Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi to jak grypa (a nie przeziebienie) do tego jelitowka. Wiec teoretycznie grypa żołądkowa.

Wydaje mi sie, ze te phillips lumea itp to usuwanie laserowe/swiatlowe wiec niewskazanie w ciazy. A co ciekawostki, bo nie kazdy to wie, to ta koncowka ma "termin waznosci" tj iles razy mozna ja przylozyc a pozniej traci swoje wlasciwosci. A przyklada sie ja co pare cm wiec gesto i trzeba dosc czesto zeby byl efekt.
Wiec nie dosc juz na starcie troche to kosztuje to pozniej trzeba dokupic czesc zeby dzialalo.
Nie liczylam tego nigdy cenowo, ale jak tak sobie mysle to juz oplaca sie isc profesjonalnie. Zaoszczedza sie napewno czas.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Uff wkoncu mogę się położyć. Nie na długo bo po Roberta trzeba iść ale zawsze coś. Wzięłam dziś wolne żeby mąż za mnie do pracy nie szedł wieczorem to przynajmniej jak wróci to odpocznę.
Nie wydaje mi się by była to grypa ani jelitowka. Przy grypie miałabym gorączkę. A przy jelitowce znacznie częściej bym była w toalecie. A ja wczoraj tylko wymiotowalam na wieczór. A biegunki jako tako nie miałam, trochę mnie przeczyscilo ale to raczej jest takie ogólne parcie na stolec, ja nie mam czym a mi się chcę, taki ucisk czuje. Nie będę mówić z czym mi się to kojarzy bo się nakręcac znów nie chce. Noi ogólnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym i krzyżu.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Daryjka ja nie widzę powodu dla którego miałabyś rezygnować z imienia Kaja jeżeli Ci sie ono podoba. Ludzie po ojcach dziadkach dają takie same imiona, znałam kuzynki (bliskie) które miały to samo imię i były w jednym wieku i powiedziały ze czuły sie przez to sobie bliższe, a tutaj to nawet nie jest to samo imię :)
MamaRobercika zadzwoń może do swojej położnej i opisz jej jak sie czujesz i jakie masz objawy. Od czegoś ta kobieta jest przecież i ma jakieś doświadczenie, albo po prostu idz do lekarza rodzinnego? Strasznie Ci współczuje, bo tez pochorowałam sie w ciąży, a jak ma sie dziecko to czy biegunka czy słabo i tak trzeba coś robic.
U mnie dziecko siedzi wysoko i naciska na żołądek i przeponę, w nocy można zwariować czasem. Wczoraj spałam 2h... ale za to dzisiaj 9. Jutro idę na usg do szpitala a tam maja fajny sprzęt wiec szykuje sie na show :) a dzisiaj sprzątam, sprzątam, sprzątam bo teściowa przylatuje we czwartek! Tak dużo sprzątam nie dlatego ze mam taki bałagan tylko dlatego, ze taak wolno mi to idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Agata magda

Kali, maja to maja a kaja to kaja tez bym nie zmieniała..jesli Ci się b podoba. Ja dziś odebrałam wyniki glukozy na czczo totalne wariactwo teraz mam 67...ostatnio 96... spora różnica chyba organizm wariuje mi w ciąży...poważnie trzeba końcówkę dokupywać w tym philipsie lumea? Mam pytanie o pajacyki dla malucha. W Rossmanie maja słabe, w hm maja ściągacze na tyle pięty, Ewa ma za ciasny kołnierzyk jak dla mnie czy ktoś jeszcze może mi jakaś firmę polecić?

Odnośnik do komentarza

Tak mi kolezanka mowila z tym lumea.

Ja bede kupowac pajacyki w next. U mnie wychodzi tam najtaniej. Poza tym odpinaja sie obie nogi za co plus (podobno).
Ogolnie marza mi sie rozpinane na zamek ale cena za jeden jak za trzy w next.
W polsce w ogole malo widzialam pajacykow w sklepach. Pojedyncze sztuki. A w pepco, kik, txm to takie szmatki.
Ja tez czekam jak znow beda ubranka w Lidl. Mamy jeszcze dwa miesiace;)

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Rudarudziutka może to i syndrom wicia mi się podstępnie zakradł, kto wie :] jakoś mi nie przeszkadzał stan mojej lodówki jeszcze wczoraj a dziś to zastanawiam się jak ja mogłam tak żyć! ;)
Kawa czkawka to super objaw! I wygląda to dokładnie tak jak opisałaś. Mój pierwszy synek miał ją codziennie, czasem 2 razy dziennie i to oznacza, że dziecko pije wody płodowe i i ze jest wszystko dobrze, ćwiczy to ładnie przeponę :) łezka w oku mi się pojawiła jak sie urodził i w pierwszej dobie na moich rękach zaczął czkać i usłyszałam i zobaczyłam to już na żywo :) Kiedyś usiadł mi jakoś na pęcherzu i jak zaczął czkać to prawie miałam wypadek, bo taki prąd co czknięcie mi szedł, że masakra :)
Teraz drugi synek też już z dwa razy czkał.
Co do imienia to chyba będzie Daniel albo Oliwer, ale raczej Daniel.

Odnośnik do komentarza

Ja mogłabym wiele firm polecić ale nie są zbyt tanie, a w next faktycznie fajne ubranka i właśnie pajacyki są boskie. Bo np z body nie byłam przy synu zadowolona z tej firmy. Z rozpinanych na zamek to super są w lindex, przy starszych dzieciach się sprawdza jako pizamka bo nie mają stopek. Ale fakt cena za jeden taka jak np w next za 3. Choć już przy starszym się tak tego nie odczuwa bo takie pizamki kupuje się z 3 ( w lindex jest promocja 3 za 2 na nie) i tyle starczy moim zdaniem a też tak szybko nie wyrasta z nich tym bardziej że mozna kupić ciut większe bo mają ściągacze.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Ja kupują ubranka Carter's https://www.carters.com/carters-baby-boy-one-pieces?navID=header&page=1 są super jakości i zawsze są jakieś promocje i kupony można znaleźć, wysyłają też do Europy, ale nie wiem czy to ma sens. Moją siostrę w Polsce obkupiłam tymi ubrankami jak była w ciąży, wszyscy zachwycali się jakością.

Odnośnik do komentarza

Kali też mam dużo z Carter's , polecam!
Ja na kolki nic nie kupuje narazie, u mnie jest lek o nazwie minifom. Ale syn nie miał kolek wiec na zapas nie kupuje, będzie potrzebne to pójdę do apteki i kupie.
Tak naprawdę dziewczyny o ile np paracetamol zawsze się gdzieś tam kiedyś przydaje to nie wszystko jest potrzebne przy maluszku. Dziś np jedna z dziewczyn na fb pytała o to ile kupujemy ampułek do mycia oczu. I tak sobie pomyślałam że ja tego wogole przy synu nie używałam, zlużyłam do czyszczenia nosa ale do oczu to ani razu. I pewnie kupię z jedno opakowanie tak żeby było bo gdzieś tam czasem się to przydaje, ostatnio mąż używał bo coś mu do oka wleciało, ale jest to produkt który mozna i nawet powinno się kupować na bieżąco bo ma termin ważności a robienie zapasów jest bez sensu.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agata magda

Carters nie ma w pl next trz nie. Lindyx tez nie. Pepco faktycznie afrykańska firma..afrykańska jakość.. chociaż lubię ich za inne taniutkie pierdoly...O moim ukochanym lidl zapomniałam...mnie pasował mothercare ale w pl już ich nie ma. Dostawa 16 funtów...nie tanio. A ba zalando maja mega marże! Wstydziliby się 40 zł na trójpaku ni huhu! Dzięki za podpowiedzi zlumea..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...