Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ann

!!!Ważne dla laureatów konkursów

Rekomendowane odpowiedzi

Po każdym zakończonym konkursie proszę o dane adresowe do wysyłki. Nawet jeśli ktoś już kiedyś coś wygrał, to przy kolejnych wygranych proszę przesyłać dane (zgodnie z regulaminami konkursów).
Nie tworzymy bazy adresowej z Waszymi danymi i nie szukamy w archiwach.
Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malangr

Witam
Nazywam sie Anna Grabowska i razem z moja córeczką Aleksandrą wygrałyśmy jedną z nagród w konkursie.Podaję swój adres do wysyłki nagrody.
Anna Grabowska
ul.Zaparkowa 14/25
42-400 Zawiercie
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inkaaa

magdagb
przepraszam moze pytanie jest.... no ale... jeśli koś wygrywa to dostaje maila?

Wydaje mi się, że nie dostaję się e-maila. Jeżeli ktoś kto brał udział w konkursie, i podczas wyników zobaczy, że wygrał, to musi wysłać swoje dane adresowe do wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna_:)

ja raz wygrałam i nieotrzymałam @, więc sie nie dostaje. Ale super miło było gdy paczka przyszła na adres zagraniczny i nie było problemów.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna_:)

czy ja wiem... to zacheca do czestych odwiedzin i sprawdzania co sie na forum dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też na początku wychodziłam z założenia, że fajnie by było dostawać e-maile z powiadomieniami o wygranej ale jeszcze bardziej satysfakcjonuje mnie fakt, że nasze dane nie są do niczego wykorzystywane a więc i nie są gromadzone. Jakoś mam za to dla naszych gospodarzy większy szacunek niż do gospodarzy innych portali, którzy wykorzystują nasze dane do dobrowolnych celów i przekazywania ich Bóg jeden wie komu.
To był jeden z powodów, dla którego pokochałam od razu tą stronkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ktoś chce wiedzieć czy wygrał, to zapraszamy na forum... Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy zawsze ma czas na regularne zaglądanie na forum, a nagroda przepada zapewne jeśli nie wyśle się danych w ciągu kilku dni! No, ale cóż - zabiegani zawsze tracą:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ojjj a ja nowa i rzuciłam się na konkursy (ehh może uda mi się coś w końcu wygrać). Dobrze że tu zajrzałam - dzięki bo bym czekała na maila a tak będę pilotować

córa 21.08.2010 (4070/58)
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49758.png
syn 22.01.2008 (4050/59)
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49746.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

anutka13061988
Przepraszam za to może nie zbyt mądre pytanie, ale jestem tu nowa i chciałabym się dowiedziec jak już wygra się nagrodę w konkursie, to gdzie mam przesłać swoje dane adresowe?

Przy wynikach konkursu są podane informacje potrzebne laureatom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ann
anutka13061988
Przepraszam za to może nie zbyt mądre pytanie, ale jestem tu nowa i chciałabym się dowiedziec jak już wygra się nagrodę w konkursie, to gdzie mam przesłać swoje dane adresowe?

Przy wynikach konkursu są podane informacje potrzebne laureatom

o! a to bardzo cenna informacja!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się. Po zakończeniu konkursu(w wynikach konkursu) ,gdzie podani sa zwycięzcy, zawsze jest napisane gdzie wysłać maila i jakie są potrzebne dane (nick, imię+nazwisko wraz z adresem, ewentualnie nr telefonu -dla kuriera doręczającego przesyłkę). Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości i ja będę "musiała" podać swoje dane mailem ;)-oczywiście pod warunkiem,że w końcu wygram nagrodę w jakimś konkursie:eureka:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie głównej, na prawej belce jest dział konkursowy i dwie zakładki:
Aktualne konkursy i wyniki.
Po kliknięciu tej drugiej pojawi się dział podany przez bursztynkę.
To wyjaśnienie na przyszłość dla tych, którzy po raz pierwszy w naszym dziale konkursowym ::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, dziewczyny raz jeszcze - jestem tu od niedawna i troche błądzę jeszcze ;) Ale jest juz coraz lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ;)

mam pytanie - czy moje dane do Was dotarły? wygrałam w konkursie jakiś czas temu, od razu podałam dane do wysyłki nagrody. weszłam w zakładkę 'kontakt'. zawsze szybko dostawałam od Was przesyłkę. teraz coś mnie tknęło, że może coś zrobiłam nie tak i nie macie moich danych?
proszę, odpiszcie, bo nie chciałabym, aby nagrody prepadły :(

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...