżanki, fajne zajecia i wspólne zabawy :)

Magda78 o której masz wizytę?
Gosia0909 możesz mi podlinkowac te 2 szt co kupilas? Ja szukam to same drogie. A co do Lullalove to jakość naprawdę mega. Mam juz kocyk.

Mialam nie przespana noc. Nie dość że budziły mnie ataki kaszlu który nie może się skończyć od 3 tygodni to jeszcze miałam koszmary na tle religijnym. Cieszę się że już jest rano :)

Jak się czujecie? Mój mały też nabiera pomału sił i kopie coraz mocniej.
Wchodzę dzisiaj w 23 tc :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Magda78 super że wszystko dobrze. Ja mam jutro. Mimo że to moje drugie polówkowe to bardzo się stresuje ;)

cebulka jak czujesz że coś Cię pobiera to już coś dzialaj bo ja zbagatelizowalam pierwsze objawy i męczę się 3 tydzień

Gosia0909 dzięki za link, na pewno skorzystam :)

Próbuje cos od rana zamówić w Smyku ale tyle chętnych osób że do tej pory mi się nie udało

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

To zdrówka dziewczyny dla Was dużo! I dla Dawidka! Pinka trzymam kciuki za jutro :) Gosia Ty widzę zorientowana w tych akcesoriach :) Jaki słuchaj rodzaj spiworka byś kupiła? Bo sa takie zwykłe jak dla dorosłych, takie z kapturkiem i takie zapinane jak spioszki bez rękawów, ale czy dziecku w łapki nie będzie zimno? Cholera wie jak to w marcu będzie. Myślę że taki cienki spiworek byłby wygodniejszy niż otulanie kocykiem.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Gosia no sliczne te otulacze, chyba tez sie skuszę.
Pinka jak tam po USG?
Ja juz padam z nóg, poszłam z sąsiadką na spacer i z jej synkiem, no i moj Daeid znowu mama chodz na kulki, a ze sąsuadka tam jeszcze nie byla to poszlismy, a tam godzinna rezerwacja, a malucht nie chciały wyjsc w płacz, wiec czekalismy godzine, w miedzyczasie zjedlismy pierozki, potem dzieciaki sie wyszalały, a jak wracalismy to usneli:) no i wniosłam na dore tych moich 14.5kg szczescia i padłam na łozko:) jutrobwysyłam Dawida do przedszkola, chyba antybiotyk pomaga, oko juz nie ropnieje, z nosi nie leci, kaszel nie dusi. A ja musze ogarnąc dom:) bo potem znowu długi weekend:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...