Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Amanalka miałam dokładnie tak jak Ty dwa dni temu. Dostałam takich boli brzucha, że byłam przekonana, że rodzę. Do tego biegunka i mdłości. Nie spałam całą noc. Minęło ale następnego dnia brzuch był cały obolały. Dzisiaj wyspałam się porządnie do 10 godziny i czuję się jak nowonarodzona ;) Za to po tej akcji włączył mi się strach przed bólami porodowymi. Przypomniało mi się jak to było za pierwszym razem.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxugpjkygvgzpi.png

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrot

Dla Was w większości to są drugie i koleje porody i jak Was czytam, to chyba jednak wolę tę swoją nieświadomoś sytuacji. Niby boimy się tego, co nowe ale ja chyba wolę tak, niż wiedzieć co mnie czeka.

Niech ten Malec już tu będzie, niech życie się układa na nowo. Dzisiaj zaczynam myśleć o powrocie do formy. Niby tylko 10kg na plus no ale skoro ciąża zleciała tak szybko, to zaraz kolejne lato :D

Odnośnik do komentarza

Alice gratuluję!
A czy przy pierwszym porodzie miałaś podobnie? Też było tak szybko? Trochę mnie przeraziło, gdy napisałaś, że niepewna jechałaś do szpitala, a mimo to akcja była już na takim etapie.
Żeby nie rodzić samej to potrzebne jest gdzieś z 1,5 h czasu na to by ktoś z rodziny przyjechał do naszej córki.

Pierworódki, ja też w pierwszej ciąży, pod jej koniec, zastanawiałam się czy ten ból brzucha to już skurcze. Ale jak dostałam pierwszego prawdziwego skurczu porodowego to nie miałam żadnych wątpliwości. Tak że wydaje mi się, że to jeszcze nie to w waszym przypadku, ale zawsze możecie podjechać na ip.

18.03.2016 ♥ Ania
14.09.2018 ♥ Jaś

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, które już urodziły
Ile zostawilyscie kilogramów w szpitalu ? :D ja Wam powiem, że mnie to niesamowicie ciekawi co będzie jak wrócę;)
Ale jak najpierw była głodówka tak teraz całkiem dobrze karmią :P

Wciskam małemu mm . Byle rósł i byle do domu.
Dali mi dopegyt na zbicie ciśnienia. Nic to nie dało a nawet się trochę podniosło.

Odnośnik do komentarza

Co do szpitali to mój jest spoko. Personel w większości też. Niektóre położne cudowne, niektóre wredne. Lekarze trafili mi się też fajni. Ten co był przy porodzie jak mnie zobaczył z korytarza następnego dnia to sam podszedł i zapytał jak się czujemy! A szedł do domu czy coś bo był po cywilnemu :) Nigdy wcześniej go nie widziałam :) Z paroma położnymi to można byłoby i cały dzień siedzieć i gadać a pomagały też we wszystkim.

Dopisałam się do tabelki :)

Ubranka zdążyliśmy przygotowac tylko na 56, bo jak była siostra mojego to nie było czasu, a kolejnego weekendu nie było już :P

Kasiames, Zawiszka - to my nadal czekamy na decyzję kredytową, co chwila ktos przychodzi na budowe oglądać i wyceniać roboty, więc też sie dzieje. Dobrze ze posprzataliśmy przed porodem, ale jeszcze nas czeka troche roboty.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Beti bedzie dobrze. Na pewno wkrotce sie ustabilizuje :*

Mi, hm nie wiem czy niezbędny, ale pomaga przy np. Nawale pokarmu z tego co czytalam. Ja kupilam sobie medele swing, ale ja wiem, ze bede ja i tak duzo uzywac, bo chce wychodzic z domu no i maz bardzo chcialby tez karmic dziecko.
Do szpitala nie biore, jak bedzie trzeba to maz przywiezie z domu.

Alice slodziaaak! <3

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Mi88, ja „doświadczona” matka karmicielka nie kupiłam laktatora przed porodem wychodząc z założenia że zawsze zdążymy go zamówić po w razie potrzeby... dziś gdyby ktoś spytał najadłam się takiego bólu, że jedyna moja rada, kupcie dziewczyny laktator choćby miał się okazać niepotrzebny.... zawsze można go sprzedać, a gdyby był jednak potrzebny to naprawdę wartooooooo go mieć... dla tego uczucia ulgi.... :)

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

MamaCollin, z tego co Beti pisała to ten nieszczęsny GBS...

Beti, może warto też powiedzieć lekarzowi z.jakimi chorobami w przeciągu dwóch ostatnich tygodni miałaś kontakt Ty i dzieciaczki Twoje. Jakieś infekcje były u Was, i z tą ospą coś kojarzę. Bo aż ciężko uwierzyć, że wiedzą jaka przyczyna, a nie potrafią dopasować antybiotyku..

Trzymaj się kochana :*

Odnośnik do komentarza

Milu, dzięki, rozwjałaś moje wątpliwości co do laktatora. Wybrałam canpol easy start elektryczny, jutro zamówię i będzie stał w pudełku, w razie potrzeby mąż szybko wyoarzy i przywiezie. A jak nie to sprzedam. Lepsza taka opcja niż kupowanie byle czego w aptece na szybko, albo orzepłacanie...

Jakie pieluchy polecacie? Mam już pampersy, ale zastanawiam się nad tymi z Rossmanna, Lidla i Aldi.

Odnośnik do komentarza

Joziowi już robili dwa razy mocz dwa razy posiew z krwi, i nic nie wyrosło ani po 24h ani po 72h tylko to crp nie spadlo po tamtym antybiotyku A dziś ta gorączka więc od nowa mocz krew i czekanie. Ospa okazała się nie być ospa po konsultacji z lekarzem A corka która miała 38 w sobotę przed moim porodem na drugi dzień była okazem zdrowia więc wyglądało to na reakcję organizmu bo było 30stopni A później nagle 15

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...