Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamazatrzytygodnie

zamówiłam ten wózek muuvo quicki oczywiście teściowa obrażona, że nie wzięłam po jej ukochanej córeczce wózka... a ona miała taką kobyłę, że nawet by mi się do korytarza nie zmieścił.. dramat... boje się co będzie dalej jak już maluszek będzie na świecie, a ja będę sięteściowej stawiać... Mąż oczywiście stanął w mojej obronie, ale z domu jej przecież nie wyrzuci...

Odnośnik do komentarza
Gość Agata magda

Kawa gratulacje! duży chłopak! Ci lekarze nie maja sumienia zeby pozwolić na 11 h męczarni! to naprawdę długo...wydaje mi się tak dlugi poród może być niebezpieczny ... Dobrze ze się skończyło dobrze. Odpoczywaj nabieraj sił, ze zdjęcia widać ze chłopak ma wyraźne rysy twarzy :) gizel czekamy ba wieści :)

Odnośnik do komentarza

mamazatrzytygodnie - nie martw się u mnie było to samo tylko z innym wózkiem, mamuśki się wtrącają częst odlatego że chcą dobrze tylko nie zawsze im wychodzi grunt ze masz meza po swojej stronie :) ja kupowałam salse 4 abc design to były problemy czemu nie kupie takie jak sa teraz najmodniejsze i co ciagle na fb wstawiaja z nimi zdjecia... gdzie mi sie zwyczajnie nawet nie podobaja. Po porodzie tez bedzie inaczej i pewnie docenimy te pomoc i rady

Odnośnik do komentarza

Kawa, Maksiu to faktycznie konkretny chłop i widać, że zmęczony porodem. Wcale się nie dziwię! Napisz czy już wstałaś i kiedy Synka Ci przynieśli? Próbowałaś jest z karmić? Sorki, że tak dopytuje ale czeka mnie podobna sytuacja a zależy mi by moją Małą do 2h od porodu przystawić ;)

Odnośnik do komentarza

Świetnie, że Ci Go tak szybko przystawili. A to, że nie był głodny to podobno normalne u świeżo narodzonych dzieci. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie. Rano już na pewno będzie Ci lżej by wstać i pochodzić. Teraz już pójdzie z górki. Ja jeszcze 6 dni i też będę mieć z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Gizel gizel

No to laski , o 15 pojechalam na usg zeby zobaczyc co i jak i mam skurcze a na ustach k.... mac ... co 10 minut. Usg pokazuje ze ulozyl sie odwrotnie ... zanim lekarz przyszedl 16 , on mi tu o obracaniu Julka , ze moze cesarke ale to w poniedzialek bo nie wiadomo jak akcja porodowa , a ja juz skurcze co 5 minut ... o 17/20 odeszly mi wody .. nie zdazyli podac znieczulenia na cesarke nie zdazyli , maly urodzil sie posladkowo bez znieczulenia tylko gaz tu mialam co gownooo daje ... nic.nie zdazyli wazy kolo 3kg tak wszystkoo szybko poszlo ze nie xdazyl maz sie zapytac . Mowie wam boli jak djabi ale juz pooo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...