Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MadziaŚW

Amizka ja wlasnie oczekuje coreczki :) jestem na L4 nie dalabym rady dojsc do pracy a co dopiero przesiedziec tam 8h..jezeli chodzi o szpital przerabialam czopki tylko hamuja a nie lecza wiec nie ma tez co dzidzi zbyt wiele faszerowac... Ja w nocy popijam maslanke obecnie bo ginekolog mowi ze mam nie dopuszczac do pustego zoladka.. A najgorsze jeat to ze nigdy nie wiem koedy moja zabka stwoerdzi, ze oddaje wszystko od mdlosci do wymiotow niecala minuta..tez sie wstydze ze kiedys w miejscu publicznym nie wytrzymam dlatego nie wychodze...

Odnośnik do komentarza
Gość Amanalka

Też wpisałam sie w tabelkę, dzięki za jej stworzenie!

Dzisiaj o 14 mam badanie. Lekarza mam bardzo ostrożnego powiedzialł, że on z fusów na tym etapie wróżyć nie będzie i mam czekać do okolic 20 tc ;) Bardzo chciałabym dziewuszkę, mąż synka. Wewnętrznie czuję, że właśnie chłopca mam, ale wiecie jak czasem mylne są "przeczucia".

Tak czy siak, imiona wybraliśmy. Kiedy się dowiemy to się dowiemy, niektórych rzeczy nie przyspieszymy :) Dzisiaj mam 12+1, lekarz i ja mówimy, że jestem w 12 tc, nie w 13. Mimo, że aplikacja wskazuje, że własnie 13tc rozpoczęłam. Nawet się zastanawiałam, czy ciąża nie młodsza, ale lekarz z porodem celuje wg OM na 26 września.

Odezwę się po badaniu!

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Witam się po przerwie. Córka zaczęła chodzić do klubu malucha, mamy więc pierwszą chorobę :/

Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści :) moja najbliższa jest we wtorek, już się stresuje czy aby na pewno wszystko jest dobrze z groszkiem :/
Odebrałam wyniki pappa i największe ryzyko wyszło na poród przedwczesny, przed 34 tc, ale i tak jest niskie bo poniżej 1%. Zatrucie ciążowe czy brak wzrastania płodu są jeszcze niższe.

Mi też brzuch wywaliło, już od trzech tygodni trudno nie zauważyć ciąży. Z córką taki brzuch miałam w 18-20 tc... Co to będzie później?! :D do tego pełnia lata na końcówkę, więc pewnie puchnięcie i inne przyjemność, cudnie :)

Czy któraś jest z Krakowa? Potrzebuję namiary na sprawdzonego fryzjera (Kazimierz, ewentualnie Podgórze).

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Heloł. Wpisałam:D chyba ;)

Lilijka, ja jestem Krakowianką i chodzę tylko do Doroty Pater do "De Arte" na Katarzyny :)
https://m.facebook.com/Klub-fryzjerski-de-Arte-214044595347026/?refid=17
Polecam, ale od razu mówię, że tanio nie jest ;)

Fajne spodnie ! Ja to lubię ten pas wysoki :) tamtym razem miałam też spodnie z HM od koleżanki, niestety swoje mam tylko jedne. Trzeba coś dopkupić. Przy czym może przypoluję na ciuchach albo OLX ;)

Amizka... no wiesz co... teraz marzę o gofrach :D

Odnośnik do komentarza

Kurcze, coś mi nie idzie pisanie z telefonu. Ostatni mój wpis wyświetla się "najważniejsze aby zdrowe było" a ja się rozpisałam, że ho-ho :)
Oczywiście najważniejsze aby dzieciątko zdrowe było... u mnie lekarz stwierdził, że zdecydowanie syn. Wspaniale, cieszę się, ale jednak gdzieś w głębi miałam jednak nadzieję na dziewczynkę :) sami chłopcy w rodzinie... Moja teściowa "załamana" bo ma 3 synów i 4 wnuków będzie, nie ma komu lalek i sukienek kupować, tylko w kółko pistolety i samochodziki :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)
W sobote byłam na weselu do 5 rano, wszystko było Ok i czułam się dobrze. W niedziele nawet obiad ugotowałam, ale wieczorem złapał mnie straszny ból głowy. Dwa dni przeleżałam bo nie miałam siły wstać, do tego doszedł okropny ból w plecach + brzuch, taki jakbym miała zakwasy. Dzisiaj już lepiej, poczytałam ze to powiększająca się macica, ale i tak zastanawiam się nad wizyta jutro u swojego lekarza :/

08.09.2018 ❤️https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxk0s3vexbg21e.png

Odnośnik do komentarza

Silvara u mnie zmierza ku lepszemu:))) w sensie wstaje z łóżka i funkcjonuje tylko chyba nie radzę sobie z emocjami straaaaasznie ale to strasznie jestem nerwowa i chyba moja cierpliwość się skończyła. Nikt ze mną nie wytrzymuje i tak sobie myślę że ze względu na mój stan jest to tolerowane. Krzyczę na dzieci kłócę się że wszystkimi. Zmienność nastrojów przeraża mnie.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym czas ciąży przeżyć wspaniale z uśmiechem na twarzy ale się nie da niestety. Błahe sprawy potrafią wyprowadzić mnie z równowagi. Czy tylko ja tak mam?
Aleee nie ma co smęcić. Dobrze będzie:)))))) A u Ciebie Silvara jak?
ZestresowanaMatka to pewnie po tych tańcach do 5 rano:)))
A tak serio to może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj żeby się nie denerwować.

Odnośnik do komentarza

Eleonora, u mnie tak różnie. Ogólnie dobrze, ale co chwilę jakieś złe wieści mnie dopadają i tak jakoś ciężko mieć dobry humor.
A Twoja zmienność to na pewno na Dziewczynkę:D hihihi

ZestresowaMatka, spróbuj zadzwonić do gina i zapytaj. Może poleci no-spę czy apap :) to pewnie macica, wiązadła i zmęczenie na raz .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...