Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Sorki że jeszcze nie uzupelnilam tabelki postaram się to zrobić jak synek zaśnie ale na razie coś mu humor dopisuje. Córka na szczęście śpi.

Co do tarczycy to mi wyszła niedoczynność w pierwszej ciąży i niestety po ciąży straszne skoki także jestem cały czas na tabletkach. Ja też termin na środek września ale wydaje mi się że będzie początek bo starsza dwójkę rodzilam 11 dni przed terminem. A że teraz będzie jeszcze większe obciążenie fizyczne przy dzieciakach to różnie może być.

Dziewczyny nie stresujcie się jeszcze ruchami piętnasty tydzień to bardzo wcześnie ja jestem w trzeciej ciąży i 15 tygodniu a też jeszcze nie czuje a zawsze byłam szczupła. Podobnie miałam w poprzednich ciazach. Wiem że to wyczekiwany moment ale też nie znaczy to że jest coś nie w porządku jak się jeszcze nie czuje ruchów. Uwierzcie mi że jak się zaczną ruchy to będzie jeszcze więcej stresu czy ilość jest odpowiednia czy nie za mało czy nie za dużo itp:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)))
Amizka świetne te spodnie i świetna figura:) A jak się nosi? Zadowolona jesteś?
Hej Artys jakoś Cię nie pamiętam ale jak jesteś z nami to może masz ochotę dopisać się do naszej wspaniałej forumowej tabelki?:)
Dziewczyny trzymam kciuki za kolejne wizyty i ja już nie mogę się doczekać jeszcze tylko 6 dni:)))

Odnośnik do komentarza

Ja dziś po wizycie, dostalam skierowanie na badania mocz, morfologia i tsh. Na infekcje mucovagin chociaz troche sceptycznie do tego podchodze bo tam sam kwas hialuronowy jest no ale... no i skrzywil sie lekarz ze malo przybralam na wadze bo 0,3kg a jak wpisalam w kalkulator to powinnam miec niby jakies 2,8 do 3,1kg na plus. Nastepna wizyta 17 kwietnia i pewnie 19 kwietnia usg.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Cześć ja jestem dopiero z listopada
Wczoraj Byłam u lekrZa wg usg 5t5d na usg widoczny zarodek i bijące serduszko ale lekarz mnie nastraszył ze pęcherzyk mu się nie podoba bo jest nieregularny
zapodaj.net/392e09b081baa.jpg.html
Czy któraś z was miał tak diagnozę ? Mam odpoczywać brać leki o czekać ;(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :(
Nadal walczę z zajadem. ..smarowałam miodem, ale niestety za bardzo go lubię i szybko zlizywałam, octu nie mam, czosnku też. Na noc zrobiłam pastą do zębów i wyglądam jeszcze gorzej niż wczoraj.. Od rana robię papkę z drożdży.. Za godzinę idę do pracy :(

Ugotowałam rosół na obiad.. I zrobiło mi się tak niedobrze.. :/ musiałam zjeść kanapki na obiad..

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Zawiszka, nic się nie przejmuj. U mnie zaledwie +0,6 a ani raz nie wymiotowałam. W tamtej ciąży spadłam w pierwszym trymestrze chyba 3 kg , również bez wymiotow. Dziecko zdrowe ja ta lala :D
Moja gin nie waży. I spokój ;) hihi

Jassmine, ja mam wstręt do rosołu i krupniku... całkowicie Cię rozumiem!

Byłam dzisiaj na ciuchach, kupiłam 3 pary ciążpwych spodni w sumie za 45 zeta.
Grażyna biznesu normalnie:D:D:D
Już się piorą:)

Amizka, super zakup!

Molisia, tylko spokój nas uratuje, powodzenia i trzymam kciuki!

Eleonora, i ja spać nie umiem. Przyszły mi kulki do poduchy, ale nie mogę się zebrać, żeby wieczorem wyjść na zewnatrz i nasypać. Zimaaaa

Odnośnik do komentarza

Jassmine - masz zajad czy opryszczkę? Na opryszczkę wiem że jest ERAZABAM albo coś podobnego - stosowałam przy karmieniu piersią. Na zajady chyba maść cynkowa? Ale nie wiem czy dla ciężarnych można?

Powiedzcie jak WY to robicie że nie tyjecie? Ja już chyba ok. 3kg jestem do przodu :( i wymiotowałam na początku, żeby nie było ... :D

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...