Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiola44

Aranżacja wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiola44

Witam! Poszukuję firmy która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Zależy mi aby to była to porządna firma ,która zna się na rzeczy i jest profesjonalna w tym co robi. Chcę aby zaprojektowali mi wnętrze mieszkania . Wiele dobrego czytałam na temat firmy [reklama usunięta] mają świetne i bardzo ciekawe projekty . Co mi radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej przejrzeć kilka stron i zobaczyć portfolio. Potem zadzwonić i dogadać warunki, cenę itp. Na opinii znajomych tez warto polegać, wiadomo już czego się spodziewać po danej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej samodzielnie zastanowić się nad tym, jakie powinno być nasze mieszkanie? Myślę, że realizacja wcześniejszych planów, czyli urządzanie wnętrza będzie ciekawym doświadczeniem. Ja jak aranżowałam mieszkanie, pomysłów szukałam w różnych artykułach. Ostatnio znalazłam ciekawy tekst o dodatkach do domu. Być może Cię zainspiruje, więc podsyłam linka: https://www.dekoori.pl/blog/wnetrzarski/modne-dodatki-do-domu-jak-szybko-ozywic-nudne-wnetrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja swoje pierwsze mieszkanie postanowiłam urządzić sama... jak wiecie - każdy grosz się liczy... jednak jeszcze wtedy nie było tak wielu inspiracji w internecie... aktualnie jestem w trakcie aranżacji kolejnego mieszkania i korzystam już z pomocy specjalistów :D
Ciekawe aranżacje i inspiracje znajdziecie tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/category/2-inspiracje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A koniecznie musisz mieć do tego firmę projektującą? Nie lepiej samemu stworzyć coś fajnego i mieć z tego ogromną satysfakcję? Przecież w internecie znajdziesz mnóstwo porad, jak w ciekawy i niecodzienny sposób, urządzić wnętrze. Jeśli masz w domu jakieś stare meble po dziadkach lub pradziadkach np. stary fotel to zobacz tutaj, jak możesz je wykorzystać i tym samym, kultywować rodzinne tradycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JustynaAndrysiak

Co jakiś czas staram się czytać fora budowlane i mogę stwierdzić jedno - ludzie zaczynają stawiać na wysoką jakość wykończeń. Jeszcze kilka lat temu większość postów była pisana w celu uzyskania porady gdzie kupić materiały wykończeniowe najtaniej. Kończyło się to zazwyczaj brakiem zadowolenia z nowego wnętrza dość szybko. Na rynku materiałów wykończeniowych trendy zmieniają się dynamiczne dlatego też trzeba mieć wiedzę co będzie najlepszym wyborem na nadchodzące lata. Szczerze powiedziawszy to bez pomocy specjalistów raczej się nie obędzie. Jeśli szukamy kompleksowego rozwiązania w zakresie aranżacji kuchni to można skorzystać z takich ofert jak izikuchnie.pl Największym plusem jest przejrzystość samej oferty ponieważ podane są nawet przybliżone ceny projektu. Najbardziej popularne projekty możemy zobaczyć na filmie co da nam wiele inspiracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciej

Przy projektowaniu wnętrza warto pomyśleć o roślinach i ich doborze do nasłonecznienia. To rośliny często decydują o jego wykończeniu. W jaki sposób je dobrać informacje są w tym poradniku zrób to sam dekoracje wnętrz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siemka, moi drodzy, szukam czegos fajnego do mojego pokoju. Konkretnie to chodzi mi natomiast o nowoczesne lampy. Do tej pory zawsze kupowalam w sklepach stacjonarnych, ale sami wiecie, jaka jest sytuacja. Cały czas jest ten koronawirus, a ja nie chce niczego zlapac przed wakacjami. Szukam zatem jakiegos porzadnego sklepu online, ktory cos takiego sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz jest mnóstwo sklepów. Znaleźć sklep z lampami nie jest zatem żadnym problemem. Problemem jest wybrać lampy od dobrego producenta. Ja bym się na tym skupiła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

generalnie możesz śmiało zdecydować się na lampy od V-TAC. To doświadczony producent. Jak kiedyś szukałam czegoś starannie wykonanego, to natrafiłam na bardzo dobre opinie na temat tej firmy i się nie zawiodłam. Oni produkują rozmaite rzeczy związane z oświetleniem. Ostatnio zakupiłam sobie kinkiety i jestem zadowolona, bo dobrze świecą i są bardzo modne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piksel

Piękne wnętrze to klinkier, bo ten materiał na ścianach wygląda niesamowicie. I pasuje chyba do każdej stylistyki, czy to mieszkanie nowoczesne, czy bardziej vintydżowe.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kolya

Jeśli chcecie klinkier, to polecam, ale zdecydowanie lepiej sięgnąć po prawdziwy [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pauli

Do wnętrza mieszkania czy domu polecam plisy. Szukałam czegos, co zastąpi zasłony [reklama usunięta] Sztos, polecam. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrym pomysłem na szybki, tani i wygodny wystrój mieszkania są też nowoczesne tapety. Wybór wzorów jest dzisiaj ogromny, łatwo je przykleić i odkleić - co pozwala w razie potrzeby odświeżyć całe wnętrze.

Aplip.pl: Fototapety na zamówienie, plakaty na ścianę i naklejki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Zastanawiałam się czy upiększyć salon nowoczesna tapetą czy może wykonać ścianę w cegle. Wybrałam ścianę ceglaną [reklama usunięta], wykoywanych ręcznie wyglądają mega naturalnie. Położenie płytek jest szybkie i mega proste. Efekt końcowy doskonały.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...