Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny! Ja już po wizycie. Wszystko w porządku, serduszko bije, maluszek ruchliwy, macha rączkami. W tym tyg otrzymałam też wyniki badań prenatalnych. Na szczęście wszystko ok. Przezierność karkowa 1,3. Pani doktor nie potrafiła dzisiaj potwierdzić czy rzeczywiście będzie chłopiec, tak jak zasugerował to lekarz na usg prenatalnym. Kolejna wizyta po nowym roku. Poninformowala, że poznam płeć na badaniu połówkowym, tj. 23 stycznia. U mnie śniegu praktycznie nie ma, za to od dwóch dni strasznie wieje, tak, że człowiek budzi się w środku nocy.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Iza :) mnie właśnie badala przez brzuch i może dlatego ciężko było dojrzeć. Ale coś mam przeczucie, że będę miała drugiego syna. No nic poczekam do 23 stycznia. Ja z kolei 8 stycznia też mam wizytę u gina.

Odnośnik do komentarza

Ciekawie czy moje przeczucie odnośnie chłopca się sprawdzi. Jednak najważniejsze aby maleństwo było zdrowe. U mnie będzie spora różnica wieku między dziećmi bo w sumie 13 lat, więc ciężko wyobrazić mi sobie ich wspólną zabawę lub spędzany czas. Kacper mówi, że chciałby mieć siostrę ale dodaje, że jeśli będzie brat to też będzie fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Witam.. ja na wczorajszym usg się ubawiłam, ponieważ mój mały uparciuszek nie chciał się dokładnie pokazać. Najpierw gin zrobił mi badanie przez brzuch to maluch obrał pozycje po turecku z pępowiną w raczce a potem dopochwowo gin miał 5 s. i koniec:) położył się wygodnie na plecach i założył noge na noge.. Gin się smiał ze nie chce być podglądany w 80 % mowi ze chłopak ale dokładnie na pewno już 03.01 będę wiedzieć bo wtedy mam kolejną wizytę. Na tą chwile wszystko w porządku z maluszkiem wiec się cieszę i czekam.. przypałętało mi się przeziębienie i walcze już 2 tydzień, na szczęście młody już zdrowy wiec pójdzie szybciej

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, mam termin na 23 maj ale ostatnio zaczęło mnie mdlic i mam zawroty głowy , nie brałam dotąd żadnych witamin i nie miałam mdłości. Witaminy kupiłam pare dni temu myślicie ze to może być spowodowane ich zażywaniem .

Odnośnik do komentarza
Gość Kejti 123

Mam jeszcze pytanie, czy którejś z Was zdarzyła się pomyłka w rozpoznaniu płci na genetycznym? Ja byłam w 14 tyg. I mówił ze raczej dziewczynka a strasznie marzyliśmy o chłopcu gdyż mamy już 2 córy , jutro idę i jestem ciekawa czy się potwierdzi .

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Chwilę mnie nie było :) cieszę się, że Wasze wizyty w porządku. Widzę, że chłopcy wiodą prym w majówkach2018 :D W czwartek miałam wizytę i u mnie także się potwierdziło. Jestem już na l4, jeszcze tego nie czuję bo muszę trochę pracować w domu ale idealnie się złożyło bo w niedzielę zepsuł mi się samochód i nie miałabym jak dojeżdżać z wioski :P
A jak tam samopoczucie dziewczyny? Niektóre z nas będą już na półmetku, jak ten czas szybko leci!

https://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kb74olh4h.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie :-)
Gratuluję wszystkich udanych wizyt.
Oby dalej były u nas same dobre wiadomości.
Ja jutro prenatalne i tez mam nadzieje ze będzie dobrze i że w końcu potwierdzi się płeć.
Na pierwszym prawdopodobnie córeczka czego bardzo pragniemy mimo że w domu jest już 11 nastolatka. Ale ważne żeby było zdrowe.
Mi niestety wróciły mdłości :-( nie wiem jakim cudem w połowie ciąży no ale czuje się okropnie.
Dziewczyny czy wy tez czujecie ruchy tak bardzo nisko brzucha aż przy spojeniu łonowym ?

https://www.suwaczek.pl/cache/c338e8aafe.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...