Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mi88_powrot

Ja właśnie mam z Hipp wszystko z kosmetyki a do tego jeszcze złapałam dwa mydła Bambino zwykłe jakby trzeba było. Z tego co wyczytałam na opakowaniach Bambino=Nivea.

Kupiłam też m. in myjki z Canpol i inne gadzety. Jakoś tak mam zaufanke do tej naszej rodzimej marki.

Odnośnik do komentarza

MamaColin - uważaj na siebie! To już nie pora na dźwiganie :/ wystarczy, że dźwigamy brzuchy i czasem starsze dzieci. Nic więcej nie ruszaj bo nie chcesz chyba przeleżeć do końca ciąży :(
Ja babydream polecam jestem zadowolona. Cenę ma spoko i nie uczula.

Olalao - biedactwo :( mam nadzieję, że szybko przejdzie

Ja dziś o 4:30 obudziłam się z wielką potrzebą pokłócenia się z mężem. Udało się wieczorem ehh. Nie wiem czy to ja jestem teraz taka nieznośna, czy on taki głupi grrrr Milion razy można coś chłopu tłumaczyć a i tak nie zrobi bo albo nie pamięta, albo nie wie jak.... Serio? Dorosłego chłopa trza wciąż za ręke trzymac i pokazywać co ma robić? :/

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Dziewuszki, uważajcie z tym dźwiganiem. Znajoma tak straciła dziecko w 39tc bo wprowadzali się do nowego domu i chciała wszystko zrobić :( Przepracowanie i przedźwiganie spowodowało odklejenie się łożyska i utratę dziecka w ciąży donoszonej:// Ja mam 2.5latka ale w całej ciąży podniosłam go może z 5 razy. Wytlumaczylismy i on wie że nie ma opcji jak jesteśmy sami i przy Mężu też nie ma potrzeby bycia noszonym...

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Też wytłumaczyłam Młodemu, że noszenia nie ma. Nie ma co ryzykować. Jak zaśnie w samochodzie to bierze go mąż, jak wcześniej ja z nim jeździłam to budziłam i kazałam iść do domu na nóżkach. I również podniosłam go parę razy dosłownie w ciąży. A do wanny sam podsuwa podnóżek i tylko mu pomagam :)

Mi , a to ciekawostka że Bambino i Nivea to to samo! To już mnie nie dziwi dlaczego syn jak poparzony wygląda po jednym i po drugim :/

Teraz odkryłam Bambi hipoalergiczny. I powiem Wam , że jest super i cena rewelacyjna :D ale to dopiero po1r.ż . Mam jeszcze Bambi Baby żel 2w1 , nie próbowałam go jeszcze i jest po 1m.ż.
Ale póki co nie myślę o tym, mam dwa Oilatum po 500 ml :D

Odnośnik do komentarza

Alice przesylam Ci upal :)
Amanalka ale odpoczelas na tych "wczasach" :)
Milu kochanego masz meza. Niestety w szpitalu mozna pasc z glodu. Powolutku nadrobi z waga.
MamaColin uwazaj na siebie. Koniecznie jedz do szpitala nawet w nocy, jakby bol nie ustapil. A teraz jak sie czujesz? Uzywam Nivea Baby szampon i płyn do kąpieli 2w1 oraz mleczko do ciala. Emolientow nie uzywalam i przy synku tez nie bede uzywac jesli nie bedzie trzeba. Do pupy zielony linomag. Im mniej tym lepiej.
Olalao oby ta temperatura nie byla zapowiedza jakiejs choroby. Moze przegrzal sie. Dawaj wode, nawet na spiocha.
W obu ciazach nie dzwigalam, jedynie co to niewielkie zakupy. Jak dowiedziałam sie o tej ciazy od razu przestalam nosic coreczke. Wytlumaczylam i zrozumiala. Kilka razy pytala kiedy urodze braciszka, bo wtedy bede mogla ja wziac na ręce. Kochana jest.
Przy sedesie stoi taboret, po ktory staje. Ja tylko trzymam za raczke by nie spadla.
Jak zasnela w samochodzie to obudzilam i na nozkach poszla do domu.
Problemem byly zakupy, ale i z tym poradzilysmy sobie. Moze z boku to dziwnie wyglada ale co tam. Staje wozkiem przy lawce, córka na lawke i siup do wozka. Przytrzymuje tylko za raczke by nie spadla. Jej sie to podoba :)
Wieczorem temperatura ciut spadla i moglam wynurzyc sie z domu :) poszlysmy na krotki spacer. Po brzuch stwardnial i czulam synka jak kreci sie tam na dole. Musialam sie polozyc.
Szykuje sie kolejna nieprzespana noc. W domu GORACO jest.

Odnośnik do komentarza

Beti dziękuje Za całe zdjęcia :)

Dziękuje dziewczyny za opinie kosmetyków. Najbardziej przemawiają do mnie te z babydream .
Hipp odpada mój syn miał uczulenie
Penaten chusteczki mokre tez testowaliśmy i zawsze była pupka obszczypana

Gabi
Teraz trochę lepiej . Nie umie znaleźć dobrej pozycji do spania na każdym boku ciągnie i boli

A wiec mam plan :) kupię tylko zel do kąpieli z babydream i krem na odparzenia. Ile się będzie dało będę kapać z moim mleku . Chusteczki mam jedna paczkę z babydream nasączone oliwka i 3 paczki tych waterwippes .

Oj mamusie wiem ze dźwiganie nie dla nas ale ja chce zawsze wszystko sama zrobić. Nie umie patrzeć jak samochód uwalony ze aż się okruchy wysypują jak młody wysiada a w domu łazienka czy kuchnia ma odciski małych paluszków . Musi być zawsze porządek . Generalne sprzątanie całej kuchni i łazienki co tydzien mycie podłóg 3 razy w tygodniu a okna poprawiane codziennie bo wiecznie usta czy raczki :). Jutro przyjdzie teściowa może ja zagonie żeby trochę posprzątała a ja odpocznę .

Ide spróbować zasnąć . Dobranoc

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Po leku, chłodniejszej kąpieli i okładów na głowę z wilgotnej tetry gorączka zbita. Cóż z tego jak teraz w nocy znowu wzrosła do 38,8. Także kolejna dawka Ibupromu i okład.
W tej sytuacji muszę rano z nim jechać do lekarza. W tej sytuacji raczej przyspieszać porodu nie będę.
A tak w ogóle to musiałam wziąć reni na zgagę i dwa razy odwiedziłam toaletę, czyli stresik działa.

Odnośnik do komentarza

U mnie 4 siku od 22;/ i już po spaniu, pewnie zasnę jak zrobi się widno;)))
Olalao kurczę może faktycznie młody się przegrał? Póki co to zbijaj temperaturę A rano zobaczysz i pędem do lekarza. Bo to też może być że zejdzie gorączka i wylezie jakaś infekcja. Nie denerwuj się bo to i tak nic nie da. Buziole dla Ciebie i młodego:***
Kosmetyki dla bąbeliny to wzięłam teraz Bübchen ale czy dobre to się okaże;)
Najwyżej będę późnej eksperymentować;)))
Z tym dźwiganiem to ja też trochę przeginam ale się nie da inczej czasami:/ Wszystko sama też muszę/lubię;) zrobić więc wysiłek jest.
I co tu robić hmmmmm....

Odnośnik do komentarza

Siedzę na łóżku i jem płatki z mlekiem. Jestem w szoku, do tej pory nie wiedziałam, co to jest bezsenność i nieprzesoane noce!?
MamaCollin, z tego co piszesz wygląda to na rwę, teraz ciężko o diagnostykę, bo ani rtg, z masazami też bym nie ryzykowała. Miejmy nadzieję, że jak szybko przyszła, tak pójdzie.
Olalao, nieciekawie z tą gorączka. Zajrzyj z latarką do gardła, czy nie angina czasem, przy takiej pogodzie szaleje. W każdym razie--uważaj na siebie, żeby nie podłapać...
Anamalka, Milu wizyty w szpitalu nic przyjemnego, ale z drugiej strony--jesteście/będziecie przebadane "od A do Z" i potem już tylko z górki.
Kosmetyki Babydream wszystkie są ok, ale najlepszy skład maja te biało-zielone, my właśnie z tej serii mamy chusteczki, krem do pupy, żel mamy taki duży z pompką, bo moja starsza też sie w nim kąpie. Teraz we wrześniu maja wejść do Rossmanna chusteczki nasączone woda właśnie tej marki.

Odnośnik do komentarza

Ja kurczę też chciałbym chyba jak nic mi się nie odwidzi pocisnać na cycu ale bebiko też kupiłam;)
Na skład nawet nie patrzyłam:/
Córce dawałam Nan ale miała straszne zaparcia. Przeszłam na bebiko i było oki:) młody nie chciał w ogóle mm A teraz uwidzimy;)

Odnośnik do komentarza

Pieluchy i chusteczki, krem do pupy mam właśnie z Babydream. Tylko do kąpieli mam Hipp, który też używam dla synka.
Kupiłam kilka saszetek mm w rossmanie, dwa rodzaje, ale musiałabym sprawdzić jakie, bo zbyt wielkiej wagi do tego nie przykładałam. Wzięłam tak na wszelki wypadek, a mam nadzieję, że nie będzie problemu z karmieniem piersią.
Zresztą poprzednio w ogóle nie kupowałam, nie mając doświadczenia w karmieniu i się udało.

Odnośnik do komentarza

No i gitarka:) ja okłady robię zawsze z letniej wody żeby nie wywołać jakiegoś szoku przy gorączce ale to tylko taka moja mała ciekawostka;)
Kurczę jeszcze nie tak dawno o tej porze już jasno się robiło A teraz dooopa;)
Ale jak to do zimy teraz idzie;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...