Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle to jestem zdumiona jak w ciągu kilku dni nasilają się ruchy malucha. W zeszłym tygodniu niecierpliwie leżałam z ręką na brzuchu i czekałam aż Mały się poruszy a teraz kopie mnie pod pepkiem i budzi w nocy. Nawet ręki nie muszę kłaść by go czuć. A wczoraj jak miał czkawke to brzuch mi cały skakał :D
Swoją drogą strasznie mnie swędzi skóra na brzuchu....tez tak macie?

https://www.suwaczek.pl/cache/120ff8403c.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny widzę, że Wy już tyle zakupów macie a ja dalej nic i nawet w necie jeszcze nic nie patrzyłam...
Też nie lubię niczym się smarować, do tej pory jak raz w tygodniu użyłam balsamu to już było dużo:)
Mnie z kolei swędzi skóra wkoło pępka, wogóle to on mi całkiem wylazł na wierzch, wygląda jakby się oderwał, jakby nie mój był:)

Odnośnik do komentarza

Karolcia_m2 ja też jeszcze nic nie mam, co prawda już w 13 tyg Pan Doktor powiedział, że bedzie prawdopodobnie dziewczynka, ale zaznaczył też, że nie może tego zagwarantować, w 17 tyg potwierdził, ale czekałam do połówkowych, tak więc pewnie na dniach zacznę zakupowe szaleństwo :D Jedyne, co mnie może zastopować, to fakt, że przed nami jeszcze przygotowanie pokoju i póki co nie bardzo mam, gdzie to trzymać :/

Odnośnik do komentarza

A ja jedynie co to w sobotę ze szwagierka przeglądałam ciuszki po jej chłopakach i znalazło się coś co wzielam ;) tylko to już trochę leżało w worach na strychu i musze to przeprac i znowu poprzegladac bo niektóre mi się nie podobały ze względu na stan ale moja szwagiereka się tak zachwycala ze nie wypadalo mi jej powiedzieć ze się już nie nadaje :D
I to na tyle z moich przygotowan... czekam teraz na polowkowe :)

Odnośnik do komentarza

Patt super. W ktorym tygodniu mialas polowkowe?
A mnie od soboty cos meczy. Jakby mdlosci, miejsca nie moge znalezc. Dziś to czuje się jakby przeziębienie łapalo i tak jakos niedobrze. Nie sa mocne objawy ale dokuczaja. Taka czuje sie "niewyrazna"

Odnośnik do komentarza

U mnie brzuszek też już widoczny. Chodzę w ubraniach ciążowych już kilka tygodni. Apropo kultury ludzi to rzeczywiście brak słów. W pierwszej ciąży też nikt niby nie widział brzucha i nigdzie mnie nie przepuszczali w kolejce. Tylko raz się zdarzyło też w toalecie jedna Pani mnie przepuściła. Więc teraz też tego nie będę oczekiwać...
Pati gratuluję Synka, u nas najprawdopodobniej będzie druga Córeczka :) Połówkowe usg mam w czwartek to pewnie lekarz potwierdzi płeć.
Miłego dnia Dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję synka, Patt!
To bardzo dobra wiadomość, ze wszystko w porządku. Ja dzisiaj mam jakąś niemoc. Nic mi się nie chce. Młody też marudzi, a na dworzu szaro, buro i ponuro. A takie miałam plany :P
Macie już wybrane imiona dla dzieci? Czas już powoli się zastanawiać, skoro wiadomo jaka płeć w środku brzucha siedzi ;) u nas zawsze miała być Jadźka (tak w zartach mówiliśmy, nawet przed pierwszą ciąża, która nawet w planach nie była). No i pierwszy urodził się Marcin.. Długo rozmawialiśmy nad imieniem (Gerald, Minigniew... To tylko jedna z setek propozycji :D) a Marcin okazał się Marcinem dopiero w dniu urodzin :P
Teraz jeśli to bedzie dziewczynka... Już teraz mówimy o tym dziecku Karolinka, ale ja na 100% nie jestem przekonana. A chłopca w ogóle nie bierzemy pod uwagę :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...