Skocz do zawartości
Forum

Aranżacja wnętrza


Rekomendowane odpowiedzi

To ja do tych wszystkich sprzętów elektrycznych typu zmywarka, suszarka, ekspres do kawy i samojezdny odkurzacz dodam szafę PAX - zabudowa według mojego pomysłu, idealnie do nas dopasowana. Możliwość różnych kombinacji zarówno wnętrza jak i drzwi mamy duża dla siebie i drugą u dzieci w pokoju.

Zdecydowałam się również na podłogę z prawdziwego drewna, z której jestem bardzo zadowolona. Jest wytrzymałą oraz wygląda bardzo dobrze:

[reklama usunięta]

weg1.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wyglada to dośc dobrze, pamietaj jeszcze własnie o pielegnacji tegoż drewna 😄 

Ja teraz jestem na etapie kończenia i kupowania dodatków do mieszkania wszelkie akcesoria kuchenne mile widziane, ja teraz kupiłam fajna deskę nie z drewna (na tym mi najbardziej zależało),  szklane też sa spoko, ale trzaska nóz stranie jak sie na nich kroi 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór, chcemy zakupić taką tapetę. Jedną ze ścian w pokoju chciała bym pomalować na inny kolor może ciemna zieleń? Reszta ścian będzie biała. Czy ktoś może mnie zainspirować i pokazać czy robił coś podobnego? Jak wyszło to u niego?

https://mieszkaniedlamedyka.pl/2023/08/28/sztuka-aranzacji-nowoczesnej-sypialni-odkryj-inspirujace-pomysly/

Zależy mi na tym aby sypialnia była raczej nowoczesna 🙂

Z góry dziekuje.

Edytowane przez Dziubala
Odnośnik do komentarza

Proponuję Oliwkowy Salon połączony z Kuchnią - to projekt wnętrza, który łączy styl i funkcjonalność, tworząc harmonijną przestrzeń o przyjemnej atmosferze, w której oliwkowa kolorystyka odgrywa kluczową rolę. Projekt wnętrza "Oliwkowy Salon połączony z Kuchnią" to nowoczesne i przytulne przestrzenie o charakterystycznym oliwkowym kolorze, które łączą się, tworząc spójną i harmonijną całość.

salon-z-kuchnia-oliwkowy-1a.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Pytanie bardzo ogolne, nawet nie widac rozkladu, nie wiadomo co sie zmiesci. Obstawiam, ze wejdzie mini aneks kuchenny (z dwupalnikowa plyta najprawdopodobniej), mini lodowka, mini zlew, do tego stolik skladany na scianie i jedno male krzeslo, do tego kanapa rozkladana i jakas szafa/komoda. Nie sadze by cos wiecej sie zmiescilo

https://www.propertydesign.pl/design/185/jak_urzadzic_kawalerke_poradnik_jak_efektywnie_zagospodarowac_mala_przestrzen,46704.html

Na stronie jest wiele tipów na temat urządzenia niewielkiego mieszkania. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...