Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Natka ja też baaardzo liczyłam na tą pełnie a tu nic. Brzuch mi twardnieje i to by było na tyle z objawów.. szkoda ...
Termin z OM 5 października, z pierwszego USG 3 października, z połówkowego USG 1 października a z USG trzeciego trymestru 26 września. Ale najbardziej się pewnie sprawdza ten z OM chyba ? Jak myślicie czy te terminy z USG są wiarygodne ? Tak bym chciała już :)

Odnośnik do komentarza

Paulina czyli czekamy ...:) Ale zwykle akcja rozkręca się w nocy więc może jeszcze jest szansa ... :D
Codziennie zasypiam z ogromnym strachem ale i nadzieją że obudzą mnie skurcze.
Mam przygotowana już piłkę i podkład pod prześcieradłem :)

Odnośnik do komentarza

Ja dalej melduje się w dwupaku. Pełnia nie zadziała na mnie...:( To teraz czekam na mój termin który obstawiałam wcześniej czyli na dzień chłopaka :D
Dziewczyny miałam teraz USG (38 tc+ 5 dni) i wyszło że dzidziuś ma 2900 gram. A na USG w 37 tc (na innym sprzęcie , inny lekarz) wychodziło przecież 3150 gram. Bardzo się zdziwiłam bo przeciez nie mogl sie dzidzius zmniejszyc zamiast urisnac, czy az taki błąd może być na USG ? Przepływy były ok, to chyba nie powinnam się martwić ?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja juz melduje sie z domu, leze plackiem i modle sie zeby dzidzia jeszcze tydzien posiedziala w brzuszku. Dzisiaj zaczynam 36t0d. Szczerze to wystraszylam sie i boje sie zeby wszystko bylo ok. W szpitalu podawali mi magnez, luteine i sterydy na rozwoj plucek. Ordynator stwierdzil ze zrobili co mogli, teraz trzeba tylko czekac.

Jezeli chodzi o wage to w ciagu 2 dni przez 3 lekarzy zostala podana inna waga 2650g, 2500g, 2350g. Dziewczyna ktora lezala kolo mnie, wyliczyli jej wage 2500g a urodzila coreczke z waga 3100g.

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Paulina-ja urodziłam 3900 pośladkowo i miałam 3 szwy rozpuszczalne tak, że nie stresuj się. Raczej nie o wagę tu chodzi tylko główkę. Poza tym czego się nie robi dla dziecka. Nie ma wyjścia trzeba urodzić. I tak lepsze kilka szwów niż rana na brzuchu i macicy po cc. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Moniczka111

~Marissa5
Ja zakupiłam termometr TECH-MED TM-F03BB i jestem zadowolona, sprawdził się w chorobie :) dwa lata gwarancji i też ok 100 zł :)

Ja ostatnio kupiłam bezdotykowy Visiofocus Smart, co prawda on jest drogi, ale na Tekst linka jest o 20% tańszy niż nawet Ceneo pokazuje więc się opłacało. Fajne jest to w nim, że można sprawdzić nim temperaturę mleka czy nawet wody do kompania.

Odnośnik do komentarza

Ja mam termometr z microlife. Kosztował 119 zł i wkurza mnie od początku. Nie pokazuje dokładnej temperatury. Za każdym razem coś innego. Kupiłam go dla córki prawie 3 lata temu. Działa dalej, jak jest gorączka to pokaże, ale nie co do kreski. Długo trzeba czekać, żeby załapał temperaturę, jakieś 7 sekund, także takie dziecko, którego interesują już różne rzeczy i wszystko chwyta, to nie da sobie zmierzyć.

A czy wy też macie już taką obsesję jak ja i czytacie ciągle w internecie o rozwoju dziecka w danym tygodniu, albo o objawach porodu itp? Czy jestem jakaś odmienna? Byłam teraz kilka dni u mamy i mówi, że jestem nie do zniesienia. :)

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Też słyszałam że nie od wagi zależy stopień pęknięcia itd. ale od główki i elastyczności krocza. Jak byłam na spotkaniu z moją położna to mówiła że przy porodzie natnie mnie jak zobaczy że bardzo piękne i zapewniła że nawet nie poczuje tego ( nie wiem czy jej wierzyć ) a że jeżeli zobaczy że pełne tylko troszkę to nie będzie nacinala bo lepiej się goi malutkie pekniecie. Faktycznie nacinania nie czuć ?

Odnośnik do komentarza

piękne = pękne*
pełne= pękne*
Wybaczcie za autokorekte :)

Natka u mnie też teraz na tapecie czytanie o objawach porodu i wypytywanie koleżanek które już są po o szczegóły jego przebiegu :) bardzo przeżywam bo to mój pierwszy plus ja jestem panikara ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...