Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze kazda z nas by chciala a wszystko stoi.... ja po poloznej cisnienie oki , tetno malego oki , zaproponowala masowanie szyjki yyy nie chcialam i jutro usg mam w szpitalu zeby zobaczyc czy maly prawidlowo ulozony glowa do dolu i z lekarzem w razie coo co robimy dalej . Bo niby prawidlowo 40 tydzien a do 15 stycznia wszystko jest w terminie nooo idzie sie pochlastac mowie wam .

Odnośnik do komentarza
Gość mamazatrzytygodnie

Kochane! Ratunku! mam termin na koniec stycznia, a nadal nie mam wózka. Miałam wybrane kilka, ale każdy mi odradzali, bo albo za cieżki albo za mały albo się ciężko składa. Mam ochotę zaryzykować i kupić wózek, który niedawno dopiero wyszedł z Muuvo, konkretnie Quick. Bardzo mi się podoba, ale jestem jedną wielką wątpliwością. Jak myślicie, zaufać swojemu przeczuciu czy słuchać wszystkich dookoła?

Odnośnik do komentarza
Gość Agata magda

Kati zazwyczaj na sztucznym dzieci robią kupki rzadziej a po mleku mamy często bo ona w sposób naturalny przeczyszcza. Ale pamietam ze szpitala dziewczynkę która po mleku sztucznym to był bebilon jakistam nie zrobiła kupki przez tydzień, jej mama twierdziła ze trzeba zmienić mleko lekarz pozwolił zmieniła na mleko humana i dziecko zaczęło się normalnie wypróżniać. Musisz obserwować..

Odnośnik do komentarza

Kati, dzieci na piersi mogą i tydzień nie robić kupki i jest to normalne :)
Nasza Ala najczęściej robi po posiłku lub w trakcie, najbardziej lubi w świeżo ubraną pieluszkę :D

Co do połogu to powiem tak, szału nie ma. Ciąża piękna, poród wspaniałe doznanie, natomiast potem... Ogólne milczenie, a obolałe kobiety z wielką raną krocza starają się kilkukrotnie zwlec z łóżka w nocy do głodnego noworodka... Akurat ja, nawet po naturalnym i sprawnym porodzie, nie kicałam niczym króliczek. Byłam słaba, miałam konkretne zawroty głowy, nie miałam siły wstać i przejść kilku kroków do toalety, krwawienie było obfite, a rana bolała ogromnie i bez przeciwbólowych ani rusz! Bolało do łez. Zaopatrzcie się dziewczyny w koło do nauki pływania dla dzieci, bo bez tego u mnie było ciężko.

Pomoc męża była nieoceniona i dzięki niemu jakoś dałam radę. Choć... Miłość do Maluszka jest silniejsza niż wszystko :)

Co jeszcze do połogu - ostatnio poszłam do toalety i poczułam, jak coś ze mnie wylatuje... Był to skrzep wielkości połowy cytryny, koloru i konsystencji świeżej wątróbki... byłam przerażona, bo nie wiedziałam, że coś takiego jest normalne... Więc uprzedzam Was.

Na pocieszenie - jutro dwa tygodnie i jest prawie dobrze, prawie, bo boli mnie szycie (wczoraj położna zdjęła mi szwy) . :) Poza tym laktacja pięknie unormowana, Mała przybrała już prawie 400 gramów i jest cudowna... A ja jestem najszczęśliwsza :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kf7knpspe.png
24.11.2017 - Nasza Maleńka Istotka

Odnośnik do komentarza

My już w domku:-)
Spakujcie sobie więcej pieluch tetrowych. Moja mała wymiotowała całą pierwszą dobę, potem trochę ulewała i chociaż miałam kilka sztuk to mąż musiał dowozić. Na wyjście wymyśliłam konbinezon a jak się okazało nie zakładaliśmy żadnych dodatkowych ubranek tylko czapeczkę i przykryliśmy małą w foteliku kocykiem. W samochodzie było idealnie a o wsadzeniu jej do fotelika w kombinezonie można zapomnieć.

monthly_2019_01/styczniowe-mamusie-2019_71249.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

~mamazatrzytygodnie
Kochane! Ratunku! mam termin na koniec stycznia, a nadal nie mam wózka. Miałam wybrane kilka, ale każdy mi odradzali, bo albo za cieżki albo za mały albo się ciężko składa. Mam ochotę zaryzykować i kupić wózek, który niedawno dopiero wyszedł z Muuvo, konkretnie Quick. Bardzo mi się podoba, ale jestem jedną wielką wątpliwością. Jak myślicie, zaufać swojemu przeczuciu czy słuchać wszystkich dookoła?
widziałem ten wózek muuvo gdzieś w internetach, ale na żywo musze wybrać się do Poznania bo w mojej miejscowości słabo o takie modele niestety ;/ design bardzo ładny
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...